Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Dudek10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Milicz
  • Zainteresowania:Siłownie

Napisano Ponad rok temu

Trening
trenowałem 2 late w klubie KB.... ale trez nie mam czsy by dojezdzac wiec chce trenowac w domu jak mozecie ułozcie mi trening w domu mam cały sprzet potrzebny do treningow i sparing partnera!! jak mozecie to napiszcie co jak i po ile mam robic i taki wmiare ostry i zeby zawierał wszystkie elementy rozwuj szybkosci techcniki unikow itp!! dziek iz gory!!!!!!!!!!
  • 0
paco

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
haha dobre sobie, rozumiem, że nie potrafisz myśleć samodzielnie? na dodatek po 2 latach treningów? jednego dnia rób technikę, drugiego przyrządy, trzeciego sparingu, czwartego technike z partnerem (tarcze) itp... to wszystko zależy od ciebie na czym chcesz się skupić, ale trening w domu na pewno nie da ci takich efektów jak normalny trening w klubie
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
No i podstawa- ile dni chcesz przeznaczyc.

Jesli zalozmy 3, to 2 dni technika; jeden dzien z naciskiem na rece, drugi na techniki nozne. Wiadomo podwojny lewy mozesz zakonczyc high kickiem itp, ale to juz indywidualna sprawa.
Trzeci dzien zrob sobie trening siłowo/wytrzymałościowy, bo szybkosc masz przy technice tez- z czasem jak sie nauczysz (albo i juz umiesz) techniki to wykonujesz je coraz szybciej.

Na koniec kazdego treningu zrobcie sobie 2-3 sparingu po 2 minuty i juz.

Jak nadmiar czasu to jeden dzien osobno na sparingi- w weekend np.

Aaa no i nie zapominaj ze przed kazdym treningiem konkretna 20 minutowa rozgrzewka to obowiazek.
Rozgrzewka:
aeroby- 3 min non stop- bieg, skakanka, rowerek itp
sprawnosciowe w ruchu- zbieranie pileczek, przysiady z wyskokiem, przeplatanki itp.
Wszystkie stawy- np. obroty ramion
pomki, brzuszki, wyskoki w gore- w miejscu ale szybko.
typowo rozciagajace, szczegolnie nogi.

I mozesz zaczac trenic :hyhy:


W ogole napisz jaki sprzet masz
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024