Skocz do zawartości


Zdjęcie

na start ..?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
Moje zdanie jest takie:

jak chcesz zrobic cykl zrob go dobrze i z glowa, nie napalaj sie niepotrzebnie bo przy takiej ilosci saa watroba dostanie ostro po dupie! w trakcie cyklu bierz esseliv bo nie obciaza nerek. do okolo miesiaca po skonczeniu cyklu bierz hepatil albo hepatenal(czy jakos tak) bo jest tanszy.
dalej! jezeli robisz cykl na tesciu, czyli oma, prop, prolo to chyba wiesz jakie sa tego skutki? zabokuje Ci naturalna produkcje tescia, takze powinienes miec cos na podniesienie produkcji po cyklu(raczej nie jakies zwykle tt bo to imo gowno)

i rada na koniec. jak chcesz zrobic cykl na saa co bardzo powaznie ingeruje w organy i gospodarke hormonalna, a nie zabezpieczysz sie mozliwie maksymalnie przed skutkami ubocznymi to lepiej sobie daruj

jak cos robisz to rob to dobrze, zanim zaczniesz poczytaj jeszcze o tym i wtedy bedziesz wiedzial co z czym i jak wyciagnac 100% z cyklu
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
oki dziaki a te skutki uboczne to co mowisz? co musz ebrac zeby ich unikac i napisz jakie one moga byc. na odblok ten clomit bedzie si czy cos innego?...

i pozniej jeszcze dawkowanie...
  • 0

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
skutki uboczne zaleza od tego co bierzesz, moze byc wypadanie wlosow lub nadmierne owlosienie, moze byc tradzik mzoe byc gienkomastia itp. skutkow ubocznych nie da sie pewnie uniknac, mozesz jedynie (albo az) zabezpieczyc watrobe, ewentualnie zakupic cos na nerki bo tez beda obciazone. trzeba wiedziec ze to nie sa zabawki i w przyszlosci nie wiesz co jeszcze moze byc skutkiem brania saa.

Clomid dobry na odblok, bedziesz potrzebowal 2 moze 3 listki a dawkowanie zalezy od tego co bedziesz bral na cykl, gdzies powinna byc tabela na forum jaki jest okres poltrwania saa dla poszczegolnego srodka

Powiem Ci tak ja bede robil cykl na PH w polowie pazdziernika i ta zabawa wyniesie mnie okolo 1700PLN za cykl i okres tzw podtrzymania (razem 2 miesiace), a jak chcesz zrobic pozadny cykl na saa to tez raczej duzo mniej by Cie to nie wyszlo. SAA to nie jest tania, dobra i szybka alternatywa dla normalnych supli.
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
to co chce brac to w temacie masz czyli : 20 omy , 10 deki, b12, 200mety ( to jeszcze nie wiem ) , gejnerek i oczywisice te odbloki + to co pisales na watrobe.
finansowo to 700zl mam na to.

czyli jesli chodzi o te zapobieganie to odblok , cos na nerki i watrobe tak? czy cos jeszcze warto?

proszo o szczegolowe wypowiedzi bo dla mnie kazda inf cenna :)
  • 0

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
no moim zdaniem zastanow sie nad ta oma i deka na pierwszy cykl, bo one naprawde strasznie blokuja... jezeli faja Ci mila i ew. lubisz aeroby z partnerka to nie radze... moim zdaniem nie rob tego za wszelka cene.
wszystko w nadmiarze jest zle. a koks jest zly nawet jak bierzesz malo, takze zastanow sie jeszcze nad tym dobrze!

o odbloku poczytaj art masz w tym dziale w podwieszonych.
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
kurde tak piszesz ze az sie zaczelem bac.
a Ty od czego zaczynales? ogolnie zalezy mi zeby masy sporo nabrac, no i na minimalnych skutkach ubocznych, deca podobno ma ich najmniej czy tam bardzo malo wiec dlatego to chce...

o odbloku czytalem. pytam tylko czy cos jeszcze trzeba na zapobieganie?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
łap sie za sam testosteron np prop bądz prolo ;) albo prop plus meta typowo masowy cykl

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
Nigdy nie bralem i nie bede bral saa(o ile oczywiscie nie uznamy ph za saa) moje doswiadczenie z tym jest takie ze znam sporo ludzi ktorzy to biora, czytam rowniez duzo artow na ten temat i rozmawialem z paroma madrymi ludzmi.
Mozesz uwazac ze moje rady przez to ze nie bralem mozna o kant dupki obic ale jakos mnie to nie rusza, pisze tylko jak jest.

A co do cyklu to j.w. prolo albo prop + ew. meta
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
ph to jak by nie patrzeć tez saa :hyhy: tylko jak to WojtekX napisał ładnie zapakowane :hyhy:

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
ok dzieki bardzo za cenne rady, ja sie musze zastanowic pozadnie i porozmawiac z kilkoma znajomymi ktorzy to praktykują ...

jak cos waznego to jeszcze mi tu piszczcie a ja w razie pytan sie odezwe :)

pozdro.
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
a i wytluamczcie te skroty bo sie jeszcze dokladnie nie orietuje :P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
jakie dokładnie ?

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?

ph to jak by nie patrzeć tez saa :hyhy: tylko jak to WojtekX napisał ładnie zapakowane :hyhy:


zgadzam sie i po ph masz duzo lepsze efekty niz po koksie imo

saa = sterydy anaboliczno androgenne
ph = prohormony (strasznie mocny koks w tabletkach i do tego mozna go kupic w sklepie)
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
o i wszystko jasne... :)
to moze Ph dla mnie ?:P hehe
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
mało jest ph które naprawde dobrze działają a te co działaja jak należy są za mocne jak na pierwszy raz ;)

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
no ogolnie to u mnie jest taka sytuacja ze cwicze dosc sporo i z duzym zapalem... z 2 lata na profesjonalnej silowni, bralem wuchte gowien typu kreatyny, cell pump, gejnery , jakies tma bialka itp.. no ale wszystko wchodzi mi w rzezbe praktycznie, wiec kostka na brzuchum klata biceps itp tyle ze t owszystko jest male mozna powiedziec. dlatego chce masowo dojebac zeby to zwiekszyc wszystko. no i mam szybka przemiane materi wiec przytyc mi trudnooo.
  • 0

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
Hmm napisze moze jak bedzie wygladal moj cykl na PH skoro tak:

Trenadrol (to jest poprostu rzeznik)
Revolt (dziala jak oral winstrol) za obydwa 249pln
bialko 3,2 kg 220pln
Anabolic Window x2 360pln
6-oxo (jeden z najlepszych boosterow tescia - po cyklu) 259pln
Storm + Shock Therapy (na podtrzymanie po cyklu) 300pln
Esseliv (na watrobe) 10opakowan 220pln
Clomid 30pln

i dolicz witaminy, omega3 i ZMA a mozliwe ze jeszcze NAG

aha i to bedzie 4 tygodnie na samych PH i 6 tygodni na krecie...
  • 0

fil3mon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
łoo.sporo. ale tak jak mowisz. jak pozadnie to pozadnie.
te cale PH jest bardziej bezpieczne od SAA?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
chlopie ty na pierwszy cykl to cie w kosmos wyje.bie rozstepy ci sie porobia watroba bedzie zdychac kup te 200 tabsow mety potem kreta i styka nie kombinuj jak nie masz odpowiedniej wiedzy to nie szalej
  • 0

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na start ..?
fil3mon, Nie, nie mozna powiedziec ze jest bezpieczniejsze chocby dlatego, ze nie sa to srodki do konca zbadane, ALE moj cykl PH bedzie trwal tylko 4 tygodnie wiec watroba nie powinna strasznie dostac po tylku. Efekty jakich sie mozna po takim cyklu spodziewac to +okolo 5 - 8 kilo bardzo dobrej jakosci miesnia.

osobiscie nie zachecam ani do jednego ani do drugiego:)

Ramzes17,

wlasnie po to tutaj pyta, od tego ma ten dzial i od tego ma ten temat zeby mu pomoc. Dlatego duzo lepiej jak bedzie mial wiecej wiedzy niz zrobi cos na diabla z masa koksu, bez dobrego odbloku i oslonek.

zdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024