Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mieszkacie sami czy z rodzicami ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mieszkacie sami czy z rodzicami ??? (27 użytkowników oddało głos)

Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

  1. Posiadam wlasny dom/mieszkanie (3 głosów [10.34%])

    Procent z głosów: 10.34%

  2. Mieszkam z rodzicami (23 głosów [79.31%])

    Procent z głosów: 79.31%

  3. Rodzice mieszkają u mnie:) (3 głosów [10.34%])

    Procent z głosów: 10.34%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Marcinn1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
  • 0
:)

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
ze starszymi ................jeszcze :kwasny:

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

ze starszymi ................jeszcze :kwasny:


Heh, masz dopiero 15lat, więc co sie kwasisz??
Dorośniesz, zamieszkasz sam - to poznasz uroki samotności ;) (i płynącej fali pieniędzy na mieszkanie...).

  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
Ja jeszcze mieszkam z mamą, ale niedługo bo po świątach się to chyba zmieni, będe mieszkał chyba sam... :( niby fajnie, ale z kąd tu kase brac na swoje potrzeby jak jeszcze się ucze i nie pracuje...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
Ja jeszcze dwa miesiace ze starszymi :hyhy: a potem do anglii i mieszkanie tylko z siostra i jej chlopakiem ;)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
ja mieszkalem z dziewczyna od marca do listowpada sami [wynajem kawalerki], pozniej zdecydowalismy ze przeprowadzimy sie do jej mamy gdyz ma duze mieszkanie, wiec po coz placic obcym ludzia za czynsz jak moge znajomym.
mieszkanie samemu nie jest takie wspanale, jest przede wszystkim nudne, to tez glowna przyczyna mojej przeprowadzki spowrotem wsrod ludzi.
moj dzien wygladal tak:
6 do pracy
17-19 z pracy
4 godziny samotnosci i spac
dziwczyna sie uczyla, ja w drugim pokoju gralem lub gotowalem, glownie to dla siebie, bo jestem z niejadkiem. jak ktos tak wytrzyma pol roku to medal.

a co do pieniedzy, to pomimo ze tylko ja pracoje, dziewczyna sie uczy, to stac nas na wiele ponad podstawowe potrzeby, ale to glownie dzieki zaplanowaniu wydatkow [a nie ilosci pieniedzy] na przod, nawet niekiedy na 3miesiace.

teraz w planie mam za jakies dwa lata wybudowac swoj wlasny dom. samemu budujac mozna wiele zaoszdzedzic.

podam wam np dzieki czemu:

znajduje sie 400 tys zl, kupuje dzialke za 150 tys [sa sposoby by zrobic to taniej], wybudowanie domu to 200tys zl, zwalniacie sie z pracy na 18miesiecy [jak jest sie obrotnym to mozna nawet wybudowac sie w kilka miesiecy]
zostaje wam 50tys na wyplate dla was, oczywiscie to wszystko to tak na oko, ale bedac przemyslanym i obrotnym mozna zaoszczedzic do 100tys zl na budowie, to na czasie, to na wlasnej pracy, to na materialach, budujac sie w jednym sezonie mozecie zarobic nawet 10tys zl miesiecznie,

kupujac dom od dewelopera za dom, z malym ogrodkiem to lekkim chujem 450tys.
  • 0

NIUQ
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
Ja tez mieszkam z rodzicami :) Uczę się jeszcze tak więc nie pracuje, to mi dają jeszcze kase na własne potrzeby ;) Ale tez i samemu trzeba sobie zarobić jak chce się więcej :hyhy:
  • 0
POZDRAWIAM NIUQ

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

teraz w planie mam za jakies dwa lata wybudowac swoj wlasny dom. samemu budujac mozna wiele zaoszdzedzic.

podam wam np dzieki czemu:

znajduje sie 400 tys zl, kupuje dzialke za 150 tys [sa sposoby by zrobic to taniej], wybudowanie domu to 200tys zl, zwalniacie sie z pracy na 18miesiecy [jak jest sie obrotnym to mozna nawet wybudowac sie w kilka miesiecy]
zostaje wam 50tys na wyplate dla was, oczywiscie to wszystko to tak na oko, ale bedac przemyslanym i obrotnym mozna zaoszczedzic do 100tys zl na budowie, to na czasie, to na wlasnej pracy, to na materialach, budujac sie w jednym sezonie mozecie zarobic nawet 10tys zl miesiecznie,

samemu to mozna szalas postawic :rotfl:
pracuje w firmie budowlanej to wiem jak jest
kolega dzisiaj zaklada w nowym domu centralne i ma wydatek 25 tysiecy a zarabia 2 miesiecznie :zdziwko:
samemu to mozna robic np szpachlowanie plytki malowanie itp pierdoly ale z pracy do pracy to niejest ciekawie
samemu ciezko jest cos zrobic i do tego pracujac no chyba ze ci niezalezy na czasie
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

znajduje sie 400 tys zl, kupuje dzialke za 150 tys [sa sposoby by zrobic to taniej], wybudowanie domu to 200tys zl, zwalniacie sie z pracy na 18miesiecy [jak jest sie obrotnym to mozna nawet wybudowac sie w kilka miesiecy]
zostaje wam 50tys na wyplate dla was, oczywiscie to wszystko to tak na oko, ale bedac przemyslanym i obrotnym mozna zaoszczedzic do 100tys zl na budowie, to na czasie, to na wlasnej pracy, to na materialach, budujac sie w jednym sezonie mozecie zarobic nawet 10tys zl miesiecznie,

kupujac dom od dewelopera za dom, z malym ogrodkiem to lekkim ch*** 450tys.


joo masz racje, mozna wybudowac tanio, potem przez 3-4 lata wynajmowac komus, i jestes do przodu, ewentualnie po tych 4 latach sprzedac drozej niz wybudowales + zysk z wynajmu, wiec w kazdym badz razie bys byl do przodu, wiem co nieco bo sie ucze o tym troszke
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
samemu mozna postawic sciany, ocieplic, dach zrobic, drzwi wstawic, okna, posadzki, schody, taras, wykladziny, panele, plytki, plot, garaz, do niektorych rzeczy potrzeba pomocy, ale takich lebkow, ktorzy potrafia cos tylko przytrzymac, fakt nie zrobil bym sam centralnego i pradu, kanalizacji, dach bym zlecil komus innemu. reszte pracojac przez sezon codziennie po 8-10 godzin, mozna zrobic, wiadomo ze czasem, sa z czyms problemy, i trzeba wziasc poprawke.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
ja mieszkam ze starymi, wiadomo ucze sie jeszcze, sa tego minusy, ale plusy typu tego ze nic sie nie placi sa super :D chociaz wiadomo ze jak znajde jakas robote to i z wlasnej woli oddam chociazby te 200 zl rodzicom bo wg. mnie to tak wypada
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
ehhh ja również mieszkam z rodzicami ... w sumie mam tak zaplanowane, że jakieś 2 lata jeszcze z nimi pomieszkam , a później najprawdopodobnie wypierrdalam do poznania... tam coś wynajmne, prace zmienie - zapewne lepsze pieniądze będą hehe... bo jakby nie patrzeć u mnie na miasteczku zero perspektyw na życie... już bym dawno temu wyjechał, ale musze kredyt spłacać ... :znudzony:
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
Ja natomiast mieszkam z rodzicami Pita, we trójkę. Chata duża, nikt na siebie nie wpada. Po studiach wyjeżdżam, więc zostaną sami. Od moich rodziców wyprowadziłam się jakieś 5 lat temu.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
hereheh no a ja sam ..... z rodzicami
jestem jedynakiem

PS Aurelkaa Dziekuje :*
ponoć bardzo ładnie napisane :P
  • 0
:)

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

Od moich rodziców wyprowadziłam się jakieś 5 lat temu.

A czym to było spowodowane? od swoich sie wyprowadzasz, a wprowadzasz do PIT'a? :)
Sorry za ciekawość ;-)

  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
WBD już czas był, żeby z gniazda wyfrunąć. A zresztą wychowałam się na wsi, a ja chciałam bliżej miasta. Zaczęłam realizować swoje założone plany i wspólną przyszłość z Pitem. Powiem Wam, że jestem zadowolona ze swojego życia. Wszystko idzie po mojej myśli :hyhy:

krzysiekl13, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. :rotfl:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???
z rodzicami...
  • 0

kasiakowa06
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mieszkacie sami czy z rodzicami ???

Jeśli z rodzicami może warto zacząć rozglądać się za własnym mieszkaniem. Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024