Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Junior1418048788
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Masa!!!
Witam
Mam 21 lat cwiczylem przez 2lata jedank przez zmiane szkoly i miejsca zamieszkania przestalem. Po dwoch latach przerwy znow sie zabralem za cwiczenia. W czesniej mialem 2cykle na mono+tauryna+mass xxl i w miedzy czasie bylo bcca to wszystko.
Skonczylem 1 miesiac cwiczenia(plan na mase miesiac + 2tyg ogolnorozwojowego ktorego nie licze do stazu) Cwicze 4 razy w tyg 2xklata triceps , plecy biceps przedramiona i barki kptury nogi. Staram sie trzymac diete. Z weglami jest spoko jednak wydaje mi sie ze troche za malo bialka mi idze bo mimo aerobow i cwiczenia brzucha jest troche zalany.
Zalezy mi na przyroscie masy ale miesniowej a nie zebym byl ulany...
Co polecacie zebym sobie dobral do uzupelnienia diety i zwiekszenia efektu przyrostu masy??
Jak bym sie zamkonal w 250zł był bym zadowolony ja bedzie wiecej troche nic sie nie stanie...
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa!!!
mono+ białko jesli masz go za mało w diecie.
  • 0

alveoman
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa!!!
Nie jedz za duzo tłuszczu na noc, a z czasem brzuch sam zacznie Ci się formować, Powodzenia ;)
  • 0
preparatziolowy.pl Suplement diety, idealna mieszanina 26 ziół, oczyszcza, wzmacnia organizm.
sokznoni.pl - Słyszałeś już o nim?

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa!!!
raczej weglowodanów ;)
  • 0

Junior1418048788
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa!!!
w decie daje duzo bialka no i do tego staram sie dostosowac wegle...
mozliwe ze moj organizm nie przyswaja tak bialka jak trzeba...
Z mono narazie bym sie wstrzymal,chcialbym zrobic jezszcze z 3miechy bez i dopiero potem... Zastanawialem sie nad zakupem bialka...moze ktos mi cos dobrego poleci bo nigdy nie bralem....a i czytalem ostatnio o leucynie...warto teraz czy poczekac moze do mono??
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa!!!
moge ci polecic białeczko z firmu INNERA ARMOUR na allegro można juz za 110zł wychaczyć , albo interactive WHEY PRO XL za jakies 100zł wagowo będzie jakies 2,27kg wiec sie opłaca
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024