Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robicie w takiej sprawie.....?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

Wlasnie wy nie znacie znaczenia slowa frajer, powiesz cos w nieodpowiednim towarzystwie


no tak jeśli nieodpowiednie towarzystwo to banda debili po zawodówce, to się zgadzam - ich slang jest zrozumiały tylko dla tego co mówi, bo reszta i tak nie wie o co chodzi, bo każdy uważa, że to co mówi co innego oznacza i właśnie po to są słowniki;] posługujesz się językiem polskim, wiec posługuj się nim właściwie znaczenie słowa znajdziesz w słowniku, a nie w swoim widzi mi się, bo z takim rozumowaniem nawet słowo idiota, może być komplementem.

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
A no jasne, w prywatnym liceum cie nie naucza jak sobie poradzic na zwyklych ulicach. I nie wywyzszaj sie tak ze cie starzy sponsoruja bo tzw nizsza klasa to tez ludzie, a przy spotkaniu w 4oczy zbieral bys zeby z chodnika.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

A no jasne, w prywatnym liceum cie nie naucza jak sobie poradzic na zwyklych ulicach. I nie wywyzszaj sie tak ze cie starzy sponsoruja bo tzw nizsza klasa to tez ludzie, a przy spotkaniu w 4oczy zbieral bys zeby z chodnika.


a ich potem w pie.rdu je.bali w du.p.sko;] ps. gdzie ta twoja matura z samymi 75% z rozszerzenia? gdzie te dyplomy indeksy? skończyła się już fantazja internetowego wojownika?

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

fantazja internetowego wojownika?


nochyba mowisz o sobie, ublizasz przez internet ludziom biedniejszym? slabo wyksztalconym? powiedz to takiemu jednemu cyz drugiemu w twarz jak taki mocny jestes ;/ ehhhh żal... a huj wie moze ty z policji? moze stary z policji? tak ich bronisz hah. nara gamon z ciebie jak huj i wyjebane mam na twoje % z "matury rozszerzonej"
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

fantazja internetowego wojownika?


nochyba mowisz o sobie, ublizasz przez internet ludziom biedniejszym?


niby gdzie? :zdziwko:

slabo wyksztalconym?


też, niby gdzie? czy stwierdzenie faktu, że jest słabiej wykształcony i przedstawienie przykąłdu to obelga?

ch*** wie moze ty z policji? moze stary z policji? tak ich bronisz hah. nara gamon z ciebie jak ch*** i je**** mam na twoje % z "matury rozszerzonej"


bo ba już poszedł cynk do komendanta, nowa klamka się szykuje i premia.. co do reszty nie wiem o co Ci chodzi.. przecie to INEED$$ pisał, że ma 75% z rozszerzonej i wygrał indeks.. a pokazał tylko świstek przejścia do 2 etapu wojewódzkiego :wstyd:

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
sluchaj na to co piszesz szkoda mi slow bez kitu. Jezeli chodzi ci o wyksztalcenie to jestem po liceum a obecnie studiuje na SGGW w Wawie. Wlasnie jezeli jestes taki mocny dzieciaku neostrady to powiedz to w twarz a nie w necie hehe Sluchaj ja niewidze problemu sie z toba spotkac i wtedy powiesz mi co masz za poglady :D A co do zakladow to wlasnie takie osoby jak ty sa jeban... w du.... trzeba byc CZLOWIEKIEM I MIEC ZASADY a nie tak jak w twoim wypadku. Mylicie palca z ku.... porownujecie jakies jeba.... 120zl do pier.... tragiedi typu morderstwo zastanowcie sie co wy wypisujecie. I nieuwarzam sie za jakiegos Rambo tylko licze na swoje rece a nie na jeban.... policje!!!! Poprostu jestes lamusem ze dales sie wyje.... na tel i nieogarneles tego tylko i wylacznie SAM. A co do znaczenia FRAJER to powiem ci ze gratulacje za wytlumaczenie znaczenia heehehehehe :wstyd: hx widze ze naprawde cie musza dojerzdzac a zreszta takie osoby jak ty wlasnie naleza do takich kurew..... organizacji typu POLICJA. A co do obelg to co lecisz na Psy heeh smieszny jestes :kwasny: Zycze zeby ci sie noga podwinela i zebys padl na puche a na wstepie niezapytaj sie czy GRYPSUJA tylko powiedz ze wiezysz policji heheheh POWODZENIA Dla osob w temacie sorry za ostatnie zdanie wiem ze nie dokonca jest wlasciwe :kwasny:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

Ziółek21 napisał/a:
A co do policji to nienauczyli mnie starsi koledzy


Już nie wnikam co cię oni nauczyli ale domyślam się, że byl to ostry hardcore, dziwne że jeszcze przy komputerze możesz siedzieć i pokazywać co cie "NIENAUCZYLI" koledzy


Z kad ty to wiesz miales chyba ciezko ze starszymi bo mi nieraz pomagali a dziwne ze az tak piszesz pewnie stoisz przy kompie a nie siedzisz hehehe Naprawde takim osobom jak ty potrzebna jest wyrozumialosc pisz co chcesz juz jestem spokojny WYBACZAM CI heeheh Bo trzeba byc wyrozumialym dla takich osob jak ty co mialy az tak ciezko w zyciu :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
Właśnie formułując te słowa jak i (

Z kad

)dałeś świadectwo inteligencji studentów sggw :padam:

Twoje przemyślenia są na wagę złota;
- każdy kto zostawia komórkę w szatni jest frajerem (macie ją brać na sale i szpanować przy kolegach :hyhy: )
- trzeba być człowiekiem, a zaraz potem zabrać sprawiedliwość w swoje rece i komuś stłuc morde.. bardzo cywilizowany z ciebie gość niema co - argument siły, zamiast siły argumentów jest dość typowy dla inteligentnych inaczej, niestety jak widać, tacy też mogą byś studentami :oczami:


i nie wiem gdzie, porównuje morderstwo do 120zł.. ja piszę ogólnie o zgłaszaniu spraw i walczeniu mechanizmami, które daje nam prawo po to by samemu nie oberwać za jego nie przestrzeganie, biorąc się za coś o czym nie ma się pojęcia.

Nie rozumiem, czemu tak zaciekle bronisz kolesia który ewidentnie zrobił wała, bo jak pisałem jakby wysłał a poczta nie dostarczyła dostał by odszkodowanie po 2 tygodniach i nie było by sprawy, a że nie wysłał, to nie zgłosił na pocztę i olał sprawę, myśląc, że mu się upiecze.

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

Właśnie formułując te słowa jak i (Cytat:
Z kad
)dałeś świadectwo inteligencji studentów sggw



sluchaj nielap mnie za slowka bo szybko pisalem a po pierwsze kazdy moze zrobic blad ort!!


Jezeli chcesz to moge ci udowodnic ze sludiuje na sggw!! Porownujesz bo rozchodzi sie o 120zl a ty zaglebiasz sie dalej i mowisz o jakis kradziezach samochodow oraz morderstwach wyluzuj chlopaku heehhe Uuuuu co zmieklo sie heheh


trzeba być człowiekiem


ty niewiesz co to znaczy wiec sie nieudzielaj :wstyd:

każdy kto zostawia komórkę w szatni jest frajerem

kolejne pieknie rozwiniecie znaczenia FRAJER gratulacje


Nie rozumiem, czemu tak zaciekle bronisz kolesia który ewidentnie zrobił wała

Bo go znam osobiscie i nigdy nienarzekalem na tranzakcje z nim

a zaraz potem zabrać sprawiedliwość w swoje rece i komuś stłuc morde..

tak np takim osobom jak ty co pier.... od rzeczy i maja takie poglady

Ja ze swojej strony powiedzialem co mysle na ten temat i to jest moj ostatni post bo zaczyna robic sie to zalosne przetlumaczac jakiemus szczeniakowi co sie robi w takich sytuacjach. Ale ciezka jest ta dzisiejsza mlodziesz heheheh Wszystko trzeba recznie tlumaczyc (zart) heh :]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

dzisiejsza mlodziesz heheheh Wszystko trzeba recznie tlumaczyc


to wytłumacz to temu złodziejowi

i mnie nie obchodzi gdzie studiujesz, bo za kasę to i na UJ możesz, a moje porównania do morderstw były w aspekcie, popełnienia przestępstw, odnośnie któreych nie jesteś w stanie sam ustalić, kto jest winny i na jaką karę i potępienie społeczne zasługuje.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
a propo tematu ale dzis se poruchalem uhh :rotfl:
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
xD kur** ale wy jestescie zryci na tym forum xD :D Ale w pozytywnym znaczeniu :D

Uhuh ramzes teraz odpocznij:D
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

ale dzis se poruchalem uhh


ręka musi byc pewnie zadowolona z ciebie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
nie bodziu dziewczyna nie reka dziewczyna :D a no i jeszcze mam czas do sr takze trza korzystac bo potem troszku przerwy w sexiku bedzie :[
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
głupie pierdolenie...

jeśli cię wydymali wydymaj ich też... sprzedawca nie wysyła towaru to działaj jechać do niego nie pojedziesz skoro to jest 2 koniec Polski. Przecież to sie nie opłaca. Z kąd jest koksland wiesz? Może ktoś z forum ma do niego dojście i da rade załatwić sprawe. Postepowanie kokslanda jest kary godne i koniec. wiec przestańcie tu pierdolic pseudo kurwa gangsterzy że nie ma isc na policje czy huj wie gdzie bo bedzie frajerem... wydymał cie to wydymaj go mocniej chociażby za pomocą psów niech kurwa zdycha jebią go w dupe jesli nie jest dobrym dilerem niech nie bedzie nim wcale.. jak się za cos zabierasz to rób to dobrze jesli nie podołasz to spierdalaj w huj... bez litości dla ściemniaczy oszustów i pedałów 120 zł to mała kwota ale chodzi tu o zasady jak ktoś tu wyżej wspomniał takich rzeczy się nie robi... dałeś sie złapać to rób wszystko zeby sie odegrac : szukaj znajomych w jego dzelnicy, jedź do niego, idz na psiarnie, pisz listy do prezydenta, papieża czy pizda wie do kogo jeszcze walcz o swoje

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
a psy chuja zrobią i tyle z tego będzie proponuje nie oglądać więcej kryminalnych i pana komisarza Zawady :rotfl: bo rzeczywistość jest zupełnie inna w policji też pracują ludzie i jest tam pełno cytuję "debili z zawodówek" ech :zalamany:

acha może i modem w tym dziale nie jestem ale za obrażanie innych userów zaraz zbanuje każego , ;) skończcie pokazywać już kto jaki jest inteligentny kto zrobi mniej błędów w poście czy kto chodzi do lepszej szkoły (bo czasem te "debile z zawodówek" mają lepiej w życiu niż ci "inteligentni" z liceum czy nie wiadomo jakich studiów ;) )
pokażcie tą swoją inteligencje i skończcie te dziecinne pogaduchy ;)
albo zadziałam jak nasza policja i zbanuje każdego nie patrząc czy coś zrobił źle ;) jesteś ze złym towarzystwie to też jesteś zły :rotfl:

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
moze psiarnia coś zrobi moze coś nie ale ściemniacza będą mieli na oku czym predzej czym pozniej wpadnie jak robi wały na klientach. Jest normalny niech sobie diluje jest cwelem niech spierdala

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

wiec przestańcie tu p****** pseudo k**** gangsterzy że nie ma isc na policje czy ch*** wie gdzie bo bedzie frajerem...



nikt tu kur... nierobi z siebie gangstera heheheh


A jezeli dal sie wyjeb..... to poprostu jest jeleniem. Szkoda slow bez kitu zastanowcie sie nieraz co piszecie. A szczerze dla mnie to moze napisac do samego BIN LADENA ktory i tak mu niepomoze :] Glupota Panowie. Moim zdaniem jezeli jestes kogos niepewny to sie niedopuszcza do takich sytuacji. Mi kiedys ten caly sam900 czy jakos tam tez proponowal i co zrobilem wyje... jajca na niego bo niebyl dla mnie pewniakiem proste!! :wstyd: A wlasnie na takich łubach niektorzy zarabiaja :kwasny:

Moim zdaniem ten temat powinien byc juz zamkniety bo i tak z tego do konca nic niewyniknie :rotfl:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024