Skocz do zawartości


Zdjęcie

Źółte oczy ........ wątroba siada?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
No wiec cos jednak z watroba masz bo widac żółć nie moze sie wydostac do przewodu pokarmowego temu masz ciemny mocz , moze niektorych to rozsmieszy ale napisz mi jaki miales stolec ? chodzi mi o kolor

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
intron kurwa wiekszos lekarzy to debile kurw nie nawidze, wole kurwa pojsc zrobic badania i samem czegos sie dowiadywac by miec jak naj mniej z nimi do czynienie, odrazu powiem ze nie czytalem wszystkich postow bo byly dlugie i nudne, ale podam pare przykladow dlaczego mam takie zdanie a nie inne:

1weterynaze to tez lekarze.. poszedlem z psem do weterynarza mail zepsuta wage i psa mi zwazyl na oko no ma jakies 8-9kg i [powiedzalem mu ze to niemozliwe] podal mu antybiotyk, przyszedlem do domu i pies slanial sie na nogach mial goraczke i takie tam zwazylem pasa 4kg jak chuj, myslalem ze podpale mu ta bude. lek podal mu na 8 bo przy mnie liczyl.

2poszedlem kiedys do lekarza.. skarzac sie na wielki bol w uchu, facet zbadal mi gardlo i powiedzxial ze wszystko ok. do ucha mi nawet nie zajzal. myslelem ze mu jebne, no ale chuj poszedlem do drugiego po kilku dniach, tym razem kobieta.. :hyhy: obejzala mnie dokladnie ucho, jedneo drugie i tak dalej, okazalo sie ze mialem ogolne zapalenie uszu, gardla i czegos tam, ponoc mialem fart bo jedyne czego nie mialem zapalenia to nerwow co powoduje paraliz twarzy [dzicz]. najlepsze bo przez jakies 2 tyodnie bylem gluchy, na lewe doslownie a na drugie slyszalem ale tylko z bardzo bliska. kiedys spotkalem kolezanke ze szkoly po 5latach nic nie slyszalem jak mi cos tam opowiadale.

3kolezanki matka byla po operacji, lezala z otwartym brzuchem na sali a pielegniarki graly w karty jak ona wolala je po cos, nie pamietam, ale chyba z bulu sie zwijala.

4moja prababka miala wylew. lekarz:"nie warto brac jej do szpitala bo tylko statystyki mi popsuje". kobieta ma 86lat jest samotna prowadzi gospodarstwo rolne, ma rozruzsnik, krowy, kury, 0 paralizu, wciaz zyje a minelo jakies 8 lat. mam po niej geny :D

znam takich jeszcze takich duzo, i uwazam ze lekarze nie ruznia sie niczym od takich paprakow jak inni ludzi typu poloze ci plytki w domu "za pol kurczaka i flaszke"

chuj mnie strzela jak o lakarzach slysze, nie chodze do nich jak nie musze, jak mi cos dolega sam najpierw dzialam, sam sobie radze, wrzoda mozna samemu sobie w domu wyciac, w srdniowieczu ludzie sobie jakos radzili. :D
  • 0

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
wiesz tak jak w kazdym fachu sa specjalisci i partacze wiec serio nie dziwie sie co piszesz bo ja i na takich tez trafialem moja matka malo nie zeszla z tego swiata miala raka po 6 latach studiow wiem ze odrazu mozna bylo podejrzewac to u niej a lekarze ja po dermatologach ciagali ale sa tez ci ktorzy dorze sie znaja i nic na to sie nie poradzi jeden ci ułozy kafelki perfekt drugi ci tylko je zmarnuje ...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
rapaholin 1 tans dziennie weź sie nie wygłupiaj...

co najmniej 2 x 3 tabl dziennie
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
przyznaje ci racje intron, nie tylko w zawodzie lekarza tak jest, ja np spotkalem w zyciu tylko tych "zlych policjantow" i "zlych lekarzy"
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
i chcial bym poruszyc body pewna kwestie, a robie to tutaj bo inny temat zostal zamkniety, i nie zdarzylem, zrobilem kolo 30-40iniekcji, zdazylo sie tez w naczynie wkluc, obserwowalem koleszke ktory nie szczedzil swojej dupie, mialem kontak z saa jeszcze zanim w internecie zaczeli o tym pisac jak w obecnej chwili, wiec na goglach sie nie wychowalem. tak jak ostatnio to okresliles i porownales mnie do datula ktory zrobil sobie jeden cykl na staku
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?

mialem kontak z saa jeszcze zanim w internecie zaczeli o tym pisac jak w obecnej chwili


ta a o jakim kontakcie powiadasz ? :hyhy: bo nie widać :hyhy:


sryy za offtop :hyhy:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
nazwanynie, a ile ty masz lat tak apropo?

nie porównałem cie do detala
tylko napisałem tobie i guźcowi
że po kiego piszecie w temacie o koksach jak
nie znacie odpowiedzi na pytanie?

a pisząc datelowi miałem raczej na myśli jego i rowera
wielkiego znawcę koksu i zma oraz witamin np multiple sport.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
żółte oczy, zielona wątroba.. mi to wygląda na koksy

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
22lata.

dzieki hx, jak po mnie nie widac to chyba koks na mnie nie dziala
taki mialem kontakt ze koledzy mi przychodzili bym robil im na strychu strzaly, jedni sie bali samemu robic, inni nie siegali do dupy.

a ja napisalem ze nie jestem pewien, ale na moj rozum i wiedze jaka posiadam jakos tam odpowiedzialem, wiem tyle ze na tamto pytanie mozna bylo odpowiedziec nie lykajac jeszcze koksu, i takich pytan jest duzo, najglupsze to takie typu "czy umre szybciej jesli wezme sobie 100tab metki", moim zadniem tak bo od 100tab metki sie dopiero zaczyna :D
chodzi mi o to ze jest wiele pytan z wiazanych saa na ktore moze odpiowiedziec kazdy normalny przecietny inteligentny czlowiek.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?

chodzi mi o to ze jest wiele pytan z wiazanych saa na ktore moze odpiowiedziec kazdy normalny przecietny inteligentny czlowiek.


:padam: a jednak ktoś na tym forum to rozumie, bo co ma doświadczenie skoro koleś z doświadczeniem na samym sobie nie dociągnie 30, a miedzy czasie będzie ględził dzieciakom, że jak fajnie jest być wielkim i że nie prawda, ze to szkodzi bo jest zdrowy i wielki jak koń.. a potem trumnę xxl trzeba zamawiać i rodzina ma problem, większy niż ten doświadczony typ, w rozpisywaniu psychopatycznych cykli, sprzedawanych jako zdrowe i efektywne

BTW: moja wcześniejsza wypowiedz była do głownego tematu dyskusji:P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024