Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.
Szkoda, że nie ma 30tki:( A na razie nie potrzebuje kolejnego dużego plecaka. Są jakieś szane w najbliższym czasie na 30tke, czy mam szukać u innych producentów.
A sam plecaczek naprawdę bardzo fajny.
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.
co do camela to zadje mi się że to nie jest bajer tylko nowoczesny system służący ..właśnie podniesieniu funkcjonalności całego plecaka.
duzo wygodniej i kiedy tylko chcesz możesz uzupełniać płyny... niezaleznie czy stiosz czy siedzisz..
tez duzo chodziłem ..pić się chciało ale zatrzymać juz nie... :wink:

Po za tym zrobienie przegrody na worek i otworu na rurke camela to naprawde pestka :wink:

ale no coż za póżno się chyba odezwałem...
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.
Kieszeń na Camela w dużym plecaku?Ani praktyczne, ani wygodne moim zdaniem. Napnij sobie camela na wierzch albo bokiem na nerki i też hula, sposobów parę jest. Ja wolę nosić oddzielnie jak idę (oczywiście z patrolówką nie z taką lochą) bo czasem trzeba zrzucić a głupio zostać o suchym pysku... Całkowicie zgadzam się z Makato - CB to jest dobry pomysł na plecaczki nieduże max - 40-45L, tutaj byłby przesadą.

Aha wiesz, Super co mówią RM o Camelach? Że praktyka wykazuje - to najczęstsza przyczyna sraczki w polu :wink:
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.
kieszonki na pasie biodrowym? albo naszyte taśmy co by do nich przymocować jakiś futerał
coś w rodzaju plecaka robione z doczepianej/nych kieszeni na krótkie wypady z bazy ? [na to już chyba też za późno]


[camel faktycznie jest taki fajny? osobiście chyba by mnie wkurzało czyszczenie tego wszystkiego po albo w trakcie używania, butelkę łatwiej umyć albo pier..... do kosza)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.

kieszonki na pasie biodrowym? albo naszyte taśmy co by do nich przymocować jakiś futerał
coś w rodzaju plecaka robione z doczepianej/nych kieszeni na krótkie wypady z bazy ? [na to już chyba też za późno]....

Kieszonka lub naszyte pasy na pasie biodrowym są przewidziane.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI plecak survivalowy- recenzja po wyprawie.
Makato dla mnie oliwka ino nie wiem jeszcze czy 50 czy 70, jakbys ciepnal jakies dane o tych torbach dopinanych... Kilka h temu wrocilem z biesow i doszedlem do wniosku, ze za duzy plecak mialem i przez to kilk arzeczy za duzo wzialem :/

Aha i oczywiscie poprosze znizke dla moderatora VB/ redaktora MS :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024