Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dla początkującego - coś na mase, siłę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Kanieś
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dla początkującego - coś na mase, siłę
Witam
176cm, 70kg. Trochę ćwiczę na sucho, ale bardziej relaksacyjnie, jakieś pompeczki, hantle i drążek w pokoju rano i przed snem tak więc nie ma mowy o żadnym pro treningu. Chciałbym własnie zaczac ćwiczyć na serio, popraic swoją sylwetke i masę. Jakie odżywki polecicie mi na początek ? Jem dużo i dobrze takze mozecie pominąc kwestię diety.
pozdro
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
leć sie zapisz na silownie :P

http://www.forum-kul...showtopic=31089

Jakie odżywki polecicie mi na początek ?


witaminy :hyhy:
  • 0

samael1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
na poczatek to nic sie nie bierze, myslsiz ze co zaczneisz cwiczyc, wezmiesz bialko czy krete i zrobisz sie wielki ? To cos ci powiem w tajemnicy - nie bedziesz wielki. Na poczatku nic sie nie bierze, zacznij cwiczyc porzadnie i trzymaj diete i zobaczysz efekty bez odrzywek, a jak osiagniesz pewna stagnacje wtedy zaczniesz brac jakies. Masz czas na to, chyba ze jestes sezonowcem i myslsiz ze cos wezmiesz na szybciora i urosniesz - jesli tak to sobie odrazu daruj tą siłke i rób dalej pompeczki.
  • 0

Kanieś
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
pytam kulturalnie o zdanie fachowcow, pokaz mi kurwa gdzie napisalem ze chce zeby mnie od razu rozwaliło. samael1, dzieki za rade ale ja tez ci dam jakas - wiem ze cwaniactwo cie rozpiera ale naucz sie kulturalnej odpowiedzi i troche manier.

no coz, w takim razie pocwicze bez suplementow, nie wiedzialem czy sa moze jakies odzywki wspomagajace ktore moze zarzyc amator. teraz wiem ze nie ma
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
Kanieś, witaminy,carbo i cos na stawy bym polecal ja tak jade stala suplementacje teraz dorzucam gainera po 2 miesiacach i ladnie idzie ,jestem zadowolony."konsultowalem sie z fachowcami" :hyhy:
  • 0

Kanieś
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
dzeki darOOO110 ;) przyda sie
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
Kanieś, na stawy se daruj bo jeszcze pewnie masz je wporzadku, wiec nie masz po co jeść a zapobiegawczo tego sie nie je..
  • 0

samael1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę

pytam kulturalnie o zdanie fachowcow, pokaz mi kurwa gdzie napisalem ze chce zeby mnie od razu rozwaliło. samael1, dzieki za rade ale ja tez ci dam jakas - wiem ze cwaniactwo cie rozpiera ale naucz sie kulturalnej odpowiedzi i troche manier


alez ja cie ani razu nie obrazilem, poprostu napisalem zebys sobie darowal. Bo plakac sie chce jak kolesie tak jak ty nawet jeszcze nie zaczeli cwiczyc, a skoro nie zaczeli cwiczyc to pewnie nawet nie wiedza jak cwiczyc, jakie cwiczenia, jaka technika, jakie urzadzenia, skoro nie wiedza jak cwiczyc to zapewne o diecie tez maja niewielkie pojecie ale juz wypytuja o odzywki, kij z tym ze nie cwicze i jeszcze nie wiem jak ale o odzywki juz moge spytac. Ty najpierw zaloz post w dziale "trening" i w dziale "dieta" a za minimum 3 miechy wroc do tego działu.
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
Powiem Ci jakie jest moje zdanie, Ja jak zaczynałem cwiczyc od pierwszego dnia zastosowałem porzadna diete oczywiscie w jej ulozeniu pomogło mi liczne zakładanie postów w dziale dieta i mnósteo literatury... W ciagu dwuch miesicy przybyło mi 6 kg masy i zauwazam zmiany w sylwetce i o zadnych odzywkach nawet nie mysle bo po co jak kupie sobie wiecej zarcia i mam to samo. jedyne co to za pare miesiecy o kretce mysle wiec daj sobie spokój i jak chcesz cwczyc to tylko DIETA I TRENING
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę

Powiem Ci jakie jest moje zdanie, Ja jak zaczynałem cwiczyc od pierwszego dnia zastosowałem porzadna diete oczywiscie w jej ulozeniu pomogło mi liczne zakładanie postów w dziale dieta i mnósteo literatury... W ciagu dwuch miesicy przybyło mi 6 kg masy i zauwazam zmiany w sylwetce i o zadnych odzywkach nawet nie mysle bo po co jak kupie sobie wiecej zarcia i mam to samo. jedyne co to za pare miesiecy o kretce mysle wiec daj sobie spokój i jak chcesz cwczyc to tylko DIETA I TRENING


dobrze mlody mowi ;)
  • 0

Kanieś
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
dzieki wszystkim za pomoc ;)
  • 0

hociul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
kazdy co innego Ci doradzi
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę

Powiem Ci jakie jest moje zdanie, Ja jak zaczynałem cwiczyc od pierwszego dnia zastosowałem porzadna diete oczywiscie w jej ulozeniu pomogło mi liczne zakładanie postów w dziale dieta i mnósteo literatury... W ciagu dwuch miesicy przybyło mi 6 kg masy i zauwazam zmiany w sylwetce i o zadnych odzywkach nawet nie mysle bo po co jak kupie sobie wiecej zarcia i mam to samo. jedyne co to za pare miesiecy o kretce mysle wiec daj sobie spokój i jak chcesz cwczyc to tylko DIETA I TRENING


takie sranie w banie :kwasny: jakbym siedzial z dupa w domu i nic nierobil to wiadomo ze bym sie skupil tylko na konkretnej szamie :zdziwko: +
treningi ,ale co to za zycie ? :niepewny:
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla początkującego - coś na mase, siłę
No to masz problem. jak mam akurat zajebiscie bo tylko do szkoły chodze i mam czas na diete. I mam dzieki temu pozadna mase w odróznieniu od Ciebie. A na marginesie trening mam bardzo dobry widac przyrosty.
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024