Skocz do zawartości


Zdjęcie

poczatki + dawkowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

bartekg1
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

poczatki + dawkowanie

Witam was serdecznie,
po rocznej przerwie wracam na silownie,
mam 22 lata, 180 cm, 83 kg,
zakupilem taki zestaw odzywek i prosilbym o pomoc jak spozywac je, w jakich ilosciach i czy kolejnosc ma znaczenie.

posiadam:
Trec HMB formula caps
TrecL-glutamine extreme 1400
Olimp Vita-min multiple sport
Trec Amino muscle 16.500
Olimp TCM
trec Mass XXL


trening odbywa sie srednio 3 razy w tygodniu na silowni (co 2 dzien) oraz 3 razy w tygodniu (biegi, koszykowka) co 2 dzien, czyli od poniedzialku do soboty wlacznie.
i chyba wazna uwaga ze silownia, bieganie odbywa sie godzinami wieczornymi tj. miedzy 20 a 22 ...

moj cel? troche zrzucic tluszczyk z brzuszka, ale przybrac masy miesniowej w gornej czesci ciala, nie za duzo, nie za malo... tak by w koszykowce nie przeszkadzalo ;) hehe

aha.. i jesli chodzi o diete, zabardzo jej nie ma a to w zwiazku z praca jaka mam, jet nie realne regularne spozywanie pokarmu.

Moze ktoras z pozycji jest niepotrzebna badz nie ma jakiejs odzywki ktora powinna byc.

z gory bardzo dziekuje za pomoc

pozdrawiam
Bartek

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-946ml-2,p.html


  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie
bartekg1, ile juz cwiczysz po powrocie na siłke? :looka:
  • 0

bartekg1
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie

bartekg1, ile juz cwiczysz po powrocie na siłke? :looka:

w sumie 2 tygodnie minely... jak wyzej napisalem w kazdym 3 x silownia oraz 3 razy biegi.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie

aha.. i jesli chodzi o diete, zabardzo jej nie ma a to w zwiazku z praca jaka mam, jet nie realne regularne spozywanie pokarmu.


co to za tłumaczenie ..kolejny post ala jak coś brac ....ale nie mam diety :zdziwko: ...ludzie zastanówcie sie po co w siebi ładowac tyle supli jak nie masz czasu normalnie do gęby żarcia włozyć...... :oczami: .

ile można to razy powtarzac suple to dodatek a wielu traktuje to jako niezbędne dobro :znudzony: bez którego ani rusz .....2 tygodnie ....ćwiczyć po rocznej przerwie ......weź sie za jedzenie a suple odłuż ...jak za 2 miesiace siłka ci sie nie znudzi to zacznij je stosowac
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie
geloo83 masz calkowita racje, ale powiem Ci jedno. Mozna pisac to tysiace razy na forum, a i tak znajdzie sie kolejny i kolejny i kolejny, ktory bedzie tak samo myslal ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie
bartekg1, jeśli chcesz robić mase, to kupujesz spalacz prewencyje zeby sie nie otłuścic za bardzo, masy i redukcji tłuszczu na raz nie zrobisz :zdziwko:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

bartekg1
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poczatki + dawkowanie

bartekg1, jeśli chcesz robić mase, to kupujesz spalacz prewencyje zeby sie nie otłuścic za bardzo, masy i redukcji tłuszczu na raz nie zrobisz :zdziwko:


hmm czyli ktoras z pozycji wyzej jest mi nie potrzebna??

a wracajac do kolegow powyzej, ok moze i nie mam komkretnej diety ale juz poczynilem starania ku jej utworzeniu, takze chodzilo m ize glownie godziny sa nie regularne, a sam pokarm jest newt nawet choc to trzeba zmienic jak juz napisaliscie na cos konkretnego...

jesli chodzi o moje zaangazowanie i czy po 2 miesiacach dalej beedzie mnie to krecic, odpowiadam tak, sa czynniki ktore na to wplywja i jestem pewny swojej aktyuwnosci na silowni i poza...
Tak samo po to sa te fora aby napisac cos od siebie i otrzymac od was wskazowki, nie pisze bo mi sie nudzi, tylko chce osiagnac jakis cel dlatego szukam tu pomocy
pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024