Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kolejny Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride
jestem pewien, że bardzo sie mylisz...
yoshida nie jest zbyt słaby by walczyć z mino a nastula nie wiem, czy poradziłby sobie z yoshidą. ciekawie by było gdyby potencjalna walka nastuli z yoshidą odbyłą się w pełnym gi.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride
Wymarzone Walki na Turniej Noworczny to:
Wand vs Lidell
Nastula vs Fujita
Fedor vs Barnett
Baroni vs Henderson
Alexander vs Hunt
Shogun vs Coleman

Coleman przewiduje ze w tej walce przegralby ponownie i powinien juz powiesic przyslowiowe buty na kolku. Walka Alexandra ciekawa z tego wzgledu, gdyz trenuje on ciezko w holandii nie wiem chyba w Golden Glory z takimi fachowcami jak Aerts. Nastula wygrywajac z Fujita przeszedlby do historii i zostalby na dlugo w pamieci japonskich fanow. Chcialbym zeby tez wyjasnily sie sprawy co do wyzszoszci Silvy i Fiodora nad swoimi przeciwnikami,ktorzy tak natarczywie nalegaja na te walki.
No i walka Team Quest vs HammerHouse, tez bylaby smakowitym kaskiem moim zdaniem.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride
Wedlug mnie

Wand vs Lidell
Nastula vs Yoshida
Fedor vs Barnett
Coleman vs Shogun

Bardzo bym chcial zobaczyc rowniez Sergieja i Romana Zentsova :)
a tak apropo wie ktos moze co sie dzieje z tym drugim ?
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride

jestem pewien, że bardzo sie mylisz...
yoshida nie jest zbyt słaby by walczyć z mino a nastula nie wiem, czy poradziłby sobie z yoshidą. ciekawie by było gdyby potencjalna walka nastuli z yoshidą odbyłą się w pełnym gi.

Może się mylę, po prostu Yoshidy nie lubię :)
Ale ponad uprzedzeniami, to nie sadzę żeby mógł zwyciężyć Mino, byłaby to dla mnei duża niespodzianka.
A Nastula i Yoshi w gi? Yoshida świetnie wykorzystuje gi w walce, ale raczej Pawła by tym nie zaskoczył, a Nastula miałby okazję wykazac sie swoimi umiejętnościami w większym stopniu...
To byłoby bardzo ciekawe starcie, w którym jak sądzę Nastula miałby naprawde duże sznase. MUsiałby tylko popracowac nad "kończeniem: walki w parterze, bo to jednak jego słaba strona.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride
Ale jest poprawa tych wykonczen, teraz widzi sytuacje ktorych wczesniej nie dostrzegal. Jak walczyl z Joshem to juz probowal odrazu americany i klucza na reke.
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolejny Pride
Jest, i liczę ze bedzie jeszcze większa. Dlatego sądzę że Yoshi mógłby odklepać.
Dodatkowo Nastula zaskakująco dobrze bije. Zarówno w stójce ( z barnettem) jak i w parterze (to można było zobaczyć w walce z Drago - niespieszne, mocne i dobrze wchodzące ciosy)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024