Skocz do zawartości


Zdjęcie

:))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

:))
7,00-7,30 :
Płatki z mlekiem 40-50WW 35B 6T
30g Białka Syntax + 10g Storm
10.00
100g Gainera 85WW 15B 10T
12-13
a)Surówka z kurczakiem/ 40WW 20B 30T
b)Jogurt + bułka z szynka/ 50WW 20B 15T
c)Ryż z warzywami i miesem 60WW 25B 20T
*jesli bede późno kończyl to bedzie jakaś przekąska najczesciej baton bo mam mało WW w diecie
15-17
Obiad+oliwa z oliwek 70WW 20B 20T
18-19
Przed treningiem 10g Storm i Animal PAK
TRENING
Po treningu 50g Gainera 42WW 7B 1T
15minut po treningu 30g Białka 4WW 23B 3T

GODZINE PO TRENINGU :
Tuńczyk 150g + Makaron 100g+oliwa z oliwek 80WW 40B 20-30T
22-23
a)Twaróg z śmietana / 25WW 40B 10T
b)Bialko 30B


83x2,3 = 190g B
83x5 = 415gWW
83x1,5= 125gT
Jest
B~200g
WW~430g * bo bede starał sie jesc troche wiecej
T~100g

Wszystko jest uśrednione , bo nie da sie wszystkiego idealnie odmierzyć i zjeść a ze bede na masie to WW sie przydadza , białka mam pod dostatkiem więc , czasem jak bedzie go mniej to nic sie nie stanie , Kłopotu z WW nie bedzie bo bede sie starał zawsze po miedzy posilkami w szkole cos wcinać , prawdopodobnie jakis dodatkowy jogurt + bula :D
Po pierwszym tygodniu zmodyfikuje plan
Dodaje ze ta dieta jest na Wrzesień :))
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: :))
tak jak mi dieta sie w ogole nie podoba chociaz byc moze norma jest wypelniona ale tylko na samej chemi itp za duzo odzywek ja tam widze typu gainera mozliwe ze bedziesz czul glod po drugie najwiekszym bledem jakim widzialem to bylo to ze Storma bierzesz po zjedeniu 2 artykolow z pierwszego posilki kiedy kreatyne przyjmuje sie na pusty zaladek okolo 20 minut przed pierwszym posilkiem po treningu nie masz zadnego posilku tylko masz gainer i bialko nie ma ryzu czy kaszy ...
Mam nadzieje ze mowiac platki owsiane masz na mysli owsianke
W pierwszym posilku wywalilbym mleko dalbym jajecznice bardzo smacznie wychodzi
Nie widze w ogole chleba zytnie makarony ryzu(kaszy owiianki) sera bialego ryb miesa z kurczaka jajecznicy itp najwazniejszych skladnikow diety
Sorki za te ostre slowa ale ja to tak widze
a i szczerze podziwiam ze doszedles do takiego wygladu jezeli sostowales podobne diety itp to jest naprawde dziwne Jak chcesz moge rozpisac diete ale musze miec wiece artykolow Pozdrawiam

A i od kiedy gainer sie miesza z odzywkami typu gainer i bialko ;>??
Na noc twarog jak najmiej mleka
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: :))
Grzesiek91, troszku mniej bialka o 40g i tluszczy z 15-20g mozesz obciac
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: :))
fighterkoks,
Po pierwsze wiadomo ze nigdy nie stosuje sie diety w 100% imo gainer bede zamieniał czasami maślanka ( 500ml , 13g/100 WW i 4/100B za 1,80 :D )

W pierwszym posilku wywalilbym mleko dalbym jajecznice bardzo smacznie wychodzi

To wszystko zalezy od tego o której wstane a pozatym cięzko mi wchodzi jajówa z rana * mam na myśli rok szkolny i wstawanie ok 7 ;] i szybki dym do szkoly , a wczesniej wstac nie moge bo mniejsza regeneracja bedzie

to bylo to ze Storma bierzesz po zjedeniu 2 artykolow z pierwszego posilki kiedy kreatyne przyjmuje sie na pusty zaladek okolo 20 minut przed pierwszym posilkiem

to tak ku woli jasnosci wiem ze diete troche nie chlujnie napisałem ale juz tłumacze , pierwsze co robie to wcinam storma , kąpu kapu , owsianka , umyc zabki i białeczko ;] w drodze do szkoły

na samej chemi itp za duzo odzywek ja tam widze typu gainera

wyjaśniłem wyzej że bede sie starał jak najrzadziej jesc gainera ale to zalezy od kapuszki ;]

Nie widze w ogole chleba zytnie makarony ryzu(kaszy owiianki) sera bialego ryb miesa z kurczaka jajecznicy itp najwazniejszych skladnikow diety

Tuńczyk 150g + Makaron 100g+oliwa z oliwek
a)Surówka z kurczakiem
b)Jogurt + bułka z szynka
c)Ryż z warzywami i miesem
Obiad+oliwa z oliwek ( najczesciej mam ryz/makaron + ryba,kurczak,dziczyzna ) ale nie powiem ze zdaza mi sie tez zjesc pyry ;D

Na noc twarog jak najmiej mleka

22-23
a)Twaróg z śmietana / 25WW 40B 10T
b)Bialko 30B
a co ja bede po tej godzinie jeszcze jadł ?

po treningu nie masz zadnego posilku tylko masz gainer i bialko nie ma ryzu czy kaszy ...

GODZINE PO TRENINGU :
Tuńczyk 150g + Makaron 100g+oliwa z oliwek 80WW 40B 20-30T
22-23
napisałem godzine bo jest to maxymalny czas na wrucenie i przygotowanie posiłku , to co najwazniejsze to zablokowalem katabolizm weglami i białkiem to po pierwsze , po drugie niewiem czy pijąc tyle tych odzywek dałbys rade zjesc syty posilek po trzecie ile organizm moze przyjac białka ? gainer +Białko = 37gB potem posilek drugie tyle to :przestraszony: jak dla mnie za dużo ;]

Sorki za te ostre slowa ale ja to tak widze

fakt troche nie czytelnie napisałem ale myślałęm ze wszyscy zrozumieja ze nie jestem kulturysta i najwazniejsze jest zeby jesc zdrowo a przy tym wszystko było takie jakie ma być czyt TBW
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: :))
Ramzes17, Dałem wiecej wszystkiego zeby potem sie nie okazało ze jem za mało :D a i radą mojego ajdola :D Marcina Jabłońskiego bede sie bawił WW(300-450)B(150-200) * JAK WYZEJ NAPISALEM JEST TO UŚREDNIONE !!!!!!!!!!!
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024