Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
wage masz duzą 15 mg ledwo by cie poklepało ale 20mg napewno poczujesz

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
no bede bral 20 mg na dobe ... tylko powiedzcie mi czy bede mial gino , bo nie mam zabardzo zalatwic odbloku ... tak jak pisalem bede bral tylko hepatil tydzien przed cyklem i 2 tyg po ... i mam lekkie rycie bani
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
nie bedziesz miał gino rzadk przypadek jeden na milion przy takiej ilosci koksu

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
to wystarczy mi tylko hepatil ? zakupie 2 opakowania...

podobno jak sie odbloku nie zrobi to spadki bedą ...

z jadrami tez wszystko okey bedzie . ? slyszalem ze jak sie na czczo wezmie to jądra bardzo bolą kumpel mi powiedzial ..
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Jak nie robisz odbloku to musisz trzymac taka sama dieta jak na cyklu przez dłuższy czas. Nikt Ci nie powie czy bedzie ok, powinnobyć ale to jest sprawa indywidualna. Zawsze możesz być tym który dostanie gino (chocby wtórne), bądź jądra wyparują, wszystko jest możliwe w skutkach ubocznych na mecie jest podawane 1/2 pain podbrzusza, 4/10 zawroty głowy, złe samopoczucie itd. i tylko w niektórych przypadkach jest podane gino i w przypadku przedawkowania problemy z jądrami i prostata. Z tym, że medycyna zaleca 15-20mg, ale nie więcej jak 60 tabletek (3 opakowania legala) na kuracje.

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
aha czyli wg. medycyny po 60 tapsach nikomu nic sie stac nie moze ? to jak wezme te 40 wiecej to bedzie dobrze. tylko jak ktos napisal gdzies w tym temacie wczesniej , ze przy mojej wadze to 100 mety nic nie dzaiala w moim wypadku ... fakt bralem juz duzo odrzywek . ale to bylby moj pierwszy cykl na koksie.


czy moglby sie ktos wypowiedziec kto ma sklonnosci do trądziku a bral mete, czy duzo pogorszyl mu sie stan skury ... ?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Stać się zawsze coś może, jak jesteś uczulony to nawet aspirin może Cię zabić. Ta dawka jest poprostu względnie bezpieczna w większości przypadków, niemniej musisz mieć uwagę że jest lekiem wydawanym na recepte.

tu masz ulotkę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Meta zawsze działa, i dawka na start 100 jest ok ale jako kompromis zdrowie, a przyrosty, jasne jak chcesz możesz lecieć z 500- pojcie z 20kg przy dobrej diecie i staniesz sie wrakiem człowieka, według mnie lepiej próbować z wzglednie małymi dawkami i małymi kroczkami do przodu.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
ja mam skłonności do trądziku i po mecie było troche gorzej głównie barki i plecy poleciały no o twarzy nie bede mowił to wiadomo

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
no to wezme te 100metki i sie zobaczy ... czytalem gdzies ze u osob ktore maja sklonnosci to tradzik moze sie pogorszyc i jest go trudno zaleczyc nawet po odstawieniu mety... jak bylo u Ciebie Juniorku ? :hyhy:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
no mnie troche zasyfiło pamietam ze plecy i barki najbardziej na twarzy tez ale nie tak jak na wymienionych wczesniej partiach co było po odstawieniu hmm.. zebym ja to pamietał heh.. pamietam ze zaczełem chodzic na solarium wysuszyłem dziwki i teraz jestgod mam lekki tradzik naturalny ale jakies 80-90% tego co miałem po mecie zeszło

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
a jak myslicie czy jak by mi sie gino zrobilo i bym poszedl do lekarza szybko to by mi cos przepisal ?
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Od razu na pewno nie przepisze, pierw da skierowanie na badania hormonów a to cholernie drogie jest (25zł za hormon), potem USG.. ale znając polskie realia poklepie po ramieniu i powie taka natura, albo dojrzewanie (bo podczas dojrzewania też może wystąpić gino, z tym że to się cofa, a to po anabolikach nie).

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
mozesz spróbować ale nikt ci nie da gwarancji tak jakmowi hx pewnie byc latał po badaniach etc

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
chyba ze pojdziesz prwatnie i ladnie poprosisz :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
taa i za sama wizytę zapłaci tyle ile wyniosłoby go kupienie nolvy i hcg u dila, a trzeba jeszcze wykupić receptę...

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
dobra koksik juz wszystko chyba wiesz wymeczyłes ten temat jak sie dało przestudiuj go jeszcze raz jak czegos nie wiesz to pytaj i zamykam

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
A jeżeli to prawda że po metce spada libido to jak je podniesc po cyklu??Sam odblok styka??Czy trzeba jakies HCG czy coś??To ważne.


Ps.Nie chce twierdzić ale nawet po 50 metki moga być skutki uboczne chyba.Ja wpierdzieliłem 50 metki (czy lekko ponad) i co dziwne dopadło mnie...zapalenie jąder (które występuje w skutkach ubocznych na etykiecie).czy możliwe ze to od metki??I czy juz po tej 50 moze spaść libido??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Sam się podnosi po jakimś czasie, albo odblok to wtedy masz to szybciej. HCG jest głownie po to by użyć jak feminizacja Cię dopada ;)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
mozliwe ze yo od saa ale stosunki płciowe odbywasz być moze jakies drobno utroje cie zaatakowały no i po czym to poznałes jądro cie któres boli nieustannie czy raz na jakis czas moze jakis obrzek albo ogolny spadek libido czujesz czy jak?

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
No zapalenie to lekarz rozpoznał bo kurwa prawie 39 stopni gorączki bóle podbrzusza itp itd i mysleli że wyrosytek a tu zapalenie jajek.A co do Libido To ostatnio jedna mała wpadeczka :zawstydzony: ale to raczej z powodu alko niz libido.Bo tak to mnie do bab ciągnie :P Ale teraz mam zamiar wziąść się za to porządnie 0 imprez dietka wmiare mozliwości perfekt,trening trzymany jaknajlepiej,jak najwięcej regeneracji i do tego 100-150-200 mety i PCT tylko o to libido się obawiam bo raczej zafajne uczucie nie jest jak się panne zawodzi :zawstydzony: :wstyd:


Ps.Działać narzad działa normalnie.Reaguje na bodźce wzrokowe i dotykowe.Tylko kurwa ten jeden raz zawiódł kiedy trzeba było dogodzić (ale to zapewne wina sporej ilości alkocholu wlanej w siebie?Prawda?? :zdziwko: )
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024