Czy białko serwatka sie nadaje??
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
W tym gównie to mosz prawie sama laktoze.. jak chcesz sie zalac i spedzac popoludnie na kiblu to kupuj smialo
Napisano Ponad rok temu
oczywiscie sa spomleki co maja po 80 % laktozy ale nie za takie pieniadze co nie ??
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Aktualnie grappling
Napisano Ponad rok temu
hce sie dowiedziec czy takie Białko - Serwatki sprzedawane w proszku w takich wiaderkach po 2,3,4 kg przynosza jakies skutki i korzysci. Ich ceny utrzymuja sie w granicach 20 - 50zł
tobie chodzi o bialko np ostrowii..
czy o zwykla serwatke sprzedawana w mleczarniach czy czyms takim ?
Napisano Ponad rok temu
powiedzmy cos takiego np. Czy to jest dobre?? A jak nie to rosze o jaki link z czyms lepszym...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Stało się ! rozłam w IKO 1 |
KARATE |
|
|
||
Jak zachować się w takiej sutuacji? |
Samoobrona |
|
|
||
Damascus-czy tylko wygląd??? |
MAGIA STALI |
|
|
||
Boks czy MMA? 179cm/90kg |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Taniec czy Walka |
CAPOEIRA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
HMB Revolution- Ponad rok temu
-
gain bolic + kretynka- Ponad rok temu
-
bialko- Ponad rok temu
-
Horse Power - jak zabić smak- Ponad rok temu
-
Czy animal pack Wytarczy??- Ponad rok temu
-
Jakie białko na poczatek????- Ponad rok temu
-
pytanko o odżywki- Ponad rok temu
-
Pytanie od poczatkujacego o suplementacje- Ponad rok temu
-
Jak to jest z odżywkami dla poczatkujących- Ponad rok temu
-
CELL - TECH , NITRO - TECH , ARTYKUL !!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
