Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kostel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
Witam was dziś kupiłem od kumpla białko serwatkowe 1 klasy 5 kg za 30 zł.Tani dlatego że kupił więcej i ma zapasy i chce sprzedac , kumpel brał to i cwiczył z miech i widac w bardzo dużym stopniu że cwiczył.A ja mam 192 cm wzrostu i warze 64kg i mam do was pytanie i prośbe czy możecie dac jakieś cwiczenia żeby przytyc diety itp. w miare żebym szybko było widac jakieś efekty.No i co sądzicie o tym białku czy jest dobre bo patrzac na kumpla widac w 100% efkety a ciągle jechał na tym białku.Cwiczyc zaczne od środy i brac te baiłko bo musze jutro zanieśc badania do sanepidu a nie chce żeby coś wykazało.Także czekam na wasze opinie i pomoc. Podrawiam
  • 0

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
ale jakie to jest bialko dokladniej?

kostel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
serwatkowe , kumpel bierze to od miecha do tego jakaś dieta i siłka i po nim widac chłopak śię zmienił w 100% widac mieśnie biceps triceps a jechał na tym samym i nic nie zmieniał
  • 0

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
No wiesz to moze byc bialko co ma wiecej laktozy niz samego bialka :hyhy: A to przypadkiem nie jest "białko" z Rolmlecza? :P

kostel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
niee kumpel zamawia tego 20 kg z mleczarni ale to musi byc dobre bo on tylko tego używał diete i siłka i po nim widac więc takie coś napewno pomaga jesli by nie pomogało to by nie było nic widac a też inny kumpel z osiedla brał i jedzie tylko na tym białku i przy wzroscie 190 warzy jakieś ponad 80 kg a wyglada na więcej
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
5kg dobrego białka za 30zł to nie możliwe. Skąd wiesz, że kolega tylko na tym białku jechał? Jeżeli brał koks to pewnie itak się nie przyzna. Jak chcesz to możesz to jeść ale pewnie składu nie masz.
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??

Cwiczyc zaczne od środy i brac te baiłko bo musze jutro zanieśc badania do sanepidu a nie chce żeby coś wykazało

białko ma Ci wykazać??? badania w sanepidzie nawet koksu nie wykazują bo są robione pod kątem pasożytów i jakis zakaźnych bakterii a nie dopingu. lol :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no ale przyjmijmy, że Ci wykaże ( naprawde niemożliwe ) to to jest białko, czyli wspomaganie diety, a nie nielegalne substancje. Przeciez to sie normalnie w sklepach kupuje.
  • 0
You're the best arround ^^

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
Białko jako suerowiec jest drogie. Nie da się wyprodukować dobrego białka w takiej cenie.

Prawdopodobnie masz Białko serwatkowe, ( nie mylić z koncentratem białek serwatkowych)
Skład 12% białko, reszta to laktoza !! i sole mineralne.

Jak by mi ktoś płacił, to bym nie chciał tego spożywać :-)
  • 0

kostel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
Ale czy to ogólnie coś pomoże bo chce diete sobie ustalic i zaczac chodzic na siłownie i czy te białko coś mi pomoże kumpel by wała na mnie nie zrobił a dugi typ co to bierze to też tylko na tym jedzie i ma diete no i ostro cwiczy a na necie widziałem że takie białko śię sprzedaje tzn. że coś napewno daje
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
W odżywianiu jest identyczny post jak ten. Założony przez tego samego autora.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupiłem białko 1 klasy i co dalej??
kostel, zacznijmy od tego ze mase budujemy na gainerze a nie bialku. wiec raczej to radzilbym ci zakupic. jak kupil 20 kg to ostrowia to raczej tez nie byla ale raczej cos jak napisal Karol. czyli sam fat
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024