Skocz do zawartości


Zdjęcie

Źółte oczy ........ wątroba siada?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Mateusz_52
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Źółte oczy ........ wątroba siada?
Dziś u siebie zobaczylem masarycznie zółte oczy po bokach. Na goglach wyczytalem ze moze to byc oznaka problemow z nerkami, a nawet zoltaczki. Bardzo sie boje i chcialbym jak najszybciej wykonac badania CZy potrzebuje skierowania na badania? Czy duzo takie badania kosztuja? Nie bralem nigdy SAA, jedynie stacki kreatynowe i spalacze. Od tygodnia mam ostrą diete: 1700kcal na dzień. Jestem oslabiony, jem spalacze z johimbina, mam 16lat. Pojawily sie u mnie problemy ze snem od czasu redukcji. CZy moze ta dieta spowodowala wyniszczenie organizmu ktory tak reaguje?
  • 0

hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
uspokoj sie , to po pierwsze , ja na redukcji ze spalaczami tez nie moglem spac(zasypialem po dlugim czasie) , watpie zeby bylo cos z watroba , ale dla swietego spokoju mozesz isc na badania , najpierw to idz do lekarza rodzinnego.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
Mateusz_52, pewnie za szybko obciales kalorie i stad moga byc takie reakcje organizmu.
1700 kcal za malo przy intensywnym treningu.

Kup sobie zestawi minerałów i jedz codziennie. Szczegolnie Potas, Wapn, Sód.

Odstaw spalacze z johi, za wczesnie na nie.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
Tak żółte oczy to jedenz objawów problemów z wątrobą. Ale wątpię aby to było coś od tej redukcji. Chociaż Yohimbina to szkodliwe gowno. Tak jak poprzednicy piszą chyba za szybko obciełeś kalorie. Powinno się stopniowo ucinać np.100-200 co tydzień.
Zrób sobie badania na wątrobę, są one robione od ręki bo potrzebna jest tylko próbka krwi. Kosztuje to jedyne 20zł. Nie sa potrzebne żadne skierowania itd.
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
No więc to chodziło o mnie ;) ja pisalem ze szkoly z konta kolegi. Poszlem dziś do szpitala, żeby zrobić badania, ale już było za późno, poszłem do "strefazdrowia" co jest w miescie i prosze tabsy na wątrobe i jakies witaminki. Koleś wypytał sie mnie co i jak, czemu biore na wątrobe. Jak mu opowiedziałem ze mam redukcje ze spalaczami w johimbina to zdeka mnie zjechał :/ ze jestem szkielet, ze mam sie nie odchudzac. Ja niebede robil badan- czemu?

Wole nie wiedziec czy jest ze mna źle :]

Odstawie narazie spalacze, wezme witaminki i ten wspomagacz na watrboe i zobaczymy

EDIT: no i stan wagi na dziś to 70kg..
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
A co ci dał na wątrobę?? dokłądan nazwa i cena proszę :hyhy:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
kumpel od urodzenia ma żółte oczy, żółtą skóre, a jak sie przetnie to leci mu więcej żółci niż krwii xD. Ktoś wie może co to jest? bo on nigdy nie chciał powiedzieć :D a dodam ze nie przeszkadza mu to i chleje codziennie, a jak sie na wali to robią mu sie jeszcze skośne oczy i wygląda jak japoniec :hyhy:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
moze jest eskimosem?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?

Wole nie wiedziec czy jest ze mna źle

bardzo odpowiedzialne...
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
hehehehe mlody typowe podejscie polaka ( wole nie wiedzieć ) , chu..... moze rak watroby moze zaplenie woze wirusowe ale co tam lepiej leczyc jak juz sie cos rozchula i lekarz nie bedzie mial co juz zrobic , czytajac takie rzeczy tylko płakać , najlepsze sa komentarze ktore radza zrob se badania bez skierowania , kur.... ludzie jak sie nie znacie nie dawac innych rad niż to zeby szedł do lekarza bo moze mu te badania nie sa potrzebne to czy ma robic powinien decydowac lekarz, zrobi badania sprawdzi wyniki na necie i co z tego żadnego wniosku nie wyciagnie . No i ten co sie zna najlepiej widze juz po kilku postach pisanych przez GuZu ( kazdy kto ma problem poleca witaminy i minerały ) czlowieku moze i znasz sie na odrzywkach , silowni , sterydach ale za leczenie sie nie bierz szczególnie na forach bo chu.... wiesz co mu jest a mlody zobaczy ile masz postów i chlopak podniecony ze wiesz wszystkko bo jak ktos tyle sie napisal to cos musi wiedziec .

Z gory sorry ze krytykuje ale załamka mnie bierze jak czytam co 16-19 latkowie pisza , chyba zaczne doradzac jak trningi ukladac i diete bo tez sie znam jak nikt heheheh ( tu wkradła sie ironia ) nie znasz sie nie ruszaj !!!!!!!!

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
bo to debile są :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?

najlepsze sa komentarze ktore radza zrob se badania bez skierowania , kur.... ludzie jak sie nie znacie nie dawac innych rad niż to zeby szedł do lekarza bo moze mu te badania nie sa potrzebne to czy ma robic powinien decydowac lekarz, zrobi badania sprawdzi wyniki na necie i co z tego żadnego wniosku nie wyciagnie


Tu pewnie o mnie chodzi, co złego jest w zrobieniu sobie badań na wątrobę? Kosztuje to 20zł ... Wyniki Alat, triglicerydów, cholesterolu, glukozy i co tam jeszcze jest sprawdzi sobie na necie. I wtedy wyciągnie wnioski: Czy norma nie jest przekroczona i być spokojnym, czy norma jest lekko przekroczona i iść do apteki po Esseliv i hepatil, czy w złej sytuacji iść do lekarza który i tak za pewne przypisze droższe odpowiedniki.

Zresztą jakby najpierw poszedł do lekarza to bez prób wątrobowych i tak nikt nie orzeknie. I wyśle go od razu na badania.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
intron0,
1. pisalem apropo redukcji, bo zwykle na niej zaczyna brakowac podstawowych mineralow, bo masz treningi silowe i aerobowe.
2. Od kiedy to sie zabiera za "leczenie" suplementami diety :wstyd:

3.

Od tygodnia mam ostrą diete: 1700kcal na dzień. Jestem oslabiony, jem spalacze z johimbina, mam 16lat


wnioskujac z tego objawi dopiero zaczely sie na redukcji, wiec nie wiem gdzie widzisz jakis blad w moim poprzednim poscie (no dobra 2 posty wyzej)

4. a o koksie to nie wiem nic.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
Wiesz ja studiuje medycyne za 4 tyg koncze przez te 6 lat wałkuja mi ze badania badaniami ale wiekszosc chorób mozna zdiagnozowac przez sam wywiad lekarski to 80% rozpoznia bez badan dodatkowych jak badani krwi itp badania przewaznie maja potwerdzic ale to ze badanie wychodzi w normie nie znaczy ze ktos jest zdrowy to ze norma jest np lekko przekroczona tak jak piszesz tez nie powinno uspokajac i isc do apteki po jakis specyfik bo np za dwa dni te wyniki moga byc duzo gorsze i co wtedy ? skad ma wiedziec to ? z tego wynika ze powinien robic sobie sam badania co tydzien miesiac ? jak sie nie zna przyczyny to samo badanie nic nie wnosi , przyklad ci podam ze to co pisze jest prawdziwe : masz dwoch silaczy robia sobie morfologie czyli badanie krwi jeden ma biale krwinki ( pisze dla laików ) w normie drugi ma tę liczne znacznie ponad norme i co teraz ? Białaczka , zakażenie ? Nie bo lekarz jesli zbierze wywiad dowie sie ze ten co ma ponad norme przed pobraniem krwi zjadł i biegłł na to badanie i odrazu jest spokojny bo wie ze posilek i wysilek fizyczny zwieksza liczbe białych krwinek , przykład moze bardzo prosty ale samo badanie nic nie mowi jesli nie ma sie wywiadu temu postepowanie jest ze najpierw wywiad i badanie pacjeta a pozniej badania dodatkowe ( morfologia itp )

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
intron0, o kurwa ale ty szybko piszesz :hyhy:

Ale jakbys nie zauwazyl, albo ja zle interpretuje, objawy pojawily sie po tygodniu redukcji i wczesniej ich nie mial.
Powiedzialem zeby odlozyl spalacz, dorzucil mineralow bo moze (nie musi) ich brakowac.
Jak sie nic nie zmienia to wiadomo ze warto isc do lekarza (jak widac on juz to zrobil).

PS gdzie widzisz zebym kogos chcial leczyc (jakis innych gosci)? :P

EDIT:
acha pisales do Blackzona.. myslalem ze do mnie :wstyd:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
Narazie spadac musze odpisze jutro

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
intron0, skoro jesteś po medycynie to może byś został dłużej na forum? Na pewno przydałby się ktoś do poprowadzenia działu odnowa biologiczna albo jakbyś przeanalizował trochę na temat sterydów to mógłbyś zaproponować jakieś nowe nowatorskie rozwiązania bo na pewno sparwniej się w tym wszystkim połapiesz.
  • 0

GośćGuest_intron0_*

Guest_intron0_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
Co do sterydów to zachowam milczenie i napewno nic nie bede na ten temat sie wypowiadał bo moja wiedza prawdopodobnie jest mniejsza niz niektorych tu obecnych , moge wymienic wskazania do sterydów ale napewno one na tym forum nie maja zastosowania lol

Ale jakbys nie zauwazyl, albo ja zle interpretuje, objawy pojawily sie po tygodniu redukcji i wczesniej ich nie mial.

W dzisiejszych czasach niedobory sa bardzo zadkie bo prawie w kazdym pokarmie jest dodatek witamin a do tego po tyg odchudzania u kogos kto wczesniej jadl normalnie i nie pochodzi z afryki gdzie ludzie gloduja jest malo prawdopodobne :/ ja raczej nie kojarze zeby jakis brak witamin powodowal żoltaczke ( choc moze sie myle ) wszystkiego tez nie wiem

PS gdzie widzisz zebym kogos chcial leczyc (jakis innych gosci)?

Sorry fakt pomylilem sie ale widze takie podpowiedzi sa czeste i fakt moze ogolnie nie o ciebie chodzi

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
A nie zaraziles sie gdzies?
Zołte obramowki oczu lub oczy to moga byc przyczyny zakazenia wirusem zołtaczki typu B
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Źółte oczy ........ wątroba siada?
No więc od 2 dni zaprzestałem jeść spalacze, natomiast wspomagam sie Witamin Sport z olimpu oraz na watrobe biore "Raphacholin C" 1 tab. dziennie.

Pierwsza reakcja była taka, że mocz po prostu był koloru mocno żółtego, nic pozatym sie nie działo. Zaczołęm sie odżywiać normalnie, na razie stop redukcji. Zauważyłem, że żółć w oczach zaczełą znikać, jest coraz mniej, dziś jest prawie nie do wychwycenia. Zaczołem pić dużo wody, bo już rok temu lekarz mi pow. żebym pił duzo wody bo sie czesto odwadniam. Nie odczuwam żadnego bólu w okolicach watroby, myślę ze bedzie wszystko ok :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024