Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
czego majsterek sie boisz co ci lekarz przepisał kiedy masz kontrole libido nie ucierpi nie dygaj :P

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
O lekarza to ja się nie martwie bo przecierz zapalenie to było jak jeszcze mietek był w organiźmie a badania róznebyły robione i nic nie mówił więc looz.Gorzej z tym libido i z działaniem wacka bo wiesz najgorzej to być pompa z niedziałającym instrumentem :hyhy: Ale skoro twierdzisz że instrument raczej działac będzie po cyklu więc looz.Dzięki o wielki juniorze.Pozdrawiam.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
ja bym tego nie bagatelizował tym bardziej że przy koksach zapalenie jader często kończy się nowotworem jąder..najwidoczniej masz naturalnie zbyt wysoki poziom tescia który podbiłeś jeszcze meta, ja bym nie kombinował tylko dokończył cykl na antyestrogenach, a potem wszystko powiedział lekarzowi

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Wsumie to wiesz on miał wynik moich badań wszystkich.Moczu krwi więc wiesz raczej tam na 100% było że meta wykryta w moczu.No cóż wynik następnych badań pod kątem jajek lekarz zobaczy jutreo i okaze się czy przeszło czy nie.To było przewlekłe zapalenie jajek.


Ps.Mniejsza z tym zapaleniem bo choroba jak choroba.Przy swince rok temu tez miałem a nic wtedy nie brałem.Mnie bardziej martwi jak to jest z tym libido i potencja na cyklu z mety oraz po cyklu.I jak zrobić by jak najszybciej po cyklu wrócic do dawnej formy seksualnej??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
a od kiedy meta podbija poziom testa w organizmie :zdziwko:

ale czujesz spadek libido? ogolnie poziom testa podniesie ci odblok czyli napewno bedzie lepiej dla mnie osobiscie na libido zajebiscie działa HCG u mnie pomogło :)

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Spadek libido??Hmmm wsumie to nie no ale to po 50 było a teraz jak 150 dołoże?Może coś zrobić 150 metki powaznego z libido czy raczej nie bardzo??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
no moze moze jasne ze tak poprostu bloka załapiesz

proste pytanie czujesz mniejszy poped seksualny ? czy raz ci sie zdarzyło wtopa a tak lajcik

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
raz wtopa (ale tak jak mówie możliwe że po alko bo strasznie wtedy nawalony byłem) a tak to lait wszystko działa.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
no to lajcik nie masz sie czym przejmowac bo alko tez mogło tospowodowac zmeczenie itp itd kilka czynnikow mozna złozyc do kupy

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Statystyki są nieubłagane 25% zapalenia jąder kończy sie ich amputacją, a przynajmniej bezpłodnością - normalni mlodzi ludzie nie maja zapalenia jąder, no chyba ze po koksie to mają problemy z prostata, jądrami itd. Normalnie zapalenie jąder można dostać po 30-40, z kryzysem wieku średniego, bądź chorobami wirusowymi. Szczerze wątpię by w wynikach wszystko było bo jak niebadał wątroby to sie nie dowie ze jakies toksyczne substancje brałeś jedyne co zobaczy w morfologi to większą ilośc ciałek białych. Ja bym się modlił by lekarz to pomylił z skrętem jądra.

Junior od zawsze ba powoduje 5 krotny wzrost poziomu testosteronu, odziałowywuje na podwzgórze, jądra, przysadke mozgową i nadnercza.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
zwracam honor cos mi sie jebło :zdegustowany:

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
A przy śwince też wystepuje zapalenie jąder często.A u mnie było "przewlekłe zapalenie jąder" to ja już nic nie wiem.Wirusy jakies może i było bo kurde nie wiem czy przy zapaleniu jader napierdala brzuch i się zyga.A ja zygałem jak kot (a byłem trzeźwy-więc napewno nie żygałem od alko albo od jedzenia bo i nic takiego nie jadłem.)


Ps.Sory ale troche ciulowe info masz bo ja jednak bym wolał już to zapalenie jak ten skręt.Bo skręt gorszy jest i to przy nim wystepuje na 100% bezpłodnośc i czasami amputacja.A z tego co zrozumiałem to nie w kazdym przypadku zapalenia wystepuje bezpłodnośc.Miejmy nadzieje że u mnie nie.Jutro ide do lekarza żeby mi dał skierowanie na badanie płodności.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
to brałeś metę jak chorowałeś na świnkę?! juz nic nie rozumiem.. jak masz zapalenie jader podczas przechodzenia świnki to looz, bo to wirusowe - niemniej powinieneś przejść badania na kiłe i inne takie. Może dziewczyna miała "syf" i cię czymś zaraziła, albo Ty ją.. Ja bym na Twoim miejscu powiedział doktorkowi ze ćwiczysz i brałeś anaboliki, a będzie wiedział co robić i nie wyskakuj z tym badaniem na płodność przed orkiestrę tylko sie podpytaj czy to w Twoim wypadku temu nie grozi.. trzymam kciuki może to też być przepuchlina

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
teraz to bardziej ja nie rozumiem.Najpierw sam piszesz że zapalenie jąder powoduje bezpłodność a potem mówisz zebym spytał lekarza czy mi to nie grozi.

Nie nie brałem mety podczas świnki a świnke miałęm dawno.Mete brałem niedawno-po czym gdzies tak około 50 tabsy trafiłęm do szpitala z podejrzeniem wyrostka,potem trzustki a okazało się że to zapalenie jąder.

Badanie sobie chce zrobić po to zeby wiedzieć czy nic tam się nie stało moim bochaterom w jajkach.


A co myslicie nad dodaniem do/po cyklu L-Argininy?? Czy daje ona coś??Jak tak to w jakich dawkach

Ps.Co może mi pomóc jeżeli po 10 godzinnym dniu w pracy mam mało energi do treningu a od treningu do momentu snu mija około 2-4 h?/Czy jakaś Guaryna czy coś innego??

Ps2.Czy maltodextryna (jak źle napisałem to sory) jest dobrym dodatkiem jako uzupełnienie węgli do gainera zaraz po traningu czy lepsza Dexteroza??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
1. Podczas świnki jak sie ma zapalenie jader raczej nie występuje bezpłodność.
2. Po koksie owszem może, więc możesz się zapytać lekarza o możliwe powikłania.
3. Jak masz skręt jądra to trafiasz do szpitala operacja a raczej zabieg i wszystko gra, podczas zapalenia -> trzeba ustalić czym zostało spowodowane, a możliwości może byc wiele.. wiec lepiej powiedzieć swoje przypuszczenie co do anabolików niż by pierw zaczął cię badać na kiłe itd.

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Po pierwsze to już dawno po chorobie.Więc jak bym się okazałą zła diagnoza i było to skręcenie to byłbym juz jednojajowcem :hyhy: Po drugie badania chce zrobić tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia czy nie wystapiło powikłania.Po trzecie przy swince w 25% zapalenie kończy się bezpłodnoscia.Po 4 Jaka jest róznica między zapaleniem spowodowanym koxem a powiedzmy czymś innym??Bo mi to się wydaja że taka jak miedzy rakiem płuc spowodowanym paleniem a np.pylnym srodowiskiem pracy czyli zadna bądź niewielka.Ale nie kłuce się.Pogadam o tym z lekarzem na badaniach i on mi wytłumaczy czy to jakaś róznica..Pozdrawiam
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
4. jest duża, bo wiadomo co tą infekcje spowodowało czy drobno ustroje jak kiła, rzeżączka czy podwyższony poziom teścia równoznaczny z przeciążeniem organizmu - aby leczyć trzeba znacz przyczyny, bo leczy się chorobę a nie jej objawy.

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Ale po co mam opowiadac lekarzowi swój cały zyciorys skoro np nic mi nie będzie.Wykarze coś badanie mówie lekarzowi że metki tyle i tyle zjadłęm.Nic nie wykarze dziękuje i wychodze.Oki ciach bajera już w tym temacie.Dzięki za odpowiedzi.Zdrowia i masy :[
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

koziolek07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gorny slonsk

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
a co myslicie o cyklu z 200 mety moj kumpel chce wlasnie zorbic taki wczesiej mial cykl z 100 mety a wlasnie co do dawek chce 30mg dziennie ja mu odradzma bo wedlug mnie za duzo i lpesze byly by szoty niz tabsy?pozdro
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

30mg dziennie


20mg dziennie w równych odstępach czasowych

lpesze byly by szoty niz tabsy


Jeżeli kumpel ma dojście i chce się kuć po 5 razy dziennie to czemu nie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024