Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl - Dathi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

na trening moge sobie pozwolic tylko 2x w tygodniu.


  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
2 razy w tygodniu to moim zdaniem nie trening.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Coś kiepski masz trening jak ćwiczysz barki, plecy i nogi.


nie dam rady tego inaczej rozdzielic moge sobie pozwolic tylko na 2 treningi w tygodniu. A poprzedni trening to byla: klata biceps i triceps. Ogolnie polaczenie biceps i triceps jest zajebiste :P i nie chcialbym z niego rezygnowac. W sumie macie racje plecy + nogi to nie za dobre polaczenie, nigdy wczesniej tak nie cwiczylem - teraz zmienilem trening wiec bede musial to dopracowac: biceps + triceps + nogi a drugi to klata + barki + plecy ?? Nie?
Wiem ze trening 2x w tygodniu to nic wielkiego ale po protu nie dam rady, juz i tak obcialem sobie pare godzin w jednej pracy i w drugiej pracy tez prawdopodobnie bede miec mniej, ale mam za to wiecej godzin na uczelni.

To nie jest tak latwo jak sie bylo w szkole sredniej, mama juz obiadu nie robi, nie pierze i nie placi ;) Teraz trzeba zapierdalac samemu :P Mysle ze ,moze gdzies od czerwca moze bede mial czas na 3x w tygodniu, a na pewno od wrzesnia bo juz nie bede musial chodzic na zajecia. A tak ta na razie sobie trenuje dla siebie, skromnie ;) Zreszta co ja sie tlumacze ;)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Jesus Christ Super Spar !!! :P

Dzisiaj mialem zajebisty trening Plasma Jet to jednak zajebista rzecz!!! Tylko trzeba wiedziec kiedy ja wziac, bo chyba na kazdego inaczej dziala. Dzis wzialem ja jakies 4h przed treningiem i pompa byla ZAJEBISTA, wytrzymalosc i regeneracja genialna. Moglem cwiczyc i cwiczyc i tylko coraz bardziej napompowany bylem, rozrywalo mnie, nieziemskie uczucie :P

Do tego erekton sie niezle widac wkrecil, bo raz ze dostalem lekkiego tradziku a dwa agresywny jestem, BEDE ZABIJAL :) a do tego moge podnosic coraz wiecej. Lepiej sie czuje, lepiej sie wysypiam, mam wiecej energi, ogolnie nie wiem czy to tez nie zasluga Storma, ale jak na razie jest zajebiscie do tego masa ruszyla; 1,5-2kg.

Do tego prawie dziennie cwicze brzuch uzywajac 8 min ABS, i jestem zadowolony, miesnie sie wzmoscnily, 'kratka' sie dobrze zarysowala, lepiej niz po 3 tyg A6W
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Jesus Christ Super Spar !!! :P

Dzisiaj mialem zajebisty trening Plasma Jet to jednak zajebista rzecz!!! Tylko trzeba wiedziec kiedy ja wziac, bo chyba na kazdego inaczej dziala. Dzis wzialem ja jakies 4h przed treningiem i pompa byla ZAJEBISTA, wytrzymalosc i regeneracja genialna. Moglem cwiczyc i cwiczyc i tylko coraz bardziej napompowany bylem, rozrywalo mnie, nieziemskie uczucie :P

Do tego erekton sie niezle widac wkrecil, bo raz ze dostalem lekkiego tradziku a dwa agresywny jestem, BEDE ZABIJAL :) a do tego moge podnosic coraz wiecej. Lepiej sie czuje, lepiej sie wysypiam, mam wiecej energi, ogolnie nie wiem czy to tez nie zasluga Storma, ale jak na razie jest zajebiscie do tego masa ruszyla; 1,5-2kg.

Do tego prawie dziennie cwicze brzuch uzywajac 8 min ABS, i jestem zadowolony, miesnie sie wzmoscnily, 'kratka' sie dobrze zarysowala, lepiej niz po 3 tyg A6W



A jak po tym erektonie pala lepiej sie dzwiga??? tak jak producent opisuje???
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

A jak po tym erektonie pala lepiej sie dzwiga??? tak jak producent opisuje???


:P Ja tam nigdy z tym nie mialem problemow, ale po erektonie to caly czas napalony chodze :P . Ale za to po Plasmie, po PJ sam staje, nawet jak czlowiek nie jest podniecony ...... to chyba ma zwiazek z lepszym ukrwieniem :) najgorzej jest po treningu jak ide pod prysznic.... ;) az wstyd czlowiekowi sie rozebrac ;)

To juz trzeci tydzien na erektonie, i na Stormie. Jak skoncze to to zmieniam dawkowanie Storma na 2x dziennie w NT i zrobie sobie jakies 2tyg przerwy a potem Alri Restore. Tak zeby Restore zostalo na po Stormie jeszcze
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

:P Ja tam nigdy z tym nie mialem problemow, ale po erektonie to caly czas napalony chodze :P . Ale za to po Plasmie, po PJ sam staje, nawet jak czlowiek nie jest podniecony ...... to chyba ma zwiazek z lepszym ukrwieniem :) najgorzej jest po treningu jak ide pod prysznic.... ;) az wstyd czlowiekowi sie rozebrac ;)

To juz trzeci tydzien na erektonie, i na Stormie. Jak skoncze to to zmieniam dawkowanie Storma na 2x dziennie w NT i zrobie sobie jakies 2tyg przerwy a potem Alri Restore. Tak zeby Restore zostalo na po Stormie jeszcze



He ja akurat jestem na odbloku to moze erekton sie przyda he he he ;)
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Kupilem nowy 'stuff'

MHP Up Your Mass (chocolate fudge brownie) i Syntrax Goliath (chocolate peanut butter) - zrobie porownanie

Jak na razie sprobowalem UYM - zajebisty sklad ma, zajebiscie sie miesza, nie pieni sie, dobra konsystencja, nie jest zbyt slodki, i musze przyznac ze smak jest naprawde dobry .... no i ta zacheta; rock-hard 16ibs muscles in 5 weeks :P

Do tego dokupilem BCAA - na po cyklu na odpoczynek od wszystkich geinerow :P

Załączone pliki


  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
tez sobie Goliatha kupuje do cyklu :P

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Minely 4 tygodnie, czas na pomiary

W bicu przybylo niecale 1,5cm, w klacie 1,5cm a w udzie 0,5cm, wiem ze to nie duzo, ale moj trening tez nie byl intensywny :)

Skonczylem pol puchy Storma, erekton i boozery HGH. Storma bralem jedna porcje w NT i 2 w DT. Wzrost sily i bardzo dobra regeneracja.
Ale tak na prawde nie wiem co lepiej dzialalo - Storm czy erekton. Mam jeszcze Alri REstore, ale zrobie przerwe okolo 2 tyg, tak zeby zaczac brac Restore pod koniec cyklu na Stormie, zeby przedluzyc dzialanie. Teraz bede brac Storma 2x dziennie w T i NT, zobaczymy co bedzie.

Waga ruszyla w sumie w 4,5tyg przybralem 3kg, co przy mojej diecie i tak dobrze - niestety Wtorek i Sroda to dni gdzie nie mam jak utrzymac diety, probowalem, nie da sie, zamiast min 4300Kcal wyrabiam sie na okolo 2600 niestety :)

Generalnie moge polecic Erekton - swietny boozer test :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Ehh no i niestety mnie grypa dopadla, witaminy, rutinoscorbin, czosnek, niestety nie pomogly... Ale lagodne objawy sa, nie rozlozylo mnie wiec mysle ze zrobie sobie tydzien przerwy, zmniejsze dawki Storma, odstawie PJ i poczekam :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Ehh no i niestety mnie grypa dopadla, witaminy, rutinoscorbin, czosnek, niestety nie pomogly... Ale lagodne objawy sa, nie rozlozylo mnie wiec mysle ze zrobie sobie tydzien przerwy, zmniejsze dawki Storma, odstawie PJ i poczekam :)


Panowie i Panie - szczepić sie przeciw grypie :) Szkoda naszej kasy ( na suple ) prze pier....ą grype.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Panowie i Panie - szczepić sie przeciw grypie :) Szkoda naszej kasy ( na suple ) prze pier....ą grype.

I spożywać witaminę C kilka razy dziennie.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

I spożywać witaminę C kilka razy dziennie.


Z ta szczepionka to wsrod lekarzy sa podzielone opinie. Ja tam zawsze bylem szczepiony od grypy i nigdy nie narzekalem, w tym roku jakos tak wyszlo ze nie i widze efekty. Ale nie zapominajmy ze szczepionka od grypy nie chroni od samej grypy ale od powiklan jak no cukrzyca, a jednoczesnie lagodzi przebieg choroby.

Experto nawet nie mow o tej witaminie C, biore rano witaminki, czosnek w pigulkach a po poludniu 2xrutinoscorbin i jakos cholera mnie wzielo tak czy inaczej :)

Ale zwalczylem grype z zarodku i jutro ruszam juz na silownie wyrywac sztangi :)

Na grype najlepszy paracetamol z kofeina :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Zgadza sie szczepionka łagodzi objawy i chroni nas przed innymi chorbami nie tylko od grypy. Obecnie promowali spray przeciw grypie i innym chorobą.
Wole szczepić sie niz pózniej łukać "Paracetamol & kofeine :) "

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Ehh no i niestety mnie grypa dopadla, witaminy, rutinoscorbin, czosnek, niestety nie pomogly... Ale lagodne objawy sa, nie rozlozylo mnie wiec mysle ze zrobie sobie tydzien przerwy, zmniejsze dawki Storma, odstawie PJ i poczekam :)



Witaminy i czosnek.... cala reszta, Dathi a pomyslales o odpoczynku (czyt. sen) bo czasami szkola, praca i trening pare razy w tygodniu,
wszystko naraz naprawde zajebiscie oslabia organizm. Wiadomo ze im wiecej srodkow zapobiegawczych tym lepiej ale i tak nic nie zastapi
dobrego odpoczynku, relaxu w saunie ,jacuzzi, masazu itp
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi

Witaminy i czosnek.... cala reszta, Dathi a pomyslales o odpoczynku (czyt. sen) bo czasami szkola, praca i trening pare razy w tygodniu,
wszystko naraz naprawde zajebiscie oslabia organizm. Wiadomo ze im wiecej srodkow zapobiegawczych tym lepiej ale i tak nic nie zastapi
dobrego odpoczynku, relaxu w saunie ,jacuzzi, masazu itp


Brak snu to fakt, prowadze bardzo nieregularne zycie jesli chodzi o sen, niestety B) Czasami wracam z pracy o 0200 i musze siedziec i czytac na zajecia na drugi dzien do 0400 a wstaje o 0900 lub nawet o 0800 B) no i niestety nie zapowiada sie na poprawe :lol:

Nic no wyleczylem sie z grypy czas na powrot do silowni :) Od zeszlego piatku zaczalem brac Alri REstore i Syntraxa. Co do Restore nic na razie nie czuje (oprocz tego, ze ciagle napalony chodze B) ale to chyba normalne dla faceta ) Co do Goliatha...... smak peanut butter ...... miesza sie bardzo dobrze, nie ma piany..... jesli chodzi o smak.... hmmm no ja nie lubie masla orzechowego..... ale nie jest zly B) Chociaz szkoda ze nie wzialem jakiegos czekoladowego .... Jak tam Twoj goliath Mac ? B)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Moge polecic Restore, w zeszly piatek tak sila podskoczyla ze przetrenowalem lewe przedramie :angry:

NA Goliacie i Up your mass przytylem malo, tylko 1-1,5kg :angry: Na moje zapotrzebowanie kaloryczne to taki Goliath czy UYM wystarcza na niecaly tydzien :angry: . Postanowilem na razie jeszcze raz kupic IDS Smart gainer - maltodextryna ale zajebisty smak i skladowo tez nie jest tragicznie - na nim za pierwszym razem przybralem 3-3,5 kg. Chyba taki Goliat czy UYM bardziej pasuje do endomorfikow - ktorzy latwo sie zatluszczaja, ektomorfik jednak potrzebuje duuuuzzoooo weglowodanow :P . Cwiczac dziennie brzuch nie odczulem jakiegos zatluszczenia :D
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl - Dathi
Cykl zakonczony

Pierwsze cztery tygodnie cyklu byly gorsze w porownaniu z nastepnymi (nie liczac 10 dni przerwy przez cholerna grype :D

w Sumie w bicepsie przybylo i ubylo i znowu przybylo, w sumie to 1,5 cm
w klacie 3 cm z czego jestem bardzo zadowolony :D
Waga :79-79,5kg :D

Sila na duzy plus :D

Co do supli to Erekton spisal sie wysmienicie, po Restore sila skoczyla jeszcze bardziej do przodu. Co do gainerow to Up your mass jest zajebisty ale dla mnie cykl wychodzi za drogo na tym :D najwiecej przytylem po zwyklym 'old-schoolowym' geinerze opartym o maltodekstryne.

Co do Storma to mam mieszane uczucia.... smak dobry, dzialanie...... ciezko opisac, bo bralem tez boozery test, ale chyba ok, ale i tak chyba N'Gorge na mnie lepiej zadzialal - i na tym zrobie kolejny cykl za pare tygodni

od poniedzialku znowu masuje, mam juz gainera batony proteinowe, BCAA, UN Genesis a do tego BA
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024