Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

refiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi
Witam.

Jakis czasu temu mialem wypadek na moto w wyniku ktorego wybilem bark. po 2 miesiacach zwolnienia spaslem sie :zdziwko: :rotfl:
na dzien dzisiejszy od dnia wypadku minelo 3 miesiace i czas cos ze soba zrobic...

Wyruszam oczywiscie na basen, przynamniej kilka razy w tygodniu przede wszystkim po to aby przywrocic sprawnosc reki a przy okazji cos moze sie "spali"
Jednoczesnie chcialbym malymi ciezarami, ogolno-rozwojowo zaczac cwiczyc, krotko mowiac co drugi dzien pomachac troche zelastwem.Mysle ze nie ma co tworzyc jakiegos "super planu".

I teraz cos o przeszlosci...
Od roku nie cwicze, cwiczylem regularnie ponad dwa lata, bez SS z zadowalajacymi wynikami, byly jakies przymiarki do SS ale rozpoczecie "kariery zawodowej" utrudnilo mi treningi, az w pewnym momecie unie mozliwilo.
Obecnie mam czas na solidne trenowanie i z wielka ochota chce do tego wrocic.

moje wymiary:
187cm
103-5kg

brzuch mi nie wisi, absolutnie nie wygladam na tyle ile waze, no ale nie w tym rzecz.

Mam jakies pojecie o SS i nie tylko, doswiadczenie z odzywkami, dieta w stopniu znikomym.

do czego zmierzam....
Nie wiem co robic, tzn lepiej teraz spalic FAT, i potem robic mase miesniowa(czysta), czy probowac jednoczesnie rozwijac miesnie przy spalaniu ?? jest to mozliwe?

Z wiedzy ktora posiadam, "CLEN" bym stosowal i moze cos do tego, tzn, na przemian z efka?? oczywiscie nie ma problemu zebym sie wspomogl jakimis suplami. mineraly, witaminy i cos na stawy rowniez....


po krotkim przedstawieniu problemu... POMOCY! :przestraszony:
  • 0

refiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi
Moja prośba o pomoc zostanie bez odzewu?
Czy jestem w tak "tragicznej" sytuacji, że nikt nie potrafi mi pomóc?
  • 0

Hajabuza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Siłownia/Fitnes/piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi
Słuchaj ja bym zrobil tak bym poczekał aż spalone mieśnie sie zregeneruja [nie wiem ile] pocwiczyl z 2 mies bez dodatkow wrocil do niejakiej formy i potem bym myslal o jakis suplach lub koksie.
  • 0

refiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi
Może ktoś mi cos polecić na wzmocnienie stawów itd?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja barku-spalenie fatu - treningi
Ja ze swojej strony moge polecic Glukozamine z Olimpu+MSM forte. Podobno Animal Flex jest dobry, ale sam osobiscie nie stosowalem.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024