Kiedy aeroby przy cyklu na mase ??
Napisano Ponad rok temu
Chciałbym do tego dorzucić z 2 razy w tygodniu bieganie po 30 min, kiedy to najlepiej wsadzić żeby za dużo mięcha przypadkiem nie stracić ??
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
plany na przyszłosc ;) |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
"Trening aerobowy po treningi mięśni nóg zmniejsza przyrosty mięśni nóg" |
Obalanie mitów |
|
|
||
proszę o ułożenie dla mnie diety na mase... |
Dieta |
|
|
||
Dieta na przyrost masy u kobiety |
Dieta |
|
|
||
2 cykl na maseco wziasc?? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Nietypowy plan treningowy...opinie- Ponad rok temu
-
Sztanga Hammer- Ponad rok temu
-
Zrzucenie ZNACZNEJ ilości tłuszczu- Ponad rok temu
-
HST- Ponad rok temu
-
Na jakie częsci ciala?- Ponad rok temu
-
Paln bez lawki- Ponad rok temu
-
górna i wewnetrzna cześć klatkiGuest_erwin149_* - Ponad rok temu
-
Rzeźba na szybko- Ponad rok temu
-
Trening kondycyjny- Ponad rok temu
-
Trening na rzeźbeGuest_kosior_* - Ponad rok temu



Ponad rok temu
