Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening - POMOCY!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

FiolA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

trening - POMOCY!!
siema nazywam sie patryk jestem tu nowy, ćwiczę dopiero 2 tyg. i spodkałem sie juz z różnymi wersjami jak mam ćwiczyć i w końcu nie wiem co mam robić. Narazie moje ćwiczenia wyglądają tak: ćwicze codziennie ok. 30-60 min na każdą partie mięśni od pasa w gorę seriami po 12-10-8 (dodam ze jak juz robie 3 powtórzenie to juz mi mięśnie odmawiają ;p ), a dzisiaj koleś do wf-u powidział mi, że źle ćwicze ze powinienem tylko pobudzić mięśnie a nie je katować. I teraz moje pytanie kto ma racje, jak mam ćwiczyć??

Dodam jeszcze, że od początku następnego tygodnia mam zamiar cwiczyc 5 razy w tygodniu ( pon - dom , wto - siłka, śr - dom, czw- siłka i pia- dom ) jest to dobre rozwiazanie zeby tak ćwiczyć?? chodzi mi w tym momęcie przede wszystkim o masę !!

jeśli mam złe dni ćwiczeń albo jest ich za dużo to proszę, żebyście mnie poprawili !!!!

jeszcze ostatmnia sprawa. Ostatnio kupiłem sobie amino anabolik 5500 bo mi tak doradził koleś w sklepie, a niedawno kupiłem sobie jeszcze 2x gain bolic (1000g) i 2x monster mass (1000g) i z kolei w tym sklepie poradzili mi zebym odstawil AA 5500 i pil samego gainera po treningu i wieczorem jak wy mi radzicie brac te suple ???

z góry dzięki za odpowiedzi i porady !!
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!
jak tak zaczynasz trening na mase to zawiele z tego nie bedzie :)
po 1 powinienes przygotowac miesnie do ciezkiego wysilku ;) wyslac im jakas wiadomosc, najlepiej w postaci treningu ogolnorozwojego, ktory znajdziesz tutaj http://www.forum-kul...showtopic=31089
na poczatek 3 razy w tygodniu w zupelnosci wystarczy np pn,sr,pt przez 4 tyg minimum jedziesz tym planem

gainera narazie sobie zostaw
aminki mozesz brac w ilosci 1g/10kg masy polowe przed treningiem polowe po
zajrzyj do dzialu dieta i odzywanie:P
  • 0

FiolA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!
moze sie jeszcze ktos wypowie na ten temat

mam jeszce pytanie czy jak będe trenowac na mase to nie zniknie mi rzeźba bo chodi mi głownie o to zeby naprzyklad powiekszyc miesnie brzucha ale nie rzeby znikla rzeźba to samo tyczy sie bicepsow. Czy trzeba na początku ćwiczyc na mase a dopiero potem na rzeźbe ??

moge wstawic zdiecia żebyscie zobaczyli o co mi chodzi

PS: jeścli bede jadł wszystko co sie da i oprucz tego te wszstkie gainerki i aminokwasy to da rade zwiekszyć masę mięśniowa w ciągu miesiące o ok 3 kg ??
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!
no przy takiej wadze to za duzej rzezby pewnie nie masz... a co do pytania to tak, najpierw masa potem rzezba.

po pierwsze musisz jesc z glowa... zajrzyj do dzialu odzywianie tam zapytaj o diete dla ciebie :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!

zisiaj koleś do wf-u powidział mi, że źle ćwicze ze powinienem tylko pobudzić mięśnie a nie je katować

yop, dobrze Ci powiedzialem. katujac miesnie codziennie nie dajesz im regeneracji, czasu na odbudowe (rozrostu) i doprowadzisz tylko sie do przetrenowania, treningi 3-4x w tygodniu sa ok. nalezy tez pamietac aby trening nie przekraczal max 75 min! i pij duzo wody ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


FiolA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!

zisiaj koleś do wf-u powidział mi, że źle ćwicze ze powinienem tylko pobudzić mięśnie a nie je katować

yop, dobrze Ci powiedzialem. katujac miesnie codziennie nie dajesz im regeneracji, czasu na odbudowe (rozrostu) i doprowadzisz tylko sie do przetrenowania, treningi 3-4x w tygodniu sa ok. nalezy tez pamietac aby trening nie przekraczal max 75 min! i pij duzo wody ;)


dobra to teraz sprawa jak napisalem ze mam pobudzic miesnie to mozna to różnie interpretować.
Do jakiego mometu mam cwiczyć, mam ćwiczyć tak, że jak skończe serie to miesnie maja byc tylko lekko zmeczone czy maja odmawiać posłuszeństwa ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening - POMOCY!!

Do jakiego mometu mam cwiczyć, mam ćwiczyć tak, że jak skończe serie to miesnie maja byc tylko lekko zmeczone

TAK :) polecam przeczytac ten temat http://www.forum-kul...showtopic=43083 (przedostatnia dluga wypowiedz)...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024