Skocz do zawartości


jakies suple na zaśnięcie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

jakies suple na zaśnięcie ?
eee mam taki problem z ta massacrą. Ja przewaznie cwicze wieczorem - bo nie mam innej opcji. kłade sie spac okolo 23 (jakies 2 gora 2,5 godzin po treningu ) a o 23:30 juz spie. wczoraj po tej massacrze polozylem sie jak zwykle o 23:00 a zasnąlem o ... 5 nad ranem :/

Wiec moje pytanie jest takie czy znacie cos na lepsze zasypianie ? Nie mowie tu o takich suplach jak lecytyna czy ZMA ktore przyspieszaja regeneracje i powodują ze sen jest glebszy. Tylko cos innego co pozwoli mi zasnac. nie wiem .. moze cos co oslabi dzialanie massacry (zeby jej pobudzajacy efejt nie trwal tak dlugo), cos co moze zmniejszy cisnienie krwi.

Ratunku

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
ibuprom noc, lub melatonina, muj pies jak swiruje, ma duzo lat jest gluchy i czasem (co drugi dzien) w nocy zaczyna wyc, siebie nie slyszac, wyja tak do puki mu sie czegos nie zaaplikuje, ibuprom noc mu pomaga moze tobie tez, jesli masz podobnie po masakrze. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a poza tym po porzadnym orgazmie kazdy facet zasypia, wiec dziewczyna, melatonina, i cos na uspokojenie, chociaz by melisa, albo cos w leku.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
zwal se 2 razy pod rząd i zaśniesz na pewno :hyhy: a jak nie to jakieś ziółka ;)

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
te ziolka to lipa jest, sam probowalem jak rzucalem palenie... wogole to trzeba je dosc dlugo brac bo one sie po jakims czasie dopiero rozkrecaja i do tego tanie to nie jest :P

a wczoraj jak nie mogles zasnac to miales wczesniej trening czy nie ? bo po treningu to nie ma ***** zebym nie zasnal :D
  • 0

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?

zwal se 2 razy pod rząd

szkoda białka :rotfl:
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?

szkoda białka :rotfl:


to może połknąć później i po sprawie :rotfl:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
[łach]
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
maks, ja wiem ze ty zawsze przed snem męczysz swojego maksika ale ja mam dziewczyne z ktora mieszkam i tak troszke glupio. Cwicz , pakuj pakuj dalej - jak juz bedziesz super wygladal to moze jakas dziewczyna cie wkoncu zechce (albo chlopak wszystko jedno :rotfl: ) i wtedy nie bedziesz musial tak zameczac swojej prawicy (no albo lewicy nie wiem ktora raczke tak meczysz wieczorkami) .

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
to daj jej do męczenia a ty w tym czasie obrobisz jakis serek wiejski i po sprawie :hyhy: albo wypijesz melisy troche która uspokaja i na pewno na sen pomoże ;) albo body cie pomęczy tonfem to zaśniesz jak nigdy :hyhy:

krzysztof.kt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:kulturystyka,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakies suple na zaśnięcie ?
wez chłopie sobie najlepiej magnez + potas i będziesz miał spokojny sen, ja jak nie mogłem zasnąć to brałem 2-3 tabletki magnezu, a przeważnie jak sie człowiek napije coli lub czegoś z Kofeiną np herbata:) to mozesz miec problem...zobacz...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024