Skocz do zawartości


Omka, oralnie?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Omka, oralnie?!
Ostatnio spotkałem się z opinią ze zamiast strzałów z omy, można ją zażywać oralnie? Prawda to? Dużo gorsze są rezultaty po takim dawkowaniu? co na to wątroba? jak powinien wyglądać taki cykl?

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
jakis czas temu chyba na tym, forum opisal kolege co w pace mial ciezko z dosrtempem do strzykaweg i igiel i sie pytal czy mozna brac oralnie to go wysmiali
a po co ci oral
jak mozna sie kuc co jest boisz sie czy jak
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
Po prostu jestem ciekawy, przecie ponad 90% tego co bierze sie w shotach można też brać oralnie (jak syrop, lub od razu produkt jest w tab). Na wielu forach, wypisuje się jak paskudnie smakuje omka.. wiec skoro ktoś zna smak to znaczy, że ktoś tak bierze.. Ciekawi mi jak się przyswaja taka omka i jak wygląda jej dawkowanie, czy lepiej wchodzi ale gorzej dla wątroby czy vice versa. Testosteron powszechnie przecie jest dostępny w tabletkach (Andriol, Undestor, Androxon, Virigen, Restandol, Panteston), zastanawia mnie czy można stosować go oralnie przecie to to samo tylko jedno w płynie drugie w tabsach..

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
oj cos chyba ci sie pomylilo

wiekszosc srodkow przeznaczonych do zastrzykow domiesniowych nie nadaje sie do picia

jedynie winstrol jest sens pic

nic innego nie zadziala jesli wypijesz,

a undestor to nie jest ten sam zwiazek ktory mozna sobie wstrzykiwac pod nazwa testosteron


niedlugo beda chcieli brac jeszcze analnie albo wcierac pod powieke lub dziąsła
  • 0
Anglia

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
dobrze wiedzieć, ze w takim razie gadałem z kretynem ;) On sądził, że lepiej się wchłania niż Restandol, którego i tak trzeba ładować po 6 tablet i w aptece kosztuje 8 dych.. a efekty jak po metce..

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
środki iniekcyjne nie posiadają grupy alfa 17-alkilowej wiec nie przedostaną sie przez wątrobe i co za tym idzie do żołądka i krwioobiegu ;)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka, oralnie?!
co za bzdury zamykam



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024