Skocz do zawartości


muscletech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

muscletech
co myslicie o produktach ze stajni Muscletech: Nitro-Tech Hardcore i Hydroxycut (ale nie Hardcore, bo jest i taki) ? Warte zachodu ?

Bo o co sie rozchodzi za jakies 5 tygodni mam zamiar dowalic taki mega cyklon na rzeźbe. Ostro cwiczyc (jak zawsze) i duuuzo aerobow.

Mam juz kupionego nowego Storma (kupilem jak bylem w Polsce) i do tego mialem zamiar dokupic CLA i jakies białeczko uniwersalne. Az tu nagle dostalem ze sklepu, w ktorym zawsze sie zaopatrzam i w ktorym mam złota karte, list ze moge zakupic powyzsze suple za smieszne pieniadze a czasu mam do 15 maja.

Teraz tak

Nitro-Tech to jakas mega super ble ble ble odżywka białkowa poprawiajaca transport i wchłanianie białka. Zawiera tez monohydrat kreatyny (podobnie jak Storm).

Kupil bym tylko jedna puszke 908 i brał bym to tylko po treningu bo chwala go glownie jako suplement potreningowy; pozatym 908 gram to nie za wiele. Ale rozchodzi sie o to ze juz bym przynajmniej po treningu nie musial brac bialka; a o kazdych innych porach bral bym normalne bialko. Wiec wyliczylem ze jesli bym bral tylko po treningu (przy powiedzmy treningach 3 razy w tyg.) starczylo by mi akurat na jakies 5 tygodni wiec prawie na caly cykl Storma. Tylko czy nie bedzie za duzo tej krety ? Ale w tym N-T jest chyba malo krety.

Hydroksycut natomast to podobno dobry spalacz wiec jesli byscie mi go polecili to kupil bym go zamiast CLA bo CLA to nie spalacz wiec mnie chyba by lepiej trzepnął Hydroxycut.

Ale jedno opakowanie starczy tylko na 2 tygodnie jesli by brac tak jak sie zaleca na opakowaniu (6 kapsow dziennie)

Wiec nie wiem co teraz zrobic bo stac mnie tylko albo na 1 opakowanie Hydroxycuta i jedna puche Nitro-Techa albo na 2 opakowania Hydroxycuta (ta druga wersja nawet mnie taniej wyjdzie):

1) po pierwsze czy olac wogole te suple bo są ch....
2) czy kupic jedno to i jedno to ale wtedy hydroxycuta bedzie stanowczo za malo chyba ze by go brac mniej niz sie zaleca ale to by chyba nie mialo sensu
3) czy moze olac Nito-Techa (zwykle bialko mi styknie) i kupic dwa opakowania Hyd.. bo to podobno swietny spalacz
4) a moze olac spalanie (chociaz przydalo by mi sie :) ) i zainwestowac w Technologię Nanomolekularnego Hiperrozprzestrzeniania :P czyli Nitro-Techa

Sam nie wiem co robic. Radzcie cos, tylko piszcie mi przemyslane wypowiedzi prosze i nie spamujcie głupio. Jesli wiecie tylko czy to dobra firma i udane produkty to napiszcie chociaz to.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: muscletech
ej no nikt nie slyszal nawet o tej firmie ? tutaj to najdrozsza marka supli jaka moze byc

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: muscletech
wg. mnie to nie ma co sie martwic ze bedize krety za duzo, a bialko jest gites, kumpel to bral no odstapil mi jakies 100 gram no to poprostu miodzio swietny smak, super sie rozpuszcza, o dzialaniu nie moge za bardzo powiedziec bo jak napisalem mialem tego tylko probke, jesli masz dac za to nieduza kase to bierz bez zastanowienia, zawsze to jakas odmiana od zwyklych bialek :D

a w sumie zalezy tez ile masz do spalenia to jak duzo to bys w jakis spalacz zainwestowala a jak tak srednio to wg mnie olej jak masz zamiar duzo aerobow i dobra diete miec
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: muscletech
No Muscletech to jedna z najlepszych firm. zajebiste kreatyny, białka, gainery i reszta stuffu. Ja osobiście zainwestowałem w Hydroxycut Hardcore z którym ruszam za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024