Skocz do zawartości


Zdjęcie

ECA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

ECA
tak jakw temacie prosze o opinie tego polaczenia... z Góry dziekuje:)
  • 0
wracamy do żywych...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
Zeby jeszcze było wiadomo o co ci chodzi...
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
ECA Efedryna+kofeina+Aspiryna to te termogeniki wszystkie ale ja sie na spalaczach nie znam to nic nie mówie :hyhy:

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
wlasnie chodzi mi o polaczenie Efydryny, kofeiny i aspiryny... powiedzcie cos o dzialaniu efektach itp
  • 0
wracamy do żywych...

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
kiedys tez o tym myslalem ale zrezygnowlem na rzecz venoma i leviathana :D i tobie tez radze, efekty te same, moze nieco drozej ale napewno bezpieczniej dla zdrowia
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
ja lubie tylko aspirynke przed treningiem dla pompy :hyhy: ale przesadzac tez nie mozna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
no, ale kurcze biore venoma i fajerwerkow nie widze... dlatego pytam..
  • 0
wracamy do żywych...

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
Joks, ile tej ASPIRYNY ;>
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
Aspiryna przed treningiem: aspiryna jest najsilniejszym anabolikiem, jaki możesz zastosować (legalnie, rzecz jasna). Ci, którzy mogą ją bezpiecznie łykać, poznają jej efektywne działanie na różnych poziomach.

Aspiryna poprawia przepływ krwi, ograniczając wydzielanie się tromboksanu, naturalnego związku, powodującego lepkość płytek krwi. Już nawet 30 mg aspiryny połkniętej przed treningiem może rozcieączyć krew w tym stopniu, że do tkanki mięśniowej będzie napływać więcej krwi zawierającej niezbędne składniki odżywcze, co niewątpliwie przyspieszy procesy regeneracyjne zachodzące w przerwie między powtórzeniami i seriami. A przy tym kwas mlekowy i inne produkty uboczne wydzielające się pod wpływem znacznego wysiłku, zostaną znacznie szybciej i skuteczniej wypłukane z komórek mięśniowych.

Aspiryna zmniejsza obrzęki powstające w rezultacie ciężkiego treningu. Zdaniem specjalistów, miejscowe opuchlizny i zazwyczaj niewidoczne stany zapalne tkanki uniemożliwiają gojenie się urazów – dopóki występuje obrzęk, proces regeneracji nie może się rozpocząć.

Aspiryna zmniejsza dolegliwości bólowe towarzyszące ćwiczeniom. Oczywiście nie ma sensu maskować bólu pochodzącego z kontuzji, ale aspiryna często pomaga w czasie treningu ze szczególnie dużymi obciążeniami, które w parze z efektywnymi technikami regeneracyjnymi mogą przynieść znaczące rezultaty.

Dawki należy dobierać indywidualnie. W wielu przypadkach wystarczą małe dawki, nie wywołujące zaburzeą żołądkowych. Nie należy z góry zakładać, że „im więcej, tym lepiej”, ale wypróbować minimalne dawki, które będą spełniały swoje zadanie ułatwiając ci powrót do formy.
Aby uchronić żołądek, możesz tabletkę aspiryny rozgnieść łyżeczką i wrzucić do szklanki mleka. Ponieważ z czasem organizm przyzwyczai się do aspiryny, należy stosować ją rozsądnie, najlepiej tylko przed najtrudniejszymi sesjami treningowymi.
Zanim zaczniesz stosować aspirynę, nawet jeśli będą to minimalne dawki, powinieneś zasięgnąć porady lekarza. Stan zdrowia lub przyjmowanie innych leków może uniemożliwić stosowanie aspiryny, dlatego zgoda lekarza jest tu bezwzględnie konieczna.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
ale co z tym ECA :rotfl:
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - kumpel tak brał to co 1 aeroby mu spadało 1kg xD wiadomo, że cześc woda, ale schudł z 83kg na 75 kg- widoczna różnica xD :hyhy: :hyhy:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
kumpel tak brał to co 1 aeroby mu spadało 1kg xD nie no w takie cuda to juz nie wierze, ale rozumiem, ze fajne polaczenie:)
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - ja mówie tak jak on mi mówił, ale wiesz z tego pewnie 1/3 lub nawet 2/3 to woda, która potem uzupełnił ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
mimo wszystko gdybym schudl 10 kg w 3 miesiace i nie zrzucil miesnia tylko tluszczyk i w koncu wygladal jak trzeba to bylbym usatysfakcjonowany:)
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - przy ECA (tak długie stosowanie aspiryny może wywołac wrzody na zołądku, więc uważaj :[ )+ do tego dobre zabezpieczenie antykataboliczne jest to do wynonania ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
nie bede bral aspiryny i juz:) bo mam wrzody zoladka:P w 6 klasie podstawowki mialem... niby powinny byc wyleczone, ale nie wiadomo jak jest:/... Efka i kofeina moze byc dobra:)... a zabezpieczenie antykataboliczne jest w normie... jak na razie bez spadkow jako takich:)... ale cos slabo idzie ta redukcja... stanałem w miejscu wlasciwie;/
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
zmniejsz ilość kcal
albo zapoznaj sie z CKD ;)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
kurde to ile mam jesc;/ dwa posilki dziennie??;/// i HIITA robic 7 razy w tyg??;/ juz teraz robie 5 razy po 15 min po godzinnym treningu silowym... sprawdze to ckd co to wlasciwie jest :|
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - posiłki które mają duzo białka- wtedy wyjdzie mało kcal ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
chlopie ja juz mialem tyle zmian w diecie, ze :rotfl: ... sporo juz wiem na temat diety... ale po kilku latach treningu i siedzenia w temacie... nauczylem sie rozumiec organizm (w miare mozliwosci), i podczas zmian obserwuje zachowanie organizmu... jak wiadomo jestem dziwny:P teraz jem 4 male posilki dziennie... o duzej zawartosci bialka, malo wegli... dwie porcje bialka z odzywki... jak jadlem trzy posilki(raczej male bo chodzilem glodny:P) stałem na wadze... potem rozłoztylem te posilki na 6 razy nieco zmniejszajac kalorycznosc i jedna porcja bialka i przytylem kg;/, a posilki czasami wygladaly: dwie kromki chleba z poledwica , pomidorem i ogorkiem czy jajecznica z 4 bialek i dwoch zoltke i pol kromki chleba razowego;/ (wszystkiego zmiany trwały po tygodniu)... po prostu caly czas bylo cos w zoladku i brzuch mialem napuchniety... teraz jem znowu 4 male posilki i jedna porcja bialka lub dwie i stoje na wadze (oczywsice do tego 16g aminokwasow watrobowych, 10g Bcaa i 5-10g TCM)... zmniejsze troche kalorycznosc, ale bedzie to juz jakies 1500-2000kcal czyli jakby malo :zdziwko:... a moze wywalic Carbo po treningu?? Bo w sumie od tamtej pory co go zaczalem brac stoje na wadze?? Mało prawdopodobne, ale to jest fakt :rotfl:
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024