Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
Panowie z góry przepraszam za to ,że tyle mnie tu niebyło i pewnie pomyślicie, że wapdam tu tylko żeby prosić Was o pomoc, ale tak nie jest poprostu brak czasu (praca, studia). Otóż mam pewien problem, pamiętacie jak z 1,5 roku temu pisałem o rozstaniu z byłą i pewnie ten temat jeszcze jest gdzieś tutaj na forum. Wszystko było ok powoli zapomniałem o niej, nawet w tamtym roku byłem z WBD z naszego forum nad morzem i sie fajnie bawiłem nie myśląc o niej... I tu pojawił się problem... W kwietniu poznaem fajną dziewcyznę ode mnie z uczelni, naprawdę ok (ładna, inteligentna). Od czerwca jesteśmy ze sobą; i tu k.u.r.w.a pojawia się problem, od kiedy z nią jestem zaczynam ją porównywać do swojej byłej i wogóle nie chce mi się z nią spędzać tyle czasu co z poprzednią panną:(:(:(:( Porównuję ją z była doszukuję się szegułów pomimo, że między nami jest świetnie(wspólne spacery, pocałunki, wspólne noce itp.) i nawet nieraz nie chce mi się do niej iść bo myśle, że to nie to samo co kiedyś, nawet nie jestem zazdrosny o nią tak jak byłem kiedyś o inną... Panowie co mam k.u.r.w.a robić??? Czy za każdym razem jak spotkam jakąś fajną panne to będe myślał o byłej, o tej pierwszej??? Czy ja już nigdy się nie zakocham???
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
Mowie zupelnie powaznie:
moze zacznij chodzic do psychologa, bo jak dla mnie to normalne nie jest zeby tyle czasu wspominac itp. Tamten temat w miare pamietam, chociaż dopiero zaczynałem odwiedzac to forum. Mimo wszystko sądzę że pomoc psychologiczna może Ci pomóc uporać się z tym problemem. Takie moje zdanie.
Pozdro!
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
Przeczytałem cały tamten temat i mi sie podobał
nie żeby mi sie podobało cudze nieszczęście

pewnie BODY coś poradzi.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
siema
no wiadomo stara milosc nie rdzewieje i serce kuleje zawsze jest tak ze jak rzuciles jedna i poznajesz druga to se porownojesz jaka to tamta byla fajna co bylo inaczej niz jest w tej itp itd po pewnym czasie juz sie zagoi i 0 do bani bedzie aczkolwiek pierwszej milosci sie nigdy nie zapomina sie zakochasz jeszcze wiele razy jest jakies 3 mld kobiet na Ziemi wiadomo ta jedna jedyna i te pie.rdoly sie nie przejmuj po pewnym czasie zacznesz zapominac i staraj sie myslec o tej z ktora tera jestes i baw sie to co bylo to nie wroci
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!

moze zacznij chodzic do psychologa, bo jak dla mnie to normalne nie jest zeby tyle czasu wspominac itp

GUZU ja nie wspominam tylko porównuje kobiety z mją byłą, zarazem pierwszą laską jaką miałem i to mi siedzi w pierdolo*** głowie i nie umiem inaczej....

Ramzes, ale ja już z yłą nie jestem prawie 2 lata i k.u.r.w.a ciągle inne porównuje do niej....
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
ciezko co zrobic pierwsza milosc najwazniejsza i nie zapomnisz zapewne o niej ale sie nie zadreczaj 0 do bani stara sie wszystkie zrzeczy zwiazane z nia gdzies wypi.erdolic
a z ta co tera jestes poprostu sie baw i o niej staraj sie myslec napewno zadreczajac sie sobie nie pomozesz
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
a masz jakiś kontakt z tamtą byłą?
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
moim zdaniem z czasem Ci przejdzie.Nie czytalem poprzedniego twojego tematu ale to normalne ze o tamtej duzo myslisz bo to znak ze musiales ja kochac.Mysle ze powinienes znalesc w tej nowej dziewczynie cos co Ci sie spodoba za co zaczniesz ja Kochac i cenic.Poczekaj mooim zdaniem troche czasu i bedzie dobrze :padam:
  • 0

wannabe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie znowu liczę na Waszą pomoc!!!
mi akurat szybko przeszlo po rozstaniu ;p bolalo krotko, a porownywanie chyba jest normalne, osobiscie bym rzucil jakby mi sie nie chcialo isc do mojej dziewki ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024