Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacja od Tomka Drwala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Informacja od Tomka Drwala
Dziś telefonicznie udało mi sie porozmawiać z Tomkiem.

Tomek prosił żeby gorąco pozdrowić wszystkich jego fanów oraz powiadomił, że kontuzja kolana której sie nabawił nie jest tak groźna jak początkowo to wyglądało.
Najważniejsze co udało mi się dowiedzieć od Tomka to, że pojawiło się wiele ciekawych tematów związanych z jego przyszłymi startami i to nie koniecznie w UFC. Szczegółów jak na razie nie mogę ujawnić, póki sprawy nie będą do końca dopięte.
Umówiliśmy sie wstępnie z Tomkiem ( jeśli czas mu na to pozwoli) na spotkanie 9 lutego w Krakowie na lidze Shooto.
Tomek obiecał udzielić dla Państwa i Perfekt-tv specjalnego wywiadu i być może sam osobiście powie więcej o swojej dalszej karierze sportowej.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Dzięki za wieści :D Brzmi całkiem pozytywnie :-)
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Czekamy na wywiad!
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
fedor vs drwal? ;)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
A może najpierw Mamed vs. Drwal 8)
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Tomasz :D Dzieki za info :D 8)
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Nie wiem czy to ta sama kategoria wagowa, ale mogli wysłać Mameda na "zastępstwo".
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala

A może najpierw Mamed vs. Drwal 8)


Tak źle życzysz Mahmedowi? :wink:
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala

Tak źle życzysz Mahmedowi? :wink:


Wręcz przeciwnie kolego :twisted: Uważam, że obaj panowie są numer 1 w Polsce, a miejsce na pudle tylko jedno. Ta walka już kiedyś miała się odbyć, ale w wyniku kontuzji Tomka się nie odbyła. Tomek się wyleczył i poszedł do UFC i jakoś o Mamedzie zapomniano. Byłaby to najlepsza walka dla Polskich kibiców i szczerze mówiąc postawiłbym grube siano na Mameda :)
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Walka Drwal vs. Khalidov to byloby fakytcznie wydarzenie roku w Polskim MMA. Bez wątpienia. Ale jak widać zawsze coś stoi na przeszkodzie, czy to kontuzja, czy rozbierzne plany obu zawodników. Nam pozostaje to uszanować i cierpliwie czekać. Może się doczekamy... :twisted:
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala

Tak źle życzysz Mahmedowi? :wink:


Wręcz przeciwnie kolego :twisted: Uważam, że obaj panowie są numer 1 w Polsce, a miejsce na pudle tylko jedno. Ta walka już kiedyś miała się odbyć, ale w wyniku kontuzji Tomka się nie odbyła. Tomek się wyleczył i poszedł do UFC i jakoś o Mamedzie zapomniano. Byłaby to najlepsza walka dla Polskich kibiców i szczerze mówiąc postawiłbym grube siano na Mameda :)


Jestem pełen podziwu i szacunku dla Mahmeda za to jak bardzo i jak szybko rozwija się jako zawodnik, ale przed porownaniem z Drwalem wolałbym go zobaczyć walczącego z kimś naprawdę mocnym, bo mam nadzieję że się ze mną zgodzisz, ale póki co porównanie pokonanych przeciwników przez Drwala a pokonanych przez Mahmeda wyżej sytuuje Tomka. Podobnie mówią ogólnoeuropejskie rankingi, choć oczywiście pełną jasność dałaby dopiero ich bezpośrednia konfrontacja. Ja kase postawiłbym na bardziej doświadczonego w trudniejszych bojach i moim zdaniem przynajmniej poki co jeszcze zdecydowanie lepszego Drwala :twisted:
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala

Tak źle życzysz Mahmedowi? :wink:


Wręcz przeciwnie kolego :twisted: Uważam, że obaj panowie są numer 1 w Polsce, a miejsce na pudle tylko jedno. Ta walka już kiedyś miała się odbyć, ale w wyniku kontuzji Tomka się nie odbyła. Tomek się wyleczył i poszedł do UFC i jakoś o Mamedzie zapomniano. Byłaby to najlepsza walka dla Polskich kibiców i szczerze mówiąc postawiłbym grube siano na Mameda :)


Jestem pełen podziwu i szacunku dla Mahmeda za to jak bardzo i jak szybko rozwija się jako zawodnik, ale przed porownaniem z Drwalem wolałbym go zobaczyć walczącego z kimś naprawdę mocnym, bo mam nadzieję że się ze mną zgodzisz, ale póki co porównanie pokonanych przeciwników przez Drwala a pokonanych przez Mahmeda wyżej sytuuje Tomka. Podobnie mówią ogólnoeuropejskie rankingi, choć oczywiście pełną jasność dałaby dopiero ich bezpośrednia konfrontacja. Ja kase postawiłbym na bardziej doświadczonego w trudniejszych bojach i moim zdaniem przynajmniej poki co jeszcze zdecydowanie lepszego Drwala :twisted:
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja od Tomka Drwala
Walka z pewnoscia wzbudziła by wielkie emocje tu u nas w polsce jak i w europie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024