Skocz do zawartości


bialko WPC-80 Ostrowia :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_andyziom_*

Guest_andyziom_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

bialko WPC-80 Ostrowia :(
niestety, ale... po tym bialku prawie za kazdym razem mam rozwolnienie :/
wyglada na to, ze moj organizm nie toleruje tego bialka....
moze nie ma co sie dziwic - cena=jakosc...
jednym wchodzi, jednym nie
pozostaje je odstawic bo narobie sobie balaganu?
ehhh.... :|

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
Mówi sietrudno i kupuje sie olimpa :P (ale kryptoreklama)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(

cena=jakosc...


jak masz takie brednie pisać to nie pisz wcale

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
Białko ostrowia to na prawde bardzo przystepne cenowo i jakosciowo bialko, jednak zoladka sobie nie wybierami, pozostaje Ci kupic lepsza odzywke lub szamac więcej mięsa :hyhy: .

Ps. A moze co do rozwolnienia to zbyt duze porcje bialka probujesz na jeden raz spozyc co konczy sie wlasnie takim efektem ?
  • 0
:)

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
hx, wszech wiedzący daj sobie spokój :zdegustowany:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
hx, ten to kurwa zawsze ma jakiś problem, jak Ci się nie podoba to TY wcale nie musisz pisać a tym bardziej czytać!!!
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(

hx, ten to k**** zawsze ma jakiś problem, jak Ci się nie podoba to TY wcale nie musisz pisać a tym bardziej czytać!!!


To samo dotyczy Ciebie. Ja wyrażam swoją opinie, bo od tego jest forum. Jak Ci się nie podoba to C.H.U.J C.I W D.U.P.E i nie czytaj. Mozż Ci się nie podobać, moje zdanie ale musisz je uszanować.

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
Ty chyba naprawde masz jakis problem... Tato Ci wchodzi do wanny jak się kąpiesz czy co? nie tylko w tym temacie zauważyłem że zawsze masz jakis problem albo jakieś wonty do kogoś. szanuje czyjeś zdanie ale jeśli dotyczy ono tematu i jest napisane normalnie a nie w sposób jaki Ty to robisz...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
aha, sory za spam ale musiałem napisac co myśle.
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(

Tato Ci wchodzi do wanny jak się kąpiesz czy co

o kurwa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ale zdanie evol'a podzielam
i nikt sie nie musi liczyć z twoim zdaniem hx.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
hx, "moje zdanie ale musisz je uszanować" to czy ktos szanuje twoje zdanie zalezy od innej osoby, nie masz na to wplywu.

a co do bialka, ostrowia jest zajebi sta, to normalne bialko, ktore kosztuje naprawde nie wiele, w badaniach wychodzi b.dobrze, ma to co jest napisane, w przeciwienstwie do innych wyzej postawionych marek. jesli chce ktos tanie bialko polecam ostrowie.

a co do twojejego problemu to moze jesz, albo zbyt duze porcje bialka, albo zbyt duzo porcji bialka, w stosunku do jedzonego jedzenia, na zasadzie duzo supli malo jedzenia.
tez kiedys mialem biagunki bo myslalem ze na proszku urosne, teraz gainera zjadam co jakies 3dni.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
a dla mnie ostrowia to bialko z du py , samo WPC nie robi na mnie wrażenia, smak tragedia o ile wogle mowimy o smaku i też potrafie mieć po niej jakby "zamulenie" zoladka a jej cena wcale nie jest taka rewelacyjna..
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
Nom tu sie zgodzę cena aż taką rewelacją nie jest
żeby usprawiedliwiała kiepski smak i rozpuszczalność
oraz możliwe inne "efekty uboczne"

ale jak komuś podchodzi to czemu nie?
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
No tak jak ktoś jest hamem i prostakiem bez kultury to nie szanuje innych zdania i najeżdża jak tylko może.

A co rozpuszczalności zjadłem już z 10kilo i jakoś tego nie zauważyłem, owszem jak ktoś leje za dużo wody lub za mało to są grudy, ale jeśli naleje tyle ile podane na opakowaniu to niema problemu. Do tego ja nie mam miksera, leje w bidon potrząse 15 sekund, odczekam minutkę i już można pić.

Do tego WPC to WPC, one niczym się nie różnią tylko marką i składem elementarnym, skoro nie podchodzi ostrowia to znaczy, ze inne też nie bedą, bo aminogram jest taki sam, jedyne różnice to proporcje względem rodzai białek. Kolejna sprawa jak sie sadzi za dużo białka to wiadomo, czym się to kończy, to samo jak sie wali na pusty żołądek lub po czymś tłustym, albo jak się ma 3g białka i 4g wegli to już sraka gwarantowana.

I nigdy nie jest cena=jakość, marketing i prowizje to często ponad 75% ceny towaru! Przykład z życia zegarki bisset (chińskie wyroby na polskie zlecenie, z napisem made by swiss, a nawet śrubka tam niebyła). cena takiego zegarka to od 250zł do 1000zł za chłam i kłamliwy napis made by swiss, i konkuret albatross za 50zł z tej samej fabryki bez zadnych marketingowych dziwactw, sciem typu made by swiss i lepszy wygląd i czasem nawet mechanizm ronda. Kolejny przykład porównaj sobie dowolnego Fiata za 150tys do bmw nawet za 106tys i co dalej będziesz twierdził, ze cena jakość, fiat droższy to lepszy?

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(

moze nie ma co sie dziwic - cena=jakosc...

co do jakości nie ma najmniejszych podejrzeń
że jest tam 80/100g dobrego WPC
lecz nie kazdemu po prostu służy i tyle
zmień na inne.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
cham to pojecie wzgledne, to ze nie podlegam z regoly ustalonym normom spolecznym (zmieniajacym sie z biegiem lat, wiec nie stalym)to nie znaczy ze jestem chamem. wszelkie normy jakim podlegam ustalam sobie sam, i wsord nich nie mam nakazu szanowania czyjegos zdania, co nie znaczy ze tego nie robie.

kiedys np norma spolczena bylo chodzenie co niedziela do kosciala, jesli teraz nie pojdziesz do kosciola to co jestes chamem i zlym czlowiekiem?

co do ostrowi, ja wole zaplacic 32zl za wzglednie normalne bialko niz 100 zl za dobrze rozpuszczalne bialko, szczeze to innego nie jadlem jutro bede mial okazje sprobowac, to porownam, ja ostrowie miacham mikserem co nie sprawia mi problemu bo i tak wszystko nim robie, twarog, gainery, a smak, jak wymieszam z mlekiem to jest git, naprawde mi smakuje, ale z woda to lipa. jedni ja lubia drudzy nie, ale jest to dobry zaminniek drozszego bialka na tansze, by cos innego kupic.
dla mnie ocena bardzo dobra, biorac pod uwage cene zwlaszcza
  • 0

GośćGuest_andyziom_*

Guest_andyziom_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
rozpetala sie dyskusja hihi
moze nie zawsze cena=jakosc, ale bywa... (chodzi mi o to ze nie ma tanszego "normalnego" bialka)
bialka ostrowii biore tak jak producent sugeruje - 30g.
moze dzieje sie tak, ze nigdy nie bralem bialka tylko gainera, bulka - szok dla organizmu ;)
obecnie robie sobie tygodniowa przerwe z ostrowia i bede probowal ponownie.
moze zaczac stopniowo od 10g?
a moze dokupic carbo i mieszac z ostrowia 1:1 - czyli bulk ;)
co myslicie?

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
Powiem Ci tak ja jak dziabalem ostrowie sama to mialem dziwne problemy z zoladkiem a odkad pije razem z gainerem to jest wszystko ok wiec sprobuj sobie tak jak napisales. Rob bulka i zobaczysz jaki bedzie efekt ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
wydaje mi sie ze niezyby to bedzie dobre polaczenie dla zoladka, u mnie karbo wyglada jak kisiel tyle ze zadki, a bialko to prawie jak mleko, no wyobraz sobie kisiel z mlekiem, to juz lepiej kupic gainbolika bo jest raczej smaczny i dodawac 30gr bialka, i chyba ja tak tez zrobie :padam: tyle ze kupie innego gainera, moze mutanta
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bialko WPC-80 Ostrowia :(
ojojoj moj blad zle przeczytalem :zawstydzony: Myslalem ze to wlasnei chodzi o mieszanie gainera z bialkiem :P Sry za zamieszanie-nie mieszalbym ogolnie Carbo z bialkiem. Tak jak napisal nazwanynie lepiej byloby kupic gainera i z nim bialko mieszac ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024