Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brać ?? pomoc :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać ?? pomoc :D

przeciez pisze na tym 1-2 razy dziennie czyli powinno starczyc :(
ale dalej nie wiem jak z ta glutamina jak to brac ??;/


No to łykaj tak jak uważasz, a jak sie skończy szybko to najwyżej dokupisz kolejną puszkę za miecha sobie. Jak bedziesz uważał. Nie ma co przeżywać nad tym. A GLutamina tak jak mówiłem rano, po treningu, i przed snem 3 capsy. Ew. jak suchar jesteś (bo profilu nie widzię :[ ) to weź sobie po 2 capsy a po treningu 3 capsy. A w dni nie treningowe. To w tych samych porach po 1 caps.
  • 0

Rafał1991
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać ?? pomoc :D
suchar nie jestem ale wiecej masy by sie przydalo :P
noi wszystko wyjasnione po co bylo tak duzo gadania. Wiadomo ze sie dokupi kolejna puche jak tamta sie skonczy :D
gain bolic tylko po treningu ? a w dzien nietreningowy mniej wiecej o tej godzinie jak po treningu ? czy po lub przed sniadaniem ?
i mysle ze z massacra podobnie tylko ze rano - przed sniadaniem , przed treningiem noi w dzien nietreningowy o podobnej porze co przed treningiem albo rano, sam nie wiem ;d
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać ?? pomoc :D

Wiadomo ze sie dokupi kolejna puche jak tamta sie skonczy :D
gain bolic tylko po treningu ? a w dzien nietreningowy mniej wiecej o tej godzinie jak po treningu ? czy po lub przed sniadaniem ?
i mysle ze z massacra podobnie tylko ze rano - przed sniadaniem , przed treningiem noi w dzien nietreningowy o podobnej porze co przed treningiem albo rano, sam nie wiem ;d


No to jeżeli masz zamiar kupic kolejną puchę jeżeli ta się skończy. To wal tak w DT rano i przed treningiem a w DNT rano.
A gain bolic to w dni treningowe po treningu. A w DNT nie musisz. Zależy jakiej jesteś budowy. Jeżeli ekto to walnij sobie 100g między posiłkami. A jeżeli endo to nie pij w DNT.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024