Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co polecicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co polecicie?
Pomyslałem ze bedzie lepiej napisać to w tym dziale więc pisze, najwyzej ktos przeniesie ;). Ostatnio czasami gdy nie miałem czasu zamiast posiłków waliłem gainerki, dodatkowo przez te kilka dni budy w budzie nic nie jadłem, teraz co jem to nie umie tego dojeść. Wypije rano herbate przed sniadaniem i czuje sie najedzony. Chyba lekko zagłodziłem organizm, dodatkowo przez gainerek przyzwyczaiłem go chyba do mniejszego zapotrzebowania na jedzenie.Co zrobic? odstawiłem gainera i próbuje jesc wiecej zapychaczy, ale nie daje rady;p zaraz jestem najedzony a jak zjem troche wiecej to pękam. Co polecicie? Miał już ktoś tak?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecicie?
kup se cos na apetyt
  • 0
:)

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecicie?

Miał już ktoś tak?

ja rano nie daje rady dojesc sniadania a sa to zwykle jakies kanapki ;/
niedlugo zaczynam wprowadzac dietke powoli i mysle ze bedzie ok.

Z rana zawsze sie spiesze zeby zjesc wiec chyba trzeba wstac troche wczesniej i miec wiecej czasu na zjedzenie tego sniadania.
Do jedzenia w szkole powoli sie przyzwyczajam tez tak mialem jak Ty nie lubialem jesc w szkole ale teraz uznalem ze trzeba.
Mozesz wziasc cos na apetyt ostatnio ktos pisal ze dobry jest Black Hole tyle ze drogi...
Ale i tak skup sie na jedzeniu i jedz w szkole

poszukalem troche i znalazlem taki srodek jak CITROPEPSIN dostepny bez recepty w aptece
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co polecicie?
ja bez jedzenia w szkole to bym nie wytrzymal do drugiej lekcji, mimo ze jem sniadanie w domu... mysle ze dobry jest taki nawyk jedzenia w szkole :P ja se na kazdej lekcji kanapke jem i jest git... najlepiej jak sobie na sprawdzianie wyciagam zarcie i jem :P wszyscy sie patrza jak na debila :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024