Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Koksik_, - alpha drol- bedziesz 1 xd -test???
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

alpha drol

to jest ph ??


prose o wiecej propozycji
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
anapolon :hyhy:

po pierwsze koksik to musisz wybrać albo saa albo odrzywki , bo co do tej mety nie sądze zeby cos ci sie stało przy tak małych dawkach i nie ma co porównywać efektów po mecie do efektów po krecie bo to jak porównywać gówno z twarogiem :hyhy: , a co do supli napewno wydasz więcej kasy no ale w sumie zdrowie bezcenne , co do efektów na stackach to ja juz swoją opinnie wyraziłem i teksty typu na nitro II zrobiłem 6 kilo są śmieszne bo 7 kilo to ja na propie zrobiłem , kup sobie kreatynke jakąś np kre alkaryn i białko i działaj a jak chcesz mete to bierz nikt ci nie zabroni a decyzja należy do ciebie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
tak jak napisał maks, obecnie na suplach możesz zrobić prawie tyle co na koksie. co do decka stack to jest to świetny środek..jednak jest jedno ale bo zanim się rozkreciło trochę czasu mija a wtedy juz zaczyna być widoczne dno puchy.. ja bym na Twoim miejscu zrobił redukcje (ale nie z masy tylko z tłuszczyku - 3g białka, mało wegli i prawie nic tłuszczy), bo później z robieniem rzeźby będzie spory problem.. jak chcesz rzeźbę to clen, jak dalej upierasz się przy masie to stacki, mono czy saa (meta, wino).. wybór należy do Ciebie.
Jesli chcesz ph to bierz ale ja bym z taki wiekiem nie ryzykował, superdrol,revol, tren, mass drol halo czy alpha drol to zajebiste środki, jednak by działały trzeba miec troche już na karku - bo wszyscy co marudzą na te srodki to albo nie mają diety albo nie maja odpowiedniego wieku, bo naprawde mase na ph mozna robic konkretną ale to radze zostawić na później.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
ej hx nie wprowadzaj herezji do moich wypowiedzi :D nie napisałem że na suplach mozna zrobić tyle co na koksie bo to jest niemożliwe :hyhy: , dla mnie stacki to tak jak ktos kiedys napisał efekt psyhologiczny kupujesz sobie Storma czytasz opis i po przeczytaniu już sie moczysz w gadzie , myslisz że cie w kosmos wyjebie , powiem wam tak jak byście podeszli do każdego treningu na sucho jak do treningu na suplach za 1000 zł to efekty były by podobne , wszystko zależy od podejścia psyhologicznego , jak uwarzasz że na diecie nic nie zrobisz i chodzisz zmarszczony na siłke i tylko patrzysz w lustro czy nic nie spada to blokujesz sie psychicznie pojawia sie stres , wzrasta katabolizm , jak widze jak ktoś pisze ze na mono zrobił 6 kg to mnie trafia :rotfl: kreta to nie złoty gral suplementacji i te wszystkie jabłczany czy gruszkany albo jakieś chelatowe pięcio jabłczany trój gruszkanu etylowego kreatyny to chwyty marketingowe (bo wrzeczywistości dają tylko mały impuls mięśnią do wzrostu ) wsypią ci mąki napiszą ze to jakaś nowa forma krety i juz masz faze :hyhy:
dla mnie suple są ok jeżeli chodzi o białka , gainery , aminokwasy , glutaminy itp a te super elo elo stacki to tylko jakieś przesadzone formy kreatyny kóra działa zawsze tak samo

i sie kurwa rozpisałem i i tak pewnie nikt moich herezji nie przeczyta i zara mi na chate wjadą ludzie z olimpa czy chuj wie czego jeszcze i mnie wywiozą do kambodży bo im massacra bedzie sie źle sprzedawała :rotfl:

tak więc reasumując koksik w moim profilu znajdziesz przepis na mase :rotfl: ( nie no żartuje :D ) kup sobie białko wsyp to opakowania po Stormie i udawaj że jesteś na cyklu :hyhy: albo kup tą mete i dołącz do tysięcy zadowolonych urzytkowników metanabolu xD

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

i sie k**** rozpisałem i i tak pewnie nikt moich herezji nie przeczyta

PRZECZYTAŁEM :hyhy:

jak widze jak ktoś pisze ze na mono zrobił 6 kg to mnie trafia

ZROBIŁEM :hyhy:

maks, - ty to bys kazdego koxem naładował xD :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
maks


Te twoje szczere wypracowania :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:padam:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
bikerider, a chcesz bana za spam?

trihoo, też jak kolega wyzej?

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
maks z tym efektem placebo masz sporo racji, wszyscy pisza o mega pompie to sam łapiesz za większe ciężary i niema ze nie możesz bo się naszprycowałeś i musisz to po prostu zrobić, ale dokładnie tak samo jest z koksem:PP Największy blok, to ten psychologiczny jak się jego pozbędzie to i na gównie będzie się puchnąc jak %$^#&*. Niemniej dla mnie stacki, zawsze będą czymś naprawdę dobrym, a ph - koksem z wyższej pułki:P

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
zdecydowalem sie i napewno to beda odrzywki ... powiedzmy ze bede mial te 300 zł ... i co ku.rwa z tym zrobic bo za huya juz nie wiem ;/
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Koksik_, - all zalezy od diety, ale 2 takie propozycje:

1)2x massacra+gain bolic
2) kre-alkalyn+białko+carbo

rosnij :hyhy: :hyhy: :hyhy: !!!!!!!!!
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
kre alkaryn podwójne dawki możesz brać ;) , białko Ultimate protein Treca , i może carbo czy coś ;) i na pewno cos urosniesz , a jak nie to albo koks albo masz diete do bani :hyhy:

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl

kre alkaryn podwójne dawki możesz brać ;) , białko Ultimate protein Treca , i może carbo czy coś


Maksiu a mozesz powiedziec jakich firm najlepiej ... zamiast tego carbo wole kupic wiecej bialka uniwersalnego ... zebym mogl brac i w dzien i na noc ... tylko jakich firm najlepej i zeby bylo tego bialka duzo ... bo k-a to chyba z treca nie ?

jak podwojne dawki ?? ;/
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
dobra chlopcy koniec pie.rdolenia !!!!!! trzeba dokonac meskiej decyzji i bedą to na 100903214789% dwa staki ... teraz doradzajcie ... limit 300 zł
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
Koksik_, -
1) storm+shock therapy
2)2x massacra
3)cell pump+nitrobolon 2
4)horse power+nitrobolon 2
Chyba cos wybierzesz?? :rotfl:
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
72zł - 1,8kg ostrowi WPC80
128zł - deca stack / Xpand / cell pump bądź WTF pump'd (przed treningiem) daje takiego kopa w jądra..

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
hx,

trzeba dokonac meskiej decyzji i bedą to na 100903214789% dwa staki

2!!!!!!!!!! czytanie ze zroumieniem- nie, zeby sie pluł tylko mówie ;)
  • 0

amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
deca stack + green magnitude :D
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
okey wybor dokonany ... kupuje massacre + nitrobolon II :padam:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl
To ja tylko dodam abyś Nitro kupił smak Tropicalny :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024