Skocz do zawartości


Zdjęcie

ECA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
hmmm na samym białku tak jak piszesz to nie pociągniesz.
Ja będę podchodził do diety LOW CARB (180g tluszczu + 180g białka + 140g węgli które stopniowo będę ucinał aż do 60g). 180g tłuszczu które w 90% będą tłuszczami zwierzęcymi nasyconymi. Tak tłuszcze są tylko nie zdrowe gdy spożywa się je węglami. A z tego co widzę to Ty poprostu uciełeś tłuszcz węgle i praktycznie na samym chlebie jechałeś.

A tutaj przykładowe posiłki zaczerpnięte z innego forum:
"U mnie wygląda to tak, że schabowy ze smażonym boczkiem i cebulą, a na to ser żółty i podpiec aby się rozpuścił 800kcal Oprócz tego co jadłem:
Masło łyżkami, bez żadnych dodatków, nie topiłem na mięsie, tylko do tego łyżkami Krzywy , ok.40jaj tygodniowo, conajmniej 3x tyg karkówka wieprzowa, zdarzało się że i 6x tyg Dużo boczku, sera żółtego, majonezu, tuńczyka, serków wiejskich (nieustannie jem conajmniej 12 tygodniowo Krzywy ) śmietany, twarogu tłustego, trochę orzeszków ziemnych solonych( innych nie znoszę ), bardzo sporadycznie słonecznik. W bardzo małych ilościach chleb żytni razowy, jak już nie miałem z czego dać węglowodanów a nie chciałem mieć 30g dziennie to dowaliłem 2kromki. Warzyw trochę jadłem, ale nie za dużo, nie chce mi się"
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
Też mam dziwny organizm dawniej jak jeszcze byłem na etapie robienia
z siebie człowieka to wystarczyło zebym jednego dnia pominął posiłek czy dwa
to już następnego dnia było na wadze 1-2 kg mniej...


teraz od 2 tygodni jestem o 2-3 skromnych posiłkach dziennie
(problemy z żołądkiem) i kurna ni grama nie schudłem
a myślałęm ze chociaż z pasa ciut zleci...
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
wegli jest tak okolo 2,5 -3g max grama w diecie bialka jakos 2-2,5... a na tluszcze za bardzo nie zwracam uwagi... po prostu w kazdym posilku one sa, ale nie pije jak niektorzy jakis olejow czy oliw w celu dodana tluszczu do diety... bede dalej kombinowal... trudno :(
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - mozliwe, ze carbo może powodowac zastuj spadku wagi w co watpie- może spróbuj vitargo?? :looka:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
sprobuje przez tydzien nie brac carbo po treningu aerobowym... zobaczymy jak sie zachowa organizm...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
a w jakich stosunkach bierze sie kofeine z efydryna??
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, - zaleyży czy mówisz o czystej efce czy Ci poprostu chodzi np: ile caps tussispectu?? a dawkowanie to sprawa indywidualna (oczywiście nie mozna przesadzic z ilościa!). ogólnie chodzi o to, zeby działało i tyla :P za duzo nie ma co brac, bo szkoda zdrowia ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
czysta efka i kofeina w tabsach... chodzi abym nie padł na serce i abym spalil tluszczyk:) bo co to za robota jak zazynam sie HIITem i nic z tego nie ma;/ dalej tlusto az wstyd;/
  • 0
wracamy do żywych...

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
lepiej pochwal sie jak twoja dieta wyglada :D
bo z takim podejsciem ... "na tluszcze za bardzo nie zwracam uwagi" to cos mi sie zdaje, ze jest ona w chuj kulawa, pozatym carbo po treningu? no nie wiem jaki czas po?
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA

tussispectu

jak to sie bierze :> ? bo walnołem 4tabsy ok 14 i nic ;/ tzn połknołem je :D z czyms sie to miesza czy jak ?
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
Grzesiek91, - mój kumpel własnie zajebał 4 caps tussi+strasznie mocna kawa (nie wiedział jak sie robi to wjebał kilka łyżek rozpuszczalnej), aspiryna oraz kofeina w tabsach- mówił, że energi miał tyle, ze mógł by biegać 24 h non-stop :P

Grzesiek91, - jak weźmiesz za duzo tussi np: 10 to możesz dostać powera, ale potem zetnie Cie z nóg i zemdlejesz ;) :/


carbo po treningu? no nie wiem jaki czas po?

dlaczego nie- odrazu po treningu, aby zabezpieczyc mięsnie i odbudowac zapasy glikogenu bardzo dobre, niezależnie od celu treningowego, choć był bym skory do spróbowania vitargo, które dało by nam pewność, że nie przemieni sie w fat %% :P


Do wszystkich co sa zainteresowani aspiryna przed treningiem: mam tu takie info jakie znalazłem w necie ;) taka przestroga, zeby jej nie nadużywac :P

Aspiryna dodatkowo powoduje wrzody, wydalanie krwi z kałem i wypłukuje witamine C oraz kwas foliowy, witaminy z grupy B, wapń i potas


  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
PATRYK666, jak bierzesz carbo po aerobach to co sie dziwisz ze nie chudniesz...???

przed aero bierzesz aminy lub białko
po nie bierzesz nic! Żeby właśnie
braki energetyczne były pozyskiwane z tłuszczu.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: ECA
ale BCAA tak... no wlasnie cos czułem bo od czasu kiedy mam Carbo nic nie schudlem... wzoraj juz wywalilem z diety i czuje sie lepiej... zobaczymy jak bedzie
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024