Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na czystą masę mięsniową.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Dieta na czystą masę mięsniową.
Witam. W Tym temacie napisałem o moim treningu. Wszystkie proporcje są w moim profilu. Tutaj przedstawie sprawę mojej diety która mam zamiar i w połowie już staram się stosować. Po zakończeniu dyskusju temat moża zamknąć i wywalić.
A więc tak:
Rano, przed wyjazdem do szkoły: Płatki owsiane zalane mlekiem zimnym, rozmieszanym z surowym białkiem

W szkole podczas lekcji: (do tej porty jadłem ryż ale to jest strasznie nie wygdone w szkole) 2 grachamki z dużą ilościa wędliny i lastrem sera zółtego, popijane kawą lub napojem)

Po szkole, bezpośrednio kilka minut przed treningiem: Ryż zmiksowany z bananem

Około 40 min po treningu: obiado-kolacja, normalny w zależności jaki ktoś z rodziny zrobi. najczęściej rosół, mięso, ziemniaki. Czasem bywa że tłuste, przpiekane ziemniaki z róznymi dodatkami typu cebula, pomidor itp.

Około godziny 21: Kanapki/zapiekanki z chleba/inne.

Nie jest to dzieta idealna i wymarzona jednak taka jaką teraz dam rade stosować. jednak napewno chciałbym zmienić sposób odzywiania się wieczorami po treningu, jem na ogół mało pożywne i zdrowe jedzenie. Dużo kalori itp. Co do pierwszego posiłku po treniungu czyli tej obiado kolacji to bywa czasem że jem to przed treningiem, starać się to jadać puźniej czy obojętne? Raczej w tym przypadku nie mogę zmienić tego co jem;/ Natomiast przy kolacji około 21 mam pole do popisu. I tu prosiłbym o rade co najlepiej zjeść. Myśłałem nad jakiś czymś w rodzaju pieczywa WASA ale nie mam o tym pojęcia więc prosze o rade. No może jeszcze jakaś korekta tego powyżej? Aha i jeszcze jedno; lepiej płatki owsiane czy kukurydziane? lepiej ryż normalny biały czy brązowy?

Proszę nie pisać tu o suplementacji bo o tym mam inny temat.

Tutaj o mojej suplemencji.
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
wez sobie w podwieszonych poczytaj o diecie i porownaj z twoja (twoja to total lipa) :rotfl:
1.platki z mlekiem moga byc kukurydziane i owsiane na zmiane
2.najlepiej jakbys powrocil do ryzu w szkole .brazowy w ciagu dnia po trenigu bialy lub makaron
3.a rodzinne obiady to sobie daruj :D ja czasem tylko zupke zjem jakas
4.na kolacje twarog :padam:

mysle ze pomoglem :P
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
Tak więc po zastanowieniu zamieszczam moją diete w miare końcową. Jak coś nadaje się do zmiany to pisać. Czytałem w zawieszonych ale nic ciekawego pozatym co wiem nie wyczytałem tylko jeszcze że tuńczyka jeść czego ja nigdy robić nie będę (nie znosze tego). Tak więc moja dieta i odżywainie za dnia wygląda tak:

Rano, przed wyjazdem do szkoły: Płatki owsiane lub kukurydziane zalane mlekiem, jedno jajko przypieczone dwustronie na patelni bez tłuszczu.

W szkole podczas lekcji: ryż biały albo bułka pełnoziarnista z wędliną i serem bez masła.

Przed treningiem tylko ewentualne suplementy i odżywki.

Podczas treningu woda z ewentualnym rozmieszanym suplementem.

bezpośrednio po treningu tylko ewentualne suplementy i odżywki.

Około 30-45min po treningu: ryż, 2 banany, postaram się też o piersi z kurczaka albo rybę, czasem zupka z ogromną ilością makaronu.

Kolacja: piewczywo wasa z twarogiem albo chleb pełnoziarnisty z pomidorem lub czymś podobnym. Postaram się jak najczęściej o ten twaróg.


Jak myślicie, jest ok? mam niestety problem z rozłżeniem sobie tych posiłków;/ Dojazd do domu, brak czasu nawet w szkole na spkojny posliłek, sprawiają problemy z tym.
Mam jescze pytanie. Jakie mięso jeszcze można jeść po treningu oprucz ryby i pierści z kurczaka? Podobno ziemniaki są tak samo pożywne jak ryz. Jest możliwe żeby ziemniaki były zamiennikiem zamiast ryżu. po treningu? Co jest w twarogu takiego dobrego i czemu go polecacie?
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
juz jest lepiej ;] mozesz jeszcze wolowe.dlugo sie wchlania dlatego polecaja twarog na noc
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
Waga: 56

Rzeczywiscie widac twoje rady sa wypas :]
Z twoim radami dojedzie do twojej wagi
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
Ta jeo waga to chyba jakiś bład. Kto tyle waży w wieku 22lat???
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
moja znajoma :rotfl:

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
no chyba ...
Moja dziewczyna przy 173 cm wzrostu wazy 57 kg xD to on nie wiem
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na czystą masę mięsniową.
ja waze 56 przy 176 i c.h.u.j. ci w d.u.p.e apropos co ma waga do wieku ?Oo
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024