Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zamiast mety na kicka do cyklu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

patryknie2703
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zamiast mety na kicka do cyklu?

Witam.

W niedługim czasie planuje rozpocząć swój pierwszy cykl sterydowy.
Będzie to enan 1-4 250mg e5d a reszta cyklu e3d.
W ciągu pierwszych 4-6 tyg gdzie teściu się rozkręca chciałbym zapodać coś na kicka, jednakże nie chce męczyć nerek/wątroby metanabolem.

Co możecie mi polecić?
Druga sprawa jest taka,że od czasu pokwitania borykam się z minimalną ginekomastią i chciałbym zabezpieczyć się za wczasu środkami zbijającymi estrogeny. Myślałem nad atd, ale ono chyba zapycha receptory ale nie zbija poziomu estro. Chyba,że sie mylę. 

Z góry dziękuje za każdą radę.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zamiast mety na kicka do cyklu?

Jaki wiek, wymiary, staż i wyniki siłowe?


  • 0

patryknie2703
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zamiast mety na kicka do cyklu?

Jaki wiek, wymiary, staż i wyniki siłowe?

Staż rok. Wiek 25 lat.
Waga 77 przy 173cm wzrostu.
Klata 115kg, martwego nie robię ale ze 160 pójdzie, przysiad 120kg.
Wymiary znam tylko mojej najgorszej partii czyli bicka, gdzie osiąga on niebotyczne wymiary 37cm.:D


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zamiast mety na kicka do cyklu?

Nic nie dawaj na kicka bo i szczerze nie ma sensu. Meta 1-4 też szczerze średni pomysł, po jej odstawieniu będziesz miał wrażenie zastoju. Jedź od początku enanem stałą dawką.

Na gino nolva pod ręką. W razie czego atakujesz 40mg do ustąpienia objawów i po 10mg do końca cyklu i odbloku a nawet tydzień dłużej.


  • 0

patryknie2703
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zamiast mety na kicka do cyklu?
Właśnie wolał bym coś innego niż meta . Myślałem propa 1-4 e3d bić do czasu rozkrecenia enana, albo jakieś lajtowo pH dać typu epistane. Bo niby dlaczego nie ma sensu robić kicka?
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zamiast mety na kicka do cyklu?

Napisałem Ci dlaczego po pierwsze meta dobrze buja po 2tyg, prop w sumie podobnie. po odstawieniu go w 4tyg w przypadku mety będziesz czuł zastój z powodu iż jest to mocny środek i go braknie. W przypadku propa poziom ogólnego testosteronu poprostu spadnie-reszte sam sobie dopowiedz (podbicie dawki enana też na za wiele tu się nie zna bo dopiero za jakiś czas jak ta większa dawka skumuluje będzie testosteronu więcej w osoczu).

Nie robi się kicka tą samą substancją czynną tylko w innym estrze. To kiepski pomysł. Jak już można przybić fronta, chociaż jako że to pierwszy cykl raczej odradzam.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024