Skocz do zawartości


Zdjęcie

I co dalej? Prosze o pomoc :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

I co dalej? Prosze o pomoc :)
Witam wszystkich,

Poprosze o porade, sprawa wyglada tak. Cwicze okolo 2 miesiecy, 3 razy w tygodniu, wg treningu http://www.fabrykasi... ... -vt303.htm trening 1 :) Stosujac w miare diete i wspomagajac sie mass xxl udalo mi sie przytyc 6kg, obecnie waze 57kg, wzrost 172cm :) Chcialbym osiagnac 70kg. Jednak chyba waga mi sie ostatnio zatrzymala, tzn nie rosnie tak szybko jak wczesniej, albo wogole. Moje pytanie wiaze sie z tym co dalej? Czy powinienem zrobic przerwe z gainerem, tzn zakonczyc jakis cykl? I jeszcze jedno, troche masy przybylo w pasie i w brzuchu, wiec ostre brzuszki zeby zamienic na miesnie? :)

Dziekuje z gory.
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
tluszczu nie zamienisz na miesnie :) ale mozesz cwiczyc brzuch...
jak przbylo w pasie to nie najlepsza ta dieta...
trenuj narazie dalej, mozesz zmienic trening jak chcesz, i zacznij jesc mniej gainera i wiecej jedzenia zeby cie nie zalewalo tylko zebys miesnia lapal...zajzyj do dzialu odzywiania i poczytaj faq... pozdro

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
Staram sie jesc codziennie puszke tunczyka, 2 jajka, w duzych ilosciach sery, szynke, tak zeby wyszlo 5 posilkow dziennie. Gainera 3 razy dziennie :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
mark37, byc moze potrzebna regeneracja badz zmiana trening w zaleznosci jak dlugo juz jedziesz treningiem?

Czy powinienem zrobic przerwe z gainerem, tzn zakonczyc jakis cykl? I jeszcze jedno, troche masy przybylo w pasie i w brzuchu, wiec ostre brzuszki zeby zamienic na miesnie?

na gainerach cyklow sie nie robi, diete zmien, brzuch zacznij raz w tyg biegac, skakac, albo jezdzic na roweryku
  • 0

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
Od poczatku kiedy cwicze, czyli jakies 2 miesiace.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
robiles wogole ogolnorozwojowke?
  • 0

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
Nie robilem ogolnorozwojowego, poniewaz zalezalo mi na szybkich efektach :) Wiem, ze to blad, ale pomyslalem ze ten ogolnorozwojowy trening mozna zastapic tym najlzejszym :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
to zle pomyslales ogolnorozwojowka to ogolno niczym jej n ie zastapisz zmien trening zrob regeneracje jak juz 2 miechy nim jedziesz
  • 0

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
Hm.. a ile ta regeneracja ma trwac? Po niej mam zmienic trening na ciezszy na mase czy powrocic do ogolnorozwojowego? I czy podczas ogolnorozwojowego odstawic gainera czy da sie przy nim tez troche masy nabrac? :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
trening regeneracyjny ozn odpoczynek od silki np na basen se pochodzic mozesz itp po niej nowy trening musisz miec wtedy zaloz nowy temat i podaj swoj poprzedni plan ten co 2 miechy jechales regeneracji wal tydzien
  • 0

mark37
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dalej? Prosze o pomoc :)
Dzieki wielkie :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024