Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mogę trenować Mixed-Ma???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_saba
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Czy mogę trenować Mixed-Ma???
Chce trenować Mixed-Ma , ale nie mam dużej masy , ale mam szybkość i refleks.Nie wiem czy poradzę sobie tam.Z przeciwnikami cięższymi od siebie.
:cry: :?:
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???
z takim podejsciem to lepiej idz grac w szachy tam nikt Cie nie pobije...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???
Mieszkasz w Krakowie wnioskuję z podpisu, idź do dudu i on ci powie, na pewno jest 1 trening gratis. Masz ich stronę:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???
NIE!!!!


P.S. Sorki nie mogłem się powstrzymać może ktoś inny będzie miał siłę odpowiedzieć po ludzku(dziś jerz nie mówi ludzkim głosem).
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???

Chce trenować Mixed-Ma , ale nie mam dużej masy , ale mam szybkość i refleks.Nie wiem czy poradzę sobie tam.Z przeciwnikami cięższymi od siebie.
:cry: :?:

znaj moje miłosierdzie :D dasz rade tylko wiecej wiary w siebie szybkość i refleks to duży plub drugi plus to to że jesteś bardzo młody a masy zawsze możesz nabrać. Wazne tez byś wybrał MA odpowiednią dla siebie :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???
nie zauwazylem ze jestes zdecydowany na Mixed Ma :) niewazne - bedzie dobrze tylko pamietaj co mowila ci mama jak jechałes na biwak - uwazaj i nie szalej :)
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???

Nie wiem czy poradzę sobie tam.Z przeciwnikami cięższymi od siebie.
:cry: :?:


oczywiscie ze sobie nie poradzisz. jeszcze by tego brakowalo, zeby przyszedl jakis chudzielec i radzil sobie ot tak z osobami kilkanascie kg ciezszymi i bardziej doswiadczonymi. przez wakacje bedziesz zbieral regularny oklep, dopoki osoby z obecnej grupy poczatkujacej nie przejda we wrzesniu do sredniozaawansowanej. aha, no i nie wiadomo czy wytrzymasz te 4,5h treningu w wakacje :wink: :lol:

PS tylko sie nie spoznij bo bedzie SZPAALEEERRRR :lol:

PS2 tak na powazniej to smialo przychodz, jest troche osob w okolicach 60 kg wiec roznica masy nie powinna byc problemem. jak bedziesz regularnie chodzil to z czasem zaczniesz sobie radzic (nawet z ciezszymi od siebie), zwlaszcza ze jak zaczniesz juz teraz to bedziesz 2 miechy do przodu w porownaniu do tych co sie zapisza z poczatkiem roku szkolnego.
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???
A dlaczego miałbyś sobie nie poradzić? Ja ważę 62kg mam 165cm i trenuję Budokai. Wszyscy inny odemnie ważą conajmniej po 80kg i są wyżsi. Mimo wszystko nieźle sobie z nimi radzę w parterze. Trzeba trenować, trenować, trenogwać i kochać ten sport ! Wiara czyni cuda :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mogę trenować Mixed-Ma???

Chce trenować Mixed-Ma , ale nie mam dużej masy , ale mam szybkość i refleks.Nie wiem czy poradzę sobie tam.Z przeciwnikami cięższymi od siebie.
:cry: :?:


Ja waże siedemnaście kilo, mam 93 cm wzrostu i jestem wicemistszem lublina

zamykam temat
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024