Skocz do zawartości


Zdjęcie

TRENING ACT DO OCENY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

kriso
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TRENING ACT DO OCENY
Witam ponownie. Po poprzednich poradach zakupiłem caly sprzet i jestem gotowy do wyzwania. Mam lawke z regulowanym oparciem, rozpietki, prase do nog. Z żelastwa mam gryf prosty, lamany i dwa krotkie, obciążenie 50 kg. Oczywiście ten caly ciezar to na przyszłość, bo teraz to wiadomo z niewielkim będę zaczynal.

Przede mna 6-8 tygodni ACT
Poniżej rozpiska moich przyszłych poczynan. Proszę o surowość oceny i duuuzo rad bądź ewentualnych poprawek


Przed treningiem 10 minut na rowerku i stretching [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ćwiczenia w obwodzie:

1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (klatka),
2. skoly tulowia ze sztanga w staniu, martwy ciag (grzbietu)
3.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie lub unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu lub unoszenie sztangielek bokiem w górę siedząc (naramienne)
4.Przysiady ze sztangą-zalecane ostrożne dobieranie ciężaru, lub prostowanie nog w siadzie - prasa do nog (czworogłowe ud),
5.Uginanie nóg w kolanach leżąc na brzuchu, nogi zaparte o prasa do nog na lawce-(dwugłowe ud)
6.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach (łydki).
7.Uginanie ramion ze sztangą w staniu lub modlitewnik (biceps),
8. Wyciskanie francuskie ? prostopadle lub za glowe (triceps)
9.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie (przedramiona),
10.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki) (brzuch),



Będę ćwiczył w niedziele, wtorki i czwartki
Każdy obwod ćwiczeń będzie w kolejności podanej wyzej.
Kazde cwiczenie to 12-15 powtorzen, brzuch 20. Z tego co czytałem stopniowanie powtórzeń zastosuje po zakończeniu ACT, gdy przejde na mase.

1 tydzien jedna runda
2 tydzien dwie rundy
3 tydzien 3 rundy
4 tydzien 3 rundy
5 tydzien 4 rundy
6 tydzien 4 rundy

Nie wiem jeszcze jaka diete zastosowac. Na pewno będzie troche redukcyjna, by zgubic tluszczowa otoczke, ale o tym popytam w dziale DIETA


Chce w koncu z glowa i na powaznie zaczac cos ze soba. To będą moje początki Co o tym myslicie ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024