Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latarka, co polecicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
446 odpowiedzi w tym temacie

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?

A powiedzcie mi czy może być prawdą, że latareczki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kosztują 80 zł z 3 w luxeonem ?????

Trochę mi się nie chce wierzyć...

Pozdr Zenobee



Słusznie, że Ci się nie chce wierzyć, bo to wygląda na jakiś szmelc, który obok prawdziwej Inovy to nawet na półce nie leżał.

-- M.

  • 0

budo_mar3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?
Zenobee - te latarki na allegro to podroba, zamowilem taka na probe jakis czas temu, dioda nie ma nic wspolnego z luxeonem, lezy na cieniutkiej blaszce imitujacej radiator hehe, ale na host pod liona 18..... nada sie, po lekkiej modyfikacji wchodzi to ogniwo
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?

ordynarna podróba Inovy

Jaka podróba?
Pokaż mi, do której Inovy ten badziew jest podobny.
Owszem, ktoś po chamsku posługuje się nazwą firmy, ale samego towaru nie podrabia.
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?
w tej sytuacji to nie istotne
pisałem szybki i sie nie zagłębiałem nad definicją słowa 'podróbka'
aczkolwiek masz racje
w kazdym razie wszyscy i tak wiedza o co chodzi,
a to coś(latarka) to np taki bazarowy automat z nadrukowaną(?) nazwą Microtech
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?
Cóż mogę powiedzieć - dystrybutorze Inovy w Polsce broń się!

Ale z drugiej strony być może jest w Polsce kilkudziesięciu gosci którzy to wiedzą - reszta niestety sie nabiera. Ja nie wiedziałem - miałem podejrzenia i dzięki że mi odpowiedzieliscie.

Pozdr Zenobee
  • 0

budo_beny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?
Ja ze swojej strony polecam led-lensera ,konkretnie model police tech.Mam go od roku.Swietna i bardzo oszczedna latarka.Swieci naprawde mocno,swiatlo wystarcza do wszystkiego.Skupienie w sam raz,ani spot,ani flood.Zasilanie z 2 AA.Czas pracy swietny.Bardzo zadko zmieniam aku.Poza tym latarka jest mala ,miesci sie bez problemu w kieszeni i dobrze sie ja trzyma.Swietna edc.Ja dorwalem swojego za 100 zl[nowka,kartonik,karabinek,baterie,smycz]. W togo kosztuje 220 zl...

Dioda w niej ciagnie 250 mA,co daje ponad 10 h swiecenia,w tym zdecydowana wiekszosc pelna moca.

Czego natomiast nie polecam?

Mactronic 2aa z dioda luxeon 3W-Beznadzieja,przerywa,ciezki,led musialem poprawic,bo byl krzywo zamocowany.Alu beznadziejne,gwinty zaczynaja sie sypac.Ma skaze na reflektorze.Poza tym,to nie swieci jak luxeon 3w,przy moim wlasnorecznie przerobionym na luxeona 3 maglite szajstronic to nedzia.130 zl wywalone w bloto.Omiajajcie szerokim lukiem,mnie niestety skusilo zasilanie z 2aa.Aha,runtime z pelna moca,to moze godzina,strasznie zre baterie,a mam nie byle jakie,duracell 2500 mAh.

Inova radiant 2 aaa-Ten sprzet zrazil mnie raz na zawsze do inovy.Dalem 50 zl.Za co ? Za leda w plastikowej obudowie!!To po prostu bialy led,nic ciekawego,w doatku za te pieniadze.Zrobiona krzywo.Slabo spasowane gwinty.Swieci zdecydowanie za szeroko.Zasieg?5 metrow to jest wszystko.

Teraz chce kupic ktoregos z streamlightow z za oceanu.Chce cos konkretnego.A "niewypaly" sprobuje sprzedac
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarka, co polecicie?
Matko ale sie ktoś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

Czapki z głów...

Pozdrawiam Zenobee.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

8 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024