Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
czekam na potwierdzenie od innych osob

mam jeszcze pytanie odnosnie zachowania organizmu na cyklu... slyszalem ze sa wachania cisnienia... ze moze kolotac serce itp...
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
nie przy takich dawkach

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
taka ciekawostka dla was kiedys rozmawiałem z dr rehablititowanym kurwa cos tam ble ble czyli lekarzem ze stazem i powiedział mi ze meta to lek i go rowniez powinno sie przyjmowac naczczo xD hehe ale mowie do niego przecierz meta zawiera 17c i jest bardzo doksyczna dla organizmu a w kulturysyce dawki siegaja nawet 30-40mg ed xD to sie zgasił buehehe

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
odpowiedzcie mi na to czy dobrze rozumuje...



dobra chłopaki zbierzmy to w całość, bo sie gubie. to moj pierwszy cykl na SAA i sie denerwuje. TO dla mnie wazne. Juz wiem ze to bedzie metka ruska.

dziennie 20mg ( 4 tabsy) w odstępach co 4-6h. np. 6:30 12:30 17:30 21:00 kazda tabletka musi byc po jakims posiłku czy tylko pierwsza tabletka po posiłku ?

i teraz tak :

jako osłonki na watrobe bede stosowal esselive albo essentiale forte
bede bral do kazdego posilku do ktorego bede bral metke. brac tylko przez okres cyklu tak? jedna tabletka do kazdego posilku?

jezeli chodzi o hepatil to nie wiem czy dobrze zrozumialem ...

zaczac tydzien przed cyklem i skonczyc 1-2 tyg po cyklu...

czy brac tydzien przed cyklem potem na czas cyklu nie brac i po cyklu znowu brac tydzien lub dwa.
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

dziennie 20mg ( 4 tabsy) w odstępach co 4-6h. np. 6:30 12:30 17:30 21:00 kazda tabletka musi byc po jakims posiłku czy tylko pierwsza tabletka po posiłku ?


najlepiej bedzie jak kazda chodz jak raz czy dwa zjesz naczczo to tez ci sie nic nie stanie zaraz nie stracisz wątroby

jako osłonki na watrobe bede stosowal esselive albo essentiale forte
bede bral do kazdego posilku do ktorego bede bral metke. brac tylko przez okres cyklu tak? jedna tabletka do kazdego posilku?


nie musisz brac do kazdej tab mety osłonek podziel sobie to na 3 dawki np jak bedziesz miał essentiale forte bierz 900mg ed jedna tab 300mg czyli 3 dziennie jedna rano popoludniu wieczorem

hepatil tak smao zacznij brac z dwa tygodnie przed cyklem essentiale forte tydzien przed cyklem zeby dobrze sie rozkreciły bo sa one na bazie ziól wiec troche czasu potrzebują no czyli hepatil niepamietam ile tam ma 150mg jedna tab jak sie nie myle wiec wychodzi 460mg ed bierz jedna tab hepatilu z jedna tab essentiale to styknie essentiale ciagnij tydzien dluzej po zakonczeniu cyklu a hepatil na spokojnie zmniejsz dawke do 300mg ed i ciagnij z 2-3 tyg

wszystko w zaleznosci czy stac cie na to zeby brac hepatil+essentiale forte przed/podczas/po cyklu to jest najlepsze rozwiązanie ale jesli cie na nie niestac to bedziemy myslec dalej :P

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
powiedzmy ze bede mial jedno opakowanie "hapatilu" ( 40 tabletek chyba ma ) no i jako osłonke kupie "SYLIMAROL 70 mg" bo jest dosc tani bo okolo 10 zł kosztuje 30 tabletek a podobno tez mozna stosowac. tylko ze ku.rwa nie rozumiem ja to brac ;] tylko wytlumaczcie mi jak dziecku jak to brac ... kiedy zacząć , o jakich porach i ile i kiedy skonczyc :wstyd:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
nie bierz sylimarolu to schit na zdrowiu nie oszczedzaj no a jak bac normalnie rano popoludbiu i wieczorem

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
bede mial jedno opakowanie "esseliv" i jedno opakowanie "hepatilu" ... moze ktos powiedziec jak to brac ? zaznaczam ze wiecej niz po jednym opakowaniu nie bede mial ... prosil bym zeby mijakos to rozplanowac bo nie styknie mi napewno zeby zaczac przed cyklem i skonczyc po cyklu ..

wie ktos czy esseliv jest na recepte ?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Nie jest na receptę. To chyba będzie najdłuższy wątek "jak brać 100 tab metki" :mur: . Weź tydzień przed i 2 tygodnie po. W takich ilość by starczyło. Bierz hepatil najtańszy, bo czy kupisz esseliv za 23zł czy sylmarol to wszystko g. daje (to samo jakbyś jadł soje). W ogóle jak dla mnie 100tab metki i osłonki to trochę śmieszne. Zobacz sobie jakie ilości brał Arni; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co prawda miał 6 operacji pikawy ale żyje:). A Ty taki dramat robisz z 15mg mety. Jak miałeś ostatnio badania krwi i masz wskaźniki wątrobowe w porządku (GGTP ASPAT ALAT idt) to daruj osłonki, a za kasę dokup ostrowię :D

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

Weź tydzień przed i 2 tygodnie po.


ale co hepatil czy esseliv ?



a mete bede brał po 4 tabletki na dobe. i wyjdzie mi 25 dni cyklu.




ps. Hx spokojnie. wiesz przezywam swoj przyszly pierwszy cykl ;p
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
HEPATIL 150mg x 40 tabletek ok. 10zł, bierz po 2 (rano i wieczór) tabletki przed i 2 po. Jak chcesz możesz kupić 2 opakowania i brać 3 razy dziennie 2 tabletki). Niemniej nie licz na mega przyrosty Twoje 89kg i 100 tab metki :wstyd: , ale dobra przynajmniej kick start będziesz miał ładny. Ja tam widząc kumpli wolę pro hormony, może jakieś super masy na tym się nie robi ale rzeźba po tym robi niesamowite wrażenie. Na takie puchnięcie jak Tobie się podoba to tylko omka tak z 15 shotów.

kajkokokosz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
siemka nie chce zakładać kolejnego tematu mam pytanko co myslicie o 15 strzałach stanazolu + odżywka mutant 7 kg ??
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
dzieki hx czli mede bral 20mg ( 4 tabsy dziennie) i do tego zakupie hepatil i bede bral go tydzien przed cyklem , na czas cyklu przestane i po cyklu bede bral 2 tygodnie.

i bede go bral 3 razy dziennie po 2 tabletki. po posiłkach to brac czy bez roznicy ?

moge brac hepatil rowniez podczas cyklu jak skołuje wiecej sianka ?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Wszystko OK, jak chcesz na cyklu też możesz brać hepatil.

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
i rozumiem ze nie bawic sie w oslonki np esseliv?

mam jeszcze pytanie czy jest mozliwosc zeby po 100 lub 150 metki zrobilo sie gino ? czy moge sobie podarowac odblok ?

moga byc jakies problemy z cisnieniem krwi bądz sercem ?? dodam ze mialem ostatnio robione badania krwi i wszystko bylo ok. z sercem tez mam wszystko ok, tak mysle ... czasami jakos raz na miesiąc lekko mnie cos w serduszku zakłuje. :padam:

i jeszcze jedno czy cera mi sie pogorszy ? dodam ze mam lekkie problemy z tradzikiem
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Ja po 20 brałem mete to nie wiem jak z cera, niemniej jest ostro oleista i zarost szybciej się pojawia to samo z włosami na głowie. Po mecie możesz mieć gino i nie zawsze od blok coś daje, bardzo prawdopodobne, że wystąpi jak "sterczą suty". Jeśli jesteś zdrowy to raczej powinno być wszystko ok, pomijając libido którego praktycznie nie ma, do paru tygodni po cyklu, nudności podczas PCT i sraki na cyklu :hyhy: Co do osłonek to Twoja sprawa, ja jechałem bez, czy Ty możesz to sie okaże, choć zawsze możesz sobie kupić opakowanie by mieć doraźnie. Dobrze mieć też w razie czego HCG, wiec jak się dygasz to weź u dila mete, nolve i HCG a w aptece osłonki. Jak nie będziesz musiał korzystać to git, a jak nie to będzie pod ręką by reagować na gino i zanik jajek.

A jak wydaje Ci się, że zadużo musisz wydać to zawsze możesz sobie kupić antyestrogen jak CLOMED i pojechać solo, bo może już masz wysoki poziom tescia, ale z czasem podskoczyły też estrogeny i stąd zastój. A tak zniwelujesz estrogeny i w proporcjonalnie teścia będzie więcej w organizmie więc wyjdzie jak cykl na mecie czy omce. U cybera wszystko dostaniesz;)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
przy takich dawkach jakie on ma zamiar brac HCG napewnoe nie bedzie potrzebne a ze gino wyskoczy jest bardzo małe prawdopodobienstwo odblok powinien byc wiadomo co do osołonek nie ma co spekulowac czy warto czy nie warto chcesz miec pewnosc ze jest wszystko zrobione dobrze i nic ci sie nie stanie - kup osłonki i wszystkie pozostałe brakujace ci minerały witaminy itp itd masz to w dupie myslisz co moze mi zaszkodzic 100-150 tab mety nie kupuj a pozniej sie wszystko okarze wiadomo 100tab metki zaraz nie rozpruje ci organizmu wzdłóz i wszerz...

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Za granicą nikt nie bierze żadnych osłonek, działanie tego jest wątpliwe, bo niby jak to możliwe, że jednocześnie się coś podpala i gasi. Na wątrobę może sobie wziąć po cyklu, pod warunkiem, że to faktycznie będzie okres regeneracji włókien wątroby (zero picia, tłustego itd.)
Co do gino znam gościa co po pierwszym cyklu miał gino - skończyło się operacją, nie wiem czy ktoś by chciał mieć tak chamskie blizny na piersiach i sutach. W pogotowiu HCG (25zł!), zawsze może mieć, a przyda się na pewno do kolejnych cykli.

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
teraz to zwatpilem... nie mam kasy na nolve... zakupilem juz 2 opakowania hepatilu i myslalem ze styknie... i myslalem ze po 100 mety gino sie nie zrobi... a myslicie ze przy mojej wadze 90 kg cos mi pojdze po 100 mety zaznaczam ze to moj pierwszy cykl?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

dziennie 20mg ( 4 tabsy) w odstępach co 4-6h. np. 6:30 12:30 17:30 21:00 kazda tabletka musi byc po jakims posiłku czy tylko pierwsza tabletka po posiłku ?

biez kurwa 4 tabsy po obiedzie naraz i huj zamknij juz temat
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024