Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robicie w takiej sprawie.....?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
to nie tak body. wiemy ze autor tematu i tak nic wiecej nie zrobi. a koksland nie ma co szukac tutaj.

ja bedac na jego miejscu nie poszedl bym na policje bo nie lubie tej atmosfery, w takim wypadku nic wiecej sie nie zrobi, mozna ewentualnie dac na psy pomowienie telefonicznie.

inaczej jest jak kogos robia w huja a inaczej jek ciebie robia.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

prowokacje robia tylko pracownicy policji.. dopiero by poszlo na dzielnicy


prowokacji nie może robić policja (bez zgodny prok.), prowokacje mogą robić obywatele a zwłaszcza dziennikarze - co za problem na bazgrać coś na kartce i wrzucić do skrzynki przed komenda? chyba aż tak atmosfera przed komendą niejest zła co nie?

Maciek18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
A ja tam sądze , że załatwianie sprawy przez policje gdzie chodzi o raptem 130 zeta,
to by mijalo sie z celem , bo na komendzie by cie olali i nawet nie ruszyli dupy.


A 2 sprawa to ten wjazd na chate bo tu trzeba sobie to jakos sensownie przekalkulowac,
bo skoro to 2 koniec polski to trzeba jakos dojechac :D czyli koszta , ale jezeli
juz sie wbijesz na chate to i to na co cie wyjebal wezmiesz i za podroz i nadwyzke.


Kwestia tego juz co ty uznasz za wlasciwe. Twoja sprawa, ale to ze na forum o tym
napisales to zgadzam sie z BODYGUARD'em ze koles sie tym nie przejmie bo
w sumie kolo dupy mu to lata.

Koncze kurwa bo zaraz caly esej napisze :P :hyhy:
  • 0
Świat jest zbyt dużu żeby całe życie być małym. :hyhy:
OFF/ON

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

A ja tam sądze , że załatwianie sprawy przez policje gdzie chodzi o raptem 130 zeta,
to by mijalo sie z celem , bo na komendzie by cie olali i nawet nie ruszyli d***.


mi jak zajebali telefon z szatni na siłcei zgłosiłem to po tygodniu miałem go zpowrotem.. oni nie moga olac sprawy, bo muszą coś pokazac komendantowi i prokuratorowi inaczej oni beda mieli przejebane.. i nikt mu nie każe zgłaszać i zeznawać, wystarczy napisac co nalezy na karte wrzuć w skrzynke przed komenta i dziekuje bardzo.. a jak wpadnie na chate to moze sobie wziąść telewizore etc, ale w takim wypatku to on bedzie miał przejebane, u kolesia a potem u policji..

Maciek18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
No więc moim zdaniem wogole ciagniecie dyskusji bez sensu
bo ile osob jest na forum tyle roznych rozwiazan tej sprawy
by sie znalazlo, bo kazdy ma inne poglady na rozne sprawy.

Dezyzja nalezy do zalozyciela tematu, mam nadzieje ze
historia bedzie miala pozytywny final. Pzdr
  • 0
Świat jest zbyt dużu żeby całe życie być małym. :hyhy:
OFF/ON

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

mi jak je**** telefon z szatni na siłcei zgłosiłem to po tygodniu miałem go zpowrotem.. oni nie moga olac sprawy, bo muszą coś pokazac komendantowi i prokuratorowi inaczej oni beda mieli je****.. i nikt mu nie każe zgłaszać i zeznawać, wystarczy napisac co nalezy na karte wrzuć w skrzynke przed komenta i dziekuje bardzo.. a jak wpadnie na chate to moze sobie wziąść telewizore etc, ale w takim wypatku to on bedzie miał je****, u kolesia a potem u policji..



aby mniej osob takich jak ty!!! Chlopaku moim zdaniem daj sobie spokuj z psami!!! Niewyjdziesz na tym dobrze poprostu jestes frajerem a nienawidze takich osob dla mnie jestes zerem chyba ci kanapki w podstawowce zabierali i dlatego za silownie sie wzieles!!! Niemam slow na takie osoby!!! Zeby nie takie osoby jak ty to te kure..... zycie bylo by piekne bo przez takich kiedys ........ ale mniejsza niechcial bym cie znac!!!! A tym bardziej cos z toba zrobic!!!! A znam osobiscie kokslanda i u mnie ma duzy +!!! Masz num to sie do niego odezwij a na gg odrazu tez nieodp!!! To musi byc jakas inna wina i gdzie indziej lezy problem.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

aby mniej osob takich jak ty!!! Chlopaku moim zdaniem daj sobie spokuj z psami!!! Niewyjdziesz na tym dobrze poprostu jestes frajerem


frajerem jest osoba, co daje się wydymać z psami nie z psami wyszedłem na swoje i nie jestem 5 stów w plecy;] no ale ty zaraz będziesz psioczyć.. że to ^*^%&^, wali mnie to, i moda na besztanie policji etc, ale to tylko dowodzi o twoje niedojrzałości społecznej, ciekawy jestem co byś zrobił jak by jebli auto sprzed domu ciekawe czy też by było "najwyrażniej był komuś potrzeby", "moze ktoś się pomylił i po ciemku wsiadł nie do swojego samochodu", "no trudno, a odszkodowanie przeznaczę na biedne dzieci z burkina faso.. albo i nie bo tak musiałbym to zgłosić, a koledze co zapożyczył sobie auto może się zrobić przykro i będzie płakał".. naiwny jesteś

a nienawidze takich osob dla mnie jestes zerem


dla mnie zerem jest złodziej

A znam osobiscie kokslanda i u mnie ma duzy +!!! Masz num to sie do niego odezwij a na gg odrazu tez nieodp!!!


taaa i cukierki biednym dzieciom rozdaje

To musi byc jakas inna wina i gdzie indziej lezy problem.


tak odrazu nalot psów na poczte w celu przejęcia paczki:D albo jakiś miłośnik kulturystyki w sortowi :rotfl: pewnie maksiu się tam zatrudnił i mógł przejść obojętnie, wkoncu sezon wakacyjny i trzeba jakoś na plaży wyglądać:D

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

chyba ci kanapki w podstawowce zabierali

slucha sie WSP "psy" :hyhy:

wali mnie to, i moda na besztanie policji etc


chlopaku cos jest z toba chyba nie tak :kwasny: nikt ci nie kaze napier.dalac na policje ze sa tacy czy siacy...ale nie wciskaj ludziom ze sa niedojzali spolecznie i sa frajerami bo na psy nie lecą :kwasny: widocznie ty masz pozytywne "doznania" z policja ,ale nie kazdy tak ma !!!!! spróbuj sie wczuc w sytuacje chlopa sprzedanego na psy, skoro mowisz ze nie jestes zlodziejem to pomysl ze np. wtłuk bys komus a on by polecial jak jakas beksa na policje i bys mial kuku !!!

Owszem zgadzam sie ze wielu ludzi ( zlwaszcza malolatow ) najezdza na policje bez powodu ,bo tak robia starsi koledzy i tak jest przyjete...Ale nie szufladkuj ludzi,ze wszyscy tylko dla mody nie lubia kochanej,sprawiedliwej,poczciwej polskiej policji hehe :rotfl:

A tak wogole to bez obrazy ale przypominasz mi jakiegos cycusia co pani naskarży ze jasio sciąga na sprawdzianie... :D
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

niedojzali spolecznie i sa frajerami bo na psy nie lecą :kwasny: widocznie ty masz pozytywne "doznania" z policja ,ale nie kazdy tak ma !!!!! spróbuj sie wczuc w sytuacje chlopa sprzedanego na psy, skoro mowisz ze nie jestes zlodziejem to pomysl ze np. wtłuk bys komus a on by polecial jak jakas beksa na policje i bys mial kuku !!


LOL, skoro ktoś kogoś potkapowywuje to chyba znaczy, że jednak coś zrobił nie tak, a i samo zgłoszenie przecież nie decyduje o winie lub nie.. jedynie o tym, ze sprawa będzie sprawdzona.. wiec może, wyjść ze sprawy bez szwanku, nie wiem jak ty ale sie nie leje bez potrzeby i kiedy można załatwić sprawę w cywilizowany sposób, bo ten tak naprawde to nie ten bedzie miał przejebane który dostanie, ale ten który próbuje rozwiązać sprawę po swojemu i to później wyjdzie na jaw.

zakładający temat wyraźnie pisał, ze kilkakrotnie się kontaktował i nic, jesli kolo byłby nie winny, to zaproponowałby np. zwrot kasy w myśl klient nasz Pan.. wiec dla mnie sprawa jest prosta, zachowałeś się w stosunku do mnie jak kut.as, ja zachowam się tak samo w stosunku do ciebie, lojalny dla lojalnych, chyba proste

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
Ja uważam ten temat za ogólnie niedorzeczny

dla mnie

1. gość powinien najpier wyeliminować
wszelkie możliwości jak:
kontakt na wszelkie sposoby ze sprzedawcą (rzekomym oszustem)
zagubienie paczki na poczcie, długi czas przesyłki
(ja np kiedyś czekałem na pakę miecha i nikogo do trybynału nie skarżyłem)
i takie tam inne

2. jeśli tego nie zrobił to poszkodowany jest frajerem bo daje sie nabic w butelkę
przez swoją naiwność (koks przez neta heh z góry skazane na porażkę)

3 jesli tak nie jest to po wyczerpaniu pkt 1
idzie na policję tudzież donosi anonimowo
żeby przetrzepali kolesia bo handluje koksem
i albo dostanie swoja forsę albo chociaż udupi frajera
i bedzie miał choć tyle satysfakcji

4 ja policji też nie za bardzo lubię choc zdarzają sie fajni goscie
i chuje jak to wszędzie ale jakbym miał zostać wydymany
na pokaźną sumkę to nie wachałbym sie ani trochę
zeby do nich pójść (powyzej kwoty 250 zł to jest juz przestępstwo,
wspomniane 130 zł można przełknąć i miećnauczkena przyszłość)

tak czy siak wychodzi mi na to ze "poszkodowany jest frajerem"
bo mając 24 lata parę łądnych lat treningów
i brać sie jak głupi szczeniak za kupowanie koksu przez neta
z dziecinną naiwnością to samo mówi przez siebie.
  • 0

Maciek18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

brać sie jak głupi szczeniak za kupowanie koksu przez neta
z dziecinną naiwnością to samo mówi przez siebie.


Tu BODY w sedno trafil , ze to wogole byl glupi pomysl.

zagubienie paczki na poczcie, długi czas przesyłki
(ja np kiedyś czekałem na pakę miecha i nikogo do trybynału nie skarżyłem)
i takie tam inne


Ja kiedys sprzedalem babie na allegro koma
i wyslalem go nastepnego dnia i tak czekam,
a ona na mnie wjezdza ze ja wydymalem ze cos
nie tak kiedy bedzie paczka ale zamiast panikowac
i biec na psy poszla najpierw na poczte i co sie
okazalo ze paczka lezala na poczcie od 10 dni
tylko listonosz zapomnial awizo zostawic :/
Wiec moze niech autor jeszcze raz sprawdzi
wszystkie ewentualne komplikacje jakie mogly
sie pojawic ( jak wspomnial wyzej body) i do-
piero wtedy idzie na psy jesli bedzie chcial.
  • 0
Świat jest zbyt dużu żeby całe życie być małym. :hyhy:
OFF/ON

done
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z lozy szyderców
  • Zainteresowania:robie tylko to co lubię

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
hx, za szeroko lapiesz temat, nie chodzi o kradzież, pobicie czy cos tam innego. Każda sytuacja jest inna... Poza tym trochę spamujesz.....
BODYGUARD, .........
1. zrobione, byly maile kontakty, i takie tam, jeszcze przed strajkami poczty.
2. pojechales... fakt ze przez neta samo w sobie jest ryzyko, ale jakoś inni kupują, mnie sie nie udalo. U Ciebie pewnie mozna dostać koks wszędzie ale nie wszędzie tak jest.
3.satysfakcja z kablowania... udupiania hmmmm?
4. tak! to mala szkodliwość czynu, co za tym idzie male prawdopodobienstwo ze ktos sie tym zajmnie, za mandatami do 200zl zadko kiedy komornik sie pofatyguje...

kupuje przez neta jak pewnie większość od ponad 6lat i jakoś zawsze dalo sie dogadac, czy cos... więc uważaj jak oskarżasz czy obmawiasz kogos ot tak częsciowo w ciemno...

BODYGUARD, Obserwuje forum juz jakis czas i widze ze biorą Cie za guru co powiesz to swięte i przytakują, (fakt ze w "temacie" sie znasz) Jednak część użytkowników (tez pewnie widzisz) ma swoje zdanie i nawet glosno je wyraża. to maly OT
  • 0
w praktyce ABS jest lepszy niż A6W

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
done, według mnie to że nie chcesz odrazu z tym lecieć na policje to z Twojej strony jest w porządku, ale zostawić to tak bez niczego to chyba nie najlepszy pomysł... Ci co piszą że zrobili by wjazd na chate, to powiem wam że żal mi was, większośc z was to by się ku.rwa bała wogóle odezwać a przez neta to niewiadomo jaki kozak, ciekawy jestem czy naprawde jesteście takie cwaniaki... a wracając do tematu, spróbuj się może jeszcze z kokslandem jakoś kontaktować, może telefonicznie jeśli istnieje taka możliwośc a może przez Ziółka bo mówił że zna osobiście kokslanda to może się odezwie jeśli tu kolega Ziółek mówi że to jest wporządku gościu... Ciężka sprawa ogólnie bo 130 zł to jest jeszcze mała szkodliwość ale kasa nie jest mała... oby cała sprawa się pozytywnie skończyła. Pozdro
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
Normalnie bym napisal zebys zglosil sie najpierw do miejscowego rzecznika praw konsumenta, a w ostatecznosci na policje, ale w przypadku kupowania koksu przez net powinienes sobie zdawac sprawe ze to loteria i wg mnie ten temat jest zdecydowanie nie potrzebny.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

frajerem jest osoba, co daje się wydymać z psami



heheh niezle a co mama cie nauczyla co to znaczy :kwasny: Czlowieku powiedzialem swoje zdanie ze takich frajerow nienawidze i z checia bym cie ...... A co do policji to nienauczyli mnie starsi koledzy bo mialem z nimi stycznosc nie raz i pewnie nie ostatni i dla mnie to ku.......... zdania niezmienie!!! poprostu jestes dzieckiem i tyle ja jak mam jakis problem to zalatwiam to wlasnymi rekoma a nie wyreczam sie kims i jeszcze na dodatek policja heheh Widze ze jestes zwyklym zasrancem co z kazdym problemem leci do mamusi albo tatusia i na dodatek na psy heheh Pozdrawiam i powodzenia zycze mysle ze kiedys ci to wyjdzie bokiem w ciemnej uliczce :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ziółek21
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Informatyka,Kobiety:-P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

frajerem jest osoba, co daje się wydymać z psami nie z psami wyszedłem na swoje i nie jestem 5 stów w plecy;] no ale ty zaraz będziesz psioczyć.. że to ^*^%&^, wali mnie to, i moda na besztanie policji etc, ale to tylko dowodzi o twoje niedojrzałości społecznej, ciekawy jestem co byś zrobił jak by jebli auto sprzed domu ciekawe czy też by było "najwyrażniej był komuś potrzeby", "moze ktoś się pomylił i po ciemku wsiadł nie do swojego samochodu", "no trudno, a odszkodowanie przeznaczę na biedne dzieci z burkina faso.. albo i nie bo tak musiałbym to zgłosić, a koledze co zapożyczył sobie auto może się zrobić przykro i będzie płakał".. naiwny jesteś



bez kitu ty chyba masz 15 lat ze tak pier...... zastanow sie trzy razy zannim cos napiszesz :wstyd: FRAJERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR heheheh
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?

frajerem jest osoba, co daje się wydymać z psami nie z psami wyszedłem na swoje i nie jestem 5 stów w plecy;] no ale ty zaraz będziesz psioczyć.. że to ^*^%&^, wali mnie to, i moda na besztanie policji etc, ale to tylko dowodzi o twoje niedojrzałości społecznej, ciekawy jestem co byś zrobił jak by jebli auto sprzed domu ciekawe czy też by było "najwyrażniej był komuś potrzeby", "moze ktoś się pomylił i po ciemku wsiadł nie do swojego samochodu", "no trudno, a odszkodowanie przeznaczę na biedne dzieci z burkina faso.. albo i nie bo tak musiałbym to zgłosić, a koledze co zapożyczył sobie auto może się zrobić przykro i będzie płakał".. naiwny jesteś



bez kitu ty chyba masz 15 lat ze tak pier...... zastanow sie trzy razy zannim cos napiszesz :wstyd: FRAJERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR heheheh


frajer
1. pot. «człowiek naiwny»

Gdzie ja na naiwny, jak nikt mnie w chuja nie robi:] No ale cóż jak się nie ma argumentów, to się rzuca obelgi :wstyd:

A co do policji to nienauczyli mnie starsi koledzy


Już nie wnikam co cię oni nauczyli ale domyślam się, że byl to ostry hardcore, dziwne że jeszcze przy komputerze możesz siedzieć i pokazywać co cie "NIENAUCZYLI" koledzy

po prostu jestes dzieckiem i tyle ja jak mam jakis problem to zalatwiam to wlasnymi rękoma... powodzenia zycze mysle ze kiedys ci to wyjdzie bokiem w ciemnej uliczce


lol normalnie jesteś rambo, a moze jakiś xmen? mściciel na harleyu? no super, że wszystko potrafisz załatwić sam takie DIY ale ciekawe czy sam bys wyśledził złodzieja bryki, goscia co zamordowął twoja matke i ojca, kolesia co jak byles pijany w jebał ci w dupe tulipana.. czy poprostu kierując sie emocjami i domysłami rzucał się na każdego, bo "twojsza racja, bez bardziej twojsza niż mojsza" i to właśnie dowodzi o twojej niedojrzałości społecznej. A zapamiętaj sobie za groźby karalne można sobie złapać 2latka

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
Wlasnie
Najpierw jezeli wyslal paczke.. Niech wysle Ci ten numer z nad kodu kreskowego na przekazie..
Mozesz isc na poczte glowna i sprawdzic gdzie jest paczka
Sam tak robilem jak telefon zamawialem ostatnio...

Jezeli jej nie wykryje system to jej nie wyslal i tyle..
Potem mozesz dzownic , pisac do niego do skutku...

Mozesz sie przejechac , pogadac , moze mial jakies problemy albo nie mial towaru?


A na koncu policja jezeli nic z tego nie wyjdzie...
Niby ziolek co mial hx zrobic?
Zajebal** mu telefon z szatni za 500 zl .. Myslisz kur** ze dla kazdego 5 stow to nie wiem ot tak wyrzucic ?
Dla mnie to b.duzo i nie dal bym sie wychu** jezeli ktos podjeba** by mi fona..
I twoj tok myslenia ze jezeli ktos pojdzie na policje jest frejerm ;]
Ciekawe ku*** jak kto by ci zajeb** samochod czy bys tak samo pisal ...
Zal..
Takim sposobem zycia jak ty myslisz to zawsze Ci ktos bedzie cos podpier** bo bedzie wiedzial z nie pojdziesz na psy ;] xD


Aaaa i widocznie nie wiesz nawet co oznacza slowo :frajer:

pot.potocznie osoba dająca się łatwo nabrać,
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
@Kamil reklamacje jak już to załatwia nadawca nie adresat, a ze nadawca sie nie odzywa to jak ma to się stać? ma upaść jeden argument, że wysłał a pewnie nie doszła? przecie jakby tak było to odrazu by zareklamował paczkę po 2 tygodniach, i dostaje z powrotem koszt wysyłki i 20 krotna jej wielokrotność..

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robicie w takiej sprawie.....?
Wlasnie wy nie znacie znaczenia slowa frajer, powiesz cos w nieodpowiednim towarzystwie i sam mozesz skonczyc jako jeden i huy kogokolwiek obchodzi co slowniki mowia.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024