Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre źródło białka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Dobre źródło białka?
Witam na poczatek napisze odrazu ze mam 15 lat i dopiero zaczynam cos kumac jesli chodzi o te rzeczy typu dieta i tu mam pytanie bo nie prowadze jej bo poprostu nie mam jeszcze tak mocnego samozaparcia i poprostu sie zdrowo odżywiam i jem tak; rano 3 jajka na twardo (ok 200g to jest 20g białka) staram sie wazyc pozniej orzeszki ziemne 100g(25g białka) pozniej jakiś jogurt lub maslanka(ok 12g białka) pozniej obiad i tu jestem uzalezniony od mamy bo sam sobie sam nie ugotuje ale zawsze jest mieso,ziemniaki(ewentualnie kasza),surowka i pozniej orzeszki ziemne 100g (25g białka) i na wieczor twarog 250g czyli caly bo mi smakuje :thumbsup: (ok 50g białka) i pytam sie czy jem dobrze i czy te posiłki sa dobrym zrodlem bialka bo uzupelniam te 120g bialka bo waze 60kg
dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Ty chcesz ćwiczyć na mase czy na rzeźbe ????
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
58 kg i 30 cm w kablu rzeźba ;]

Masa ,masa,masa ! :)

No poczytaj o tych dietach jeszcze :thumbsup: Dobrym źródłem białka są mięsa : Wołowina,Kurczak (pierś,wątróbka ),Indyk,Ryby (tuńczyk)wątróbka

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
zastanawiam sie czy ulozyc diete na mase bo trenuje MMA i w tej wadze jest mi dobrze bo tyje z tych posiłkow co jem teraz a jak przytyje nagle jakies 8kg to trudno mi bedzie w wadze 66/68kg bo tam juz sa goscie naprawde dobrzy i starsi a i jeszcze jedno mozesz mi napisac ile jest białka w watrobce?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Poszukaj sobie tabeli takie gdzie masz wykaz ile :Kcal,białka,węgli,tłuszczu . Na necie znajdziesz :thumbsup:
No to musisz się zdecydować :) Siłka czy MMA :D

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
W sumie moge zmienic te posiłki na diete na mase bo przed zawodami moge wage zbijac na nizsza kategorie ale jeszcze pogadam z trenerem i zapytam o jakies suplementy bo sprzedaje odzywki olimpa i dzieki za pomoc i zaraz ta watrobke poszukam:p
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Nie przesadzaj z białkiem bo jest szkodliwe!!

Ahhh ta fascynacja ludzi MMA(nie tylko Wojtka)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
belial nie wypowiadaj sie bo nie masz pojecia o sztukach walki bo tam ucza charakteru a tobie go własnie brakuje bo twoje zainteresowania to rower hahaha pozdrowka :thumbsup:
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Wy to się kochacie :) hah
Koniec tematu :thumbsup:

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Mój Mistrzu Semo już nie odwiedza tego forum, szukam nwoego mentora, a teraz, przed wakacjami będzie w czym wybierać.
Ciesze sie, że umisz czytać ale oprócz roweru, są tam jeszcze trzy inne pozycje, ale pewno nawet nie wiesz co to znaczy, polecam wikipedie. Sztuki walki, wielcy fighterzy, a na ulicy...szkoda słów, znam wielu takich
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
wlasnie na ulicy jestes wielki a pewnie sie obronic nie potrafisz no ale jak uwazasz ze lanie cegłowkami lub innym sprzetem jest honorowe bo jak bys w swojej wadze wszedl do klatki z gosciem to naprawde bys zywy nie wyszedl no ale znam paru gosci co mowia tak jak ty i sa mocni w mordzie
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
"na ulicy jestes wielki" nie do końca rozumie do kogo to było, bo raczej nie do mnie skoro jestem tylko mocny a mordzie jak to napisałeś, do Ciebie raczej też nie. Opowiedział bym Ci fajną historyjke z życia wziętą o obronie i przyjaźni, ale i tak nie uwierzysz, mam po niej fajną pamiątke na całe życie, jakieś 3cm nad lewą brwią.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
ty nie masz kumpli zeby opowiadac fajne historyjki? Wyżalic to sie mamie morzesz bo taka fajna historyjke to moga tylko twoi kumple łyknac a pewnie wywaliłes sie o kant głowa i rozciałes łuk a teraz mowisz ze zawodnicy sie bic na ulicy nie potrafia... Powiem ci jedno kazdy kto cwiczy to wchodzi 1 vs 1 z gosciem i walczy na zasadach a nie jak ty z kumplami na wiosce gdzies kolo stajni 20 vs 5 z siekierami
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Widzisz, mówiłem, że nie uwierzysz. Tu mnie masz, mieszkam na wsi, na obrzeżach miasta z okna widze kilka chlewów i pól, ale nie ma sie czego wstydzić.

Skoro już jesteś taki fighter i znawca sztuk walki z charakterem, oraz miałeś troche czasu, żeby poczytać coś o rugby powiem Ci w skrócie czym jest ten sport.

Bójka dwóch 7osobowych drużyn, między którymi lata piłka. Kilka "chwytów"
-szarża-wbicie sie barkiem na wysokości kolana-biodra przeciwnika z piłką i powalenie go
-zaleganie-wbicie się w przeciwnika najczęściej celująć łokciem w splot słoneczny
-blaszka-teoretycznie odepchnięcie przeciwnika otwartą dłonia, poprzez uderzenie w klatke, praktycznie uderzenie w morde...z ilu już nosów krew leciała
i wiele, wiele innych
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

MichalMiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
Wojtek zluzuj troche chłopie. masz 15 lat, 60 kg, na forum drzesz morde a jakbys sie z facetem spotkał to byś oczu od ziemi nie oderwał, troche szacunku młody. Rozumiem że mma cie jara i że to jest twoja pasja, ale to nie forum samosi żebyście sobie wygadywali co do siebie czujecie, piszcie to na priv.

Co do białka:
Jajka, Kurak, Panga, Tuńczyk, tanie i dobre białko
Wołowina lepsza ale droższa

Białka roslinnego do bilansu nie liczymy. czyli tych orzeszków nie licz, białka z chleba też nie licz, bo tej jest białko roślinne, nie zwierzęce, z tego nie urośniesz.

Sciagnij sobie dziennik posilko z vitalmaxa tam masz mase tabel i jest w czym wybiera, wątrobe też pewnie znajdziesz.

Pozdro
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
wojtek ogarnij sie. tu nie tolerujemy chamstwa i jest tepione. a co do twoich wywodow to nie chce mi sie komentowac, pa

ps chcecie OT robic to idzcie na PW albo SB

Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu

TRENUJE BO LUBIE


wojtek96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
ale od czego to sie zaczelo? On napisał glupia odpowiedz bo chciał mnie sprowokowac to sie wkurzyłem bo nie ma szacunku bo mysli ze jeszcze młody jestem to mu nie odpyskuje... Ja zadalem pytanie a on zaczał prowokowac
  • 0

MichalMiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?

ale od czego to sie zaczelo? On napisał glupia odpowiedz bo chciał mnie sprowokowac to sie wkurzyłem bo nie ma szacunku bo mysli ze jeszcze młody jestem to mu nie odpyskuje... Ja zadalem pytanie a on zaczał prowokowac


Za to ty nie pozostałeś dłużny, słuchaj jak ktoś starszy i bardziej doświadczony chce Ci pomóc to sie ciesz i podziękuj, jak w życiu też taki jesteś i pyszczysz jak na forum to uwierz żadne MMA ci nie pomoże.

Zluzuj chłopie, każdy chce żeby tu była przyjazna atmosfera i nikt nie chce kłotni o byle gówno :]
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre źródło białka?
głupie pytanie, głupia odpowiedź. Pierw piszesz w dziale supli, że chce kupić białko (Ważysz 60kg i już białko w proszku) ale mniejsza z tym. Czy białko może szkodzić, jesz 100g białka bo 120 może Ci zaszkodzić(tak uważasz), czyli osoby trzymające diete, ważące po 100kg i szamające ponad 200 już powinny nie żyć, skoro 120 może zaszkodzić. Spytaj sie mamy czym Cie karmiła, gdy miałeś kilka tygodni, miesięcy.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024