Skocz do zawartości


Zdjęcie

ciekawy temat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ciekawy temat
Wazne otoz to mam dradzik chyba pospolity nie jest on wielki ale jest gdzie nie gdzie mam stany zapalne ... i mam pytanie takie co jest lepsze woda gotowana czy normlana kranowa z kranu do przemywania\mycia twarzy tak jak patrzylem w sieci za tym wszuscy mowili ze przegotowana woda ale jesli ja myje twarz po 5 lub wiecej razy dzinnie to ciezko latac tak z ta woda bo goraca trzeba czekac az ostygnie itp chcialbym zapytac czy moge np wlac 2 litry letniej przegotowanej wody do czystej butelki i wylewac sobie ja na twarz kiedy tylko bede chcial czy ona ma tylko wlasnosci dobre po jakims czasu od gotowania ?? i mam jeszcze takie pytanie mieszkam na wsi mamy wlasne zbiorniki z woda mamy lepsza wode niz ludzie w miesci ja do tego mam jakies specialne filtry do filtrowania normlanej wody kranowej moze wie ktos o co chodzi moze to woda myc twarz ?? moze maja podobne wlasciwosci jak przegotowana woda przepraszam ze az tyle napisalem ale to wazne dla mnie i chcialem doglebnie wytlumaczyc moj problem ... Prosze o wyczerpujace odpowiedzi dziekuej i pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
Moglbys gotowac wode i wlewac do butelki. Nie straci zadnych wlasciwosci bo chodzi tu tylko o to , ze przegotowana woda nie ma chloru i jest miekksza przez co nie wysuszaja tak skory [a to bardziej szkodzi niz pomaga] no i jest zdezynfekowana. Ale skoro masz taka sytuacje z woda to pewnie spokojnie mozesz myc sie woda z kranu.
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
A no
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
a nielepiej byloby isc do dermatologa z takim problemem??
ja swojego czasu tez mialem problemy ze mnie obsypywalo jak huj i poszedlem do dermatologa ktory przepisam mi jakies smiszne mikstury ktore z recepty przyzadzali w aptece,to wygladalo tak ze w jednej butelce bylo cos jak spirytus do przemywania twarzy(oczywiscie specjalny)a w drugiej taka biala maseczka co trzebabylo nalozyc na cala twarz.a smierdzialo to jak huj.rano trzebabylo to zmyc z twarzy i powiem ci ze zajebiscie wysuszalo skore i dzialanie bylo widac juz po 2,3 dniach.praktycznie zeszlo calkiem.ale nietylko z twarza mialem problem bo huj wi skad obsypywalo mnie na plecach i tam tez smarowalem ale niepomoglo nic .wiec uderzylem znowu do lekarza i stwierdzil znaczna poprawe co do twarzy ale ze niebylo poprawy na plecach to przepisal mi jakies drogie gowna za prawie 200 zl a ze niemialem kasy to pojebalem i nic niekupilem. ale szczescie chcialo ze doslownie po paru dniach zeszly mi wszystkie syfy a po tej maseczce mam sucha skore twarzy praktycznie pare lat niuepamietam ile bo to byly problemy mlodego wieku ale okolo 4
znalem taka panienke ktora przemywala twarz tylko woda mineralna niegazowana bo na kranowe miala uczulenie
na dzien dzisiejszy niemam zadnego problemu z tradzikiem i sie ciesze bo wiem jak to jest miec przejebane z tego powodu.amen
ja polecam wizyte u dermatologa bo szkoda inwestowac w przereklamowane masci kremy bo huja pomagaja pozdro :wstyd:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
wojtek21,
masz racje ale twoj problem byl tylko na podlozy higieny a moj niesetety sklada sie nie co glebiej bo mam problem z chormonami i dlatego tez musze walic antybiotyki ale puki co ich nie mam bo pani dermatolog jeszcze chciala zedrzec ze mnie kase kupujac tandetne leki no ale dobra jesli mialbym mozliwosc kupienia masci lub kremow i zeby mi to przeszlo to kupilbym nawet taka za 1000 albo za 2000 zł to nie jest takie proste ale na to czy bede je mial ma kazdy czynnik wplyw nawet woda ktora myje twarz wiec prubuje to zmienic moze sie uda sam nie wiem :zalamany:
dlatego tez nie biore zadnych sterydow bo jakby mnie po mietku wysypalo to by sie to dla mmnie skonczylo pewnie pobytem w psychiatryku heh
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
w mlodym wieku to co drugi lazi z obsypana maska ale to z wiekiem przemija ;)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
Jesli masz naprawde up.ierdliwy tradzik to spytaj dermatologa o IZOTEK. To silny lek w tabletkach. W jakies 6-8 miesiecy wyleczy Cie calkowicie, ale.. Ma dwie wady, jest w chuj drogi [koszt calej kuracji to wlasnie kolo 2000zl], a po drugie ma nieprzyjemne skutki uboczne. Bardzo obciaza watrobe, mocno wysusza skore, moga wystapic bole stawow i miesni i wiele wiele wiecej :) Jesli jednak masz z tym naprawde duzy problem to mysle, ze warto. Jesli masz srednio nasilony tradzik, czyli nie masz masakry na twarzy :rotfl: to wystarczy krem o podobnym dzialaniu, z tym, ze lagodniejszy i bez skutkow ubocznych - RETIN A. Koszt to chyba kolo 40zl na mieisac [moja znajoma sie tym leczyla :)].
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
a moze by ci solarka pomagla plus jakis beta karoten
jest jeszcze taka tania masc "Benzacne" czy cos takiego podobno dobrze wysusza skore
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
NowyKoks,
nie mam az tak bardzo nasilonego tradziku ale jednak sie go wstydze ...
wojtek21,

a moze by ci solarka pomagla plus jakis beta karoten
jest jeszcze taka tania masc "Benzacne" czy cos takiego podobno dobrze wysusza skore


co ty solarka pomaga tylko na chwile bo wywsusza je ale od swiata uv wychodza nastepne itp a jesli chodzi o bezacne jest to masc dobra ale nie dla mnie bo moja twarz juz sie przystosowala do tego typu leku mi ostatnio dermatolog zapisala biale mleczki co sie naklada na twarz 2 min i pozniej sie zmywa takie ma to pierdolniecie ze pozniej mi skore wyzusza itp ale ooglnie lek sa dobre tylko ze u mnie trzeba je zeminiac

NowyKoks,
a jesli chodzi o to czy jest tradzik nasilony lub mniej nasilony to ciezko go i tak wyleczyc z zewnatrz bo czesto wina lezy w genach ...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: ciekawy temat
Spytaj dermatologa o ten RETIN A, on naprawde moze Ci pomoc.. Kuracja tym kremem trwa minimum z pol roku, ale juz po 3 miesiacach mozesz miec czysta cere. Koszt nieduzy warto sprobowac. Lekarz powie Ci w jaki sposob on dziala. Mozesz tez poczytac o tym na necie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024