Skocz do zawartości


Zdjęcie

deka +enan +proviron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

deka +enan +proviron
jestem w 3 tyg cyklu
ma on wyglądać tak.

1-10 deka 200e7d
1-11 enan 300e5d
3-12 proviron 25 ed
9-13 wnistrol 25mg
10-14 prop ? farmadon tu nie wiem czy jest walony, niby coś tam działa.

Farmadon jakoś czuje po nim tylko pobudzenie po prolce libido i samopoczucie lepsze dalatego mam wątpliwośći co do farmadonu , teraz pytanie do userów podobno proviron utwardza jakość mięsnia szczególnie jest przydatny na cyklach z nandrolonem, prawda czy mit ?mam dużo provironu i do pct też smiało styknie.
Wyniki po trzech tygodniach po dece mnie zaskoczyły na plus , w przeciwienstwie do tak zachwalonego boldka brałem 30ml unichem i EC a teraz juz siła na duzy plus +2 cm w bicepsie, masa jest dosć czysta stosuje diete ,aeroby i trening bardziej na rzeżbę niz na mase.
Jeszcze jedno pyt o farmadon juz sam nie wiem nie chce spierdolic cyklu jak ktos ma jakies wiarygodne info to niechsię podzieli , z opini na necie jest 50% na 50% na temat dobry czy fake.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
widze ze chyba nikt nie praktykował z provironem na cyklu?
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
z tego co wiem to proviron jest wysoko androgenny wiec na cyklu z saa które są nisko androgenne powinien pomagać w budowaniu stabilniejszej i bardziej zbitej masy , takze przy saa nisko androgennych proviron jak najbardziej wskazany ;)

a co do farmadonu to u mnie na siłce raczej pozytywne opinnie ale wiesz zalezy gdzie co i od kogo ;)

piotrus31
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
ampul ja zrobie tak:decaject dipot 1-10 250mg/e7d 1-10 iran 1-10e5d 1-4 meta20mg potym hcg 1000jm na2tyg 10-14 tren 75e2d ? +wino25mg 10 14.potem clen iclomid z kredka.co o tym myslisz?
  • 0

piotrus31
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
jedyne co mnie zastanawia to te 14 tygodni :przestraszony: jade juz od 3 lipca na igle a do konca 20 dni,troche jest meki... :(
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
deki zwiększe na 300mg fajnie wlazi, a farmadon chyba wyrzuce do kosza wogóle go nie czuje prolkę enan od razu.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

piotrus31
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
jaka masz dece?
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
holenderską
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron
a ile juz tą deke kujesz ? jak ci na niej idzie bo kurde tez bym sie na nią moze zdecydował na 3 cyklu ale nei moge sie zdecydować przez to mocne blokowanie ;)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: deka +enan +proviron

10-14 prop ? farmadon tu nie wiem czy jest walony, niby coś tam działa.


a farmak?

teraz pytanie do userów podobno proviron utwardza jakość mięsnia szczególnie jest przydatny na cyklach z nandrolonem, prawda czy mit


podobno również o tym słyszałem ale ciezko jestto powiedziec czy osoby biorace proviron uzyskały niecolepszy mięsien dzieki dobrze zbilansowanej diecie czy własnie dzieki provironowi

Jeszcze jedno pyt o farmadon juz sam nie wiem nie chce spierdolic cyklu jak ktos ma jakies wiarygodne info to niechsię podzieli , z opini na necie jest 50% na 50% na temat dobry czy fake.


u mnie czyli w Bydgoszczy farmadon cieszy się złą sławą i większośc raczej łapie sie za farmaka pewnie do tego czasu az ktos nie puści plotki ze jest wałowany i tak przez cały net bedzie krązyc taka opinia... farmadon hmm... ogólnie jesli trafna seria to spoko napewno poklepie pamietam bardzo dobre opinie na temattego propa ludzie bardzo chwalili wiec tez moze bedziesz zadowolony chodz przypuszczam ze przy tych srodkach które używasz na cyklu mozesz za bardzo go nie poczuć



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024