Proszę o porade
Napisano Ponad rok temu
Trenuje juz miesiąc na siłce, brałem gain bolica 6000.
Od stycznia planuje wziaść Whey Gainer 4000 oraz 300caps bcca , co o tym sądzicie?
Trenuej 4 razy w tygoniu + treingi w piłke nożną.
Czy te suple bedą dobre?
Napisano Ponad rok temu
Nie będą ponieważ tylko je zmarnujesz. Poczekaj aż przestaniesz się rozrastać i wtedy coś sobie kup.Witam.
Trenuje juz miesiąc na siłce, brałem gain bolica 6000.
Od stycznia planuje wziaść Whey Gainer 4000 oraz 300caps bcca , co o tym sądzicie?
Trenuej 4 razy w tygoniu + treingi w piłke nożną.
Czy te suple bedą dobre?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
niestety dieta kuleje
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
prosze o porade |
Dieta |
|
|
||
PROSZĘ O DIETĘ |
Dieta |
|
|
||
postrzeganie ciała i wyglądu - proszę o pomoc w badaniu |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Problem z klatka i brzuchemProsze o jakas porade!! |
Galerie zdjęć |
|
|
||
mma tracker - zaproszenie |
MIXED-MA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
UNIVERSAL STORM + SHOCK THERAPY- Ponad rok temu
-
Duzo supli - co i jak brac- Ponad rok temu
-
pobudzacz przedtreningowy- Ponad rok temu
-
co wrzucić na cykl..- Ponad rok temu
-
nitrobolon- Ponad rok temu
-
BETA ALANINA a grypa- Ponad rok temu
-
MAN OrotineEXPERTO - Ponad rok temu
-
MOLECULAR NUTRITION ANABOLIC X FACTOR- Ponad rok temu
-
czy jest chętny do dostania za darmo odżywki? nabór- Ponad rok temu
-
zamienniki hmb?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
