Skocz do zawartości


Zdjęcie

co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
sa to trzy strony zeskanowane z pewnego czasopisma, jestem ciekaw waszych opinni na temat tego treningu, mam teraz kilka tygodi treningow przed cyklem, i go chyba wyproboje, na efekty nie licze po takim czasie ale zobacze jak mi on przypasoje.


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
moze bys skutecznym poki sie nie sprubuje to sie nie dowiemy
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
wlasnie koncze rozgrzewke, zrobilem wszystkie cwiczenia, z malymi ciezarami, na poczatku i na koncu robie jeszcze 1,5min na rowerku. w sumie to moze byc przyjemny, robisz wszystkie grupy, i treningi nie sa takie monotonne.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
nazwanynie, jakbys umiescil skany w lepszej jakosci z checia bym przeczytal bo takto po kilkunastu zdaniach zrezygnowalem ;/
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
too Joks bylo w Kifie ostatnim albo Kulturystyce bo tez to czytalem mam to na chacie
  • 0
:)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o tym "nowym" sposobie treningu
dobra nie ma sprawy dam dzisiaj, ale chodzi wam o wielkosc czy jakosc. chyba jakosc. pierwsza strona jest zryta, reszta chyba dobra. wstawie w ciagu godzinki, dwoch.

dobra. wstawilem. ale pierwsza strona jest na dole, pierwsze zdjecie jest druga strona. ciekawi mnie wasza ocena tego treningo, jak dla mnie jest on ciekawy, na pewno bede go robil przez nastepne 6 tygodni. z tym ze chyba treningi bede robil co trzeci dzien. by sie zregenerowac, bo trzy takie treningi w tygodniu to chyba za duzo dla organizmu, jakie jest wasze na to spojrzenie?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024