Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening u Romka Hoffmana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

lordprzemo
A gdzie ja napisalem ze to jest zle??? :? :? :? :roll: :roll: :)

Jusi
Dziwie sie Jusi, bo to kompletnie nie przypomina idei jakim ci ludzie byli wierni od ponad 20 lat. Rozumiesz, takie radykalne zmiany szokuja moja wrazliwa dusze :lol: 8) 8) 8)

Az sie boje myslec do czego to doprowadzi za nastepne 10 lat przestraszony przestraszony przestraszony

I wydaje mi się, ze kompletnie nie wiadomo czemu usiłujesz sie doszukać w tym wszystkim drugiego dna.... A po prostu ono nie istnieje... Jak dla mnie za dużo dorabiania ideologii... Był trening, wszyscy zadowoleni, że zobaczyli coś nowego i drugiego już pewnie nie bedzie....
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
Trening był naprawdę rewelacyjny i zamieniłbym tego nauczyciela na całą delegację z Japonii nawet z 9 danami :roll:
Na tyle mi się podobało, że z uwagą będę obserwował najbliższy przyjazd sensei'a Jana i chętnie wybiorę się na jego staż.
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

Trening był naprawdę rewelacyjny i zamieniłbym tego nauczyciela na całą delegację z Japonii nawet z 9 danami :roll:
Na tyle mi się podobało, że z uwagą będę obserwował najbliższy przyjazd sensei'a Jana i chętnie wybiorę się na jego staż.

To daj znać, bo chętnie się przyłączę :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

lordprzemo
A gdzie ja napisalem ze to jest zle??? :? :? :? :roll: :roll: :)

Jusi
Dziwie sie Jusi, bo to kompletnie nie przypomina idei jakim ci ludzie byli wierni od ponad 20 lat. Rozumiesz, takie radykalne zmiany szokuja moja wrazliwa dusze :lol: 8) 8) 8)

Az sie boje myslec do czego to doprowadzi za nastepne 10 lat przestraszony przestraszony przestraszony


Drogi Szczepanie 20 lat temu mnie na świecie nie było :wink:
  • 0

budo_kashira
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
Mam zjecie... szkoda ze tylko grupowe :?
Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

noprosze a ja myslalem ze to dobrze jest sie rozwijac :) hehehe ze dobrze jest poznawac wciaz nowe rzeczy... poza tym nie bardzo rozumiem szczepanie dlaczego jestes przeciw zapraszaniu do klubu innych sztuk walk ktore notabene tez sa AIKI :)


Hawaj, tez jestem za rozwojem !!!!! Nie jestem przeciwny zapraszaniu innych SW!!!! ---...........choc, zastanawiajac sie glebiej nad tym, moze to oznaczac ze instruktor czuje ze jego instruktarz jest niepelny :wink: :)

ale i tak mnie to szokuje jesli chodzi o Romka :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

I wydaje mi się, ze kompletnie nie wiadomo czemu usiłujesz sie doszukać w tym wszystkim drugiego dna.... A po prostu ono nie istnieje... Jak dla mnie za dużo dorabiania ideologii... Był trening, wszyscy zadowoleni, że zobaczyli coś nowego i drugiego już pewnie nie bedzie....


Och, nie doszukuje sie niczego, przysiegam!! To tylko taki sposob wyrazania ciezkich emocji, w koncu to chyba pierwszy raz sie zdarzylo od 20 lat, zeby Romek zaprosil jakiegos instruktora do wlasnego dojo, i to od razu takiego co robi prawdziwe dzwignie :wink: :lol:

to chyba zrozumiale ze mnie to zbulwersowalo na maxa 8)

Kashira: thx za fajne zdjecie.
Asiulek: jestes na tym zdjeciu?
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

noprosze a ja myslalem ze to dobrze jest sie rozwijac :) hehehe ze dobrze jest poznawac wciaz nowe rzeczy... poza tym nie bardzo rozumiem szczepanie dlaczego jestes przeciw zapraszaniu do klubu innych sztuk walk ktore notabene tez sa AIKI :)


Hawaj, tez jestem za rozwojem !!!!! Nie jestem przeciwny zapraszaniu innych SW!!!! ---...........choc, zastanawiajac sie glebiej nad tym, moze to oznaczac ze instruktor czuje ze jego instruktarz jest niepelny :wink: :)

ale i tak mnie to szokuje jesli chodzi o Romka :lol:

ale co Cię tak szokuje? Jak juz napisałam, wydaje mi się, że na siłę starsz się doszukać.... nie wiem sama czego...
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

I wydaje mi się, ze kompletnie nie wiadomo czemu usiłujesz sie doszukać w tym wszystkim drugiego dna.... A po prostu ono nie istnieje... Jak dla mnie za dużo dorabiania ideologii... Był trening, wszyscy zadowoleni, że zobaczyli coś nowego i drugiego już pewnie nie bedzie....


Och, nie doszukuje sie niczego, przysiegam!! To tylko taki sposob wyrazania ciezkich emocji, w koncu to chyba pierwszy raz sie zdarzylo od 20 lat, zeby Romek zaprosil jakiegos instruktora do wlasnego dojo, i to od razu takiego co robi prawdziwe dzwignie :wink: :lol:

to chyba zrozumiale ze mnie to zbulwersowalo na maxa 8)

Kashira: thx za fajne zdjecie.
Asiulek: jestes na tym zdjeciu?


1. jasne, ze jestem, przeciez tam bylam...
2. a kiedy ostatnio byles w dojo sensei'a Hoffmanna, ze niby wiesz czy kogos zaprosil, czy nie zaprosil?
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
I w zasadzie po co te "ciezkie emocje"?? :? Dla podgrzania dyskusji? 8O
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
Asiulek,
Emocje to rzecz ludzka, ty sie tez mocno emocjonujesz, popatrz ile postow napisalas w tak krotkim czasie :wink:

Gdzie cie widac na zdjeciu? Masz ochote dac jakies bardziej precyzyjne wskazowki?

Wracajac do twego pytania, jesliby Romek organizowal jakies staze u siebie w dojo toby pewnie cala W-wa wiedziala, nie? szczegolnie jakby to byly staze z instruktorami z innych SW. A poniewaz cicho bylo i glucho, to z pewnoscia znak ,ze nic takiego nigdy nie mialo miejsca..........
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
Drogi Szczepanie wątpisz w senseia Hoffmanna? 8O
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana
Gdzieszbym smial, Jusi :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

Gdzieszbym smial, Jusi :lol:



Wielka to dla mnie radość :wink:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

Musze przyznac ze od niedawna przezywam szok za szokiem patrzac co wyrabiaja moi dawni instruktorzy......az nie chce mi sie wierzyc ze Romek zaprosil do swego dojo jakiegos krwiozerczego jujutsuke.


ja dokladnie z takim samym zdziwieniem przeczytalem ten post. wyglada na to, ze oni zabladzili we mgle i nie za bardzo wiedza w ktora strone maja sie skierowac: "to moze teraz sprobujemy aikijujutsu!"
Ale po co?
Silvio
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening u Romka Hoffmana

Asiulek,
Emocje to rzecz ludzka, ty sie tez mocno emocjonujesz, popatrz ile postow napisalas w tak krotkim czasie :wink:

Gdzie cie widac na zdjeciu? Masz ochote dac jakies bardziej precyzyjne wskazowki?

Wracajac do twego pytania, jesliby Romek organizowal jakies staze u siebie w dojo toby pewnie cala W-wa wiedziala, nie? szczegolnie jakby to byly staze z instruktorami z innych SW. A poniewaz cicho bylo i glucho, to z pewnoscia znak ,ze nic takiego nigdy nie mialo miejsca..........

1. Co prawda sama sie tam nie poznaje, w kazdym razie od lewej, drugi rzad, trzecia postac kole dwoch lysych...
2. To nie byl zaden staz, tylko trening klubowy dla "hakam", a o tym co sie dzieje w klubie zawsze mozna przeczytac na stronie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024