Skocz do zawartości


Stack jaki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Stack jaki?
Jaki polecacie stack? Zależy mi by był smaczny i tani. A w w skutkach taki sobie. Może być dużo białkowy, bo po krecie rzygać się chce, a ile można wcinać ser makaron i jajka... Ile kg może po tym pójść?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
zaznajom sie z pojeciem stack potem powroc
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

zaznajom sie z pojeciem stack potem powroc

Pewnie Ci chodzi o ten zwrot "dużo białkowy" a sam stack kreatynowy z natury rzeczy jest białkowy. A wiec precyzując chodzi mi o to by był bez dodatków węglowodanowych, minerałów i innych pierdół. Myślałem nad Xpand Caplets... ale nie obraziłbym się jak ktoś poleciłby coś tańszego jak Cell Pump - tylko zastanawia mnie ten rzekomo orzeźwiający smak. Jakoś wolę tablety..

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

Pewnie Ci chodzi o ten zwrot "dużo białkowy" a sam stack kreatynowy z natury rzeczy jest białkowy

heh

Jaki polecacie stack?

Może być dużo białkowy, bo po krecie rzygać się chce, a ile można wcinać ser makaron i jajka..

heh tanie to jest mleko :rotfl: stacki zazwyczaj maja ponad 100zl i sa zazwyczaj potrzebne 2 puchy na cykl wal cp 2x450 lub cp 650g i mono jakies tyle ci powiem i zastanow sie b.dobrze zanim cos napiszesz aha i zapomnialem dodac 2 rzeczy nie wiem ile przyjdzie i 2 sprawa nie wybrzydzaj bo to nie salon kosmetyczny
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

Może być dużo białkowy, bo po krecie rzygać się chce, a ile można wcinać ser makaron i jajka..

heh tanie to jest mleko :rotfl: stacki zazwyczaj maja ponad 100zl i sa zazwyczaj potrzebne 2 puchy na cykl wal cp 2x450 lub cp 650g i mono jakies tyle ci powiem i zastanow sie b.dobrze zanim cos napiszesz aha i zapomnialem dodac 2 rzeczy nie wiem ile przyjdzie i 2 sprawa nie wybrzydzaj bo to nie salon kosmetyczny


Wiem ze nie salon kosmetyczny, jednak nie wiem czy coś da mi stack który nagminnie będę zwracał ;) Stacka właśnie myślę cp650 za 80zł mogę dostać i do tego Creatine Microform 250.. rewelacyjna nie jest ale 42zł robi swoje :P

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
heh to bierz te mono+cp skoro po krecie zygasz to co po mono+cp nie bedziesz? hehe czlowieku jak reagujesz na krete ze zygasz to nie wazne czy wezmiesz mono cp czy stack we wszystkim jest kreta wiec logiczne ze po wszystkim bedziesz zygac dla mnie to zdeka smieszny jestes poprostu nie masz pojecia co piszesz czego dowodza twoje pytania jeszcze decydujesz sie na stacka i mowisz zeby tani byl jak juz chcesz to biez cp + mono i nie rozpaczaj
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

heh to bierz te mono+cp skoro po krecie zygasz to co po mono+cp nie bedziesz? hehe czlowieku jak reagujesz na krete ze zygasz to nie wazne czy wezmiesz mono cp czy stack we wszystkim jest kreta wiec logiczne ze po wszystkim bedziesz zygac dla mnie to zdeka smieszny jestes poprostu nie masz pojecia co piszesz czego dowodza twoje pytania jeszcze decydujesz sie na stacka i mowisz zeby tani byl jak juz chcesz to biez cp + mono i nie rozpaczaj


Rzygam bo smak mi nie podchodzi :P a nie ze mam jakaś alergie. Jeszcze się zastanawiam nad Dual Stage Creatine ma wszystko to co cp i mono (jabłczan i mono) a jest tansze wiec mógłbym kupić więcej.. np 2 x300g...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
wez kupuj cp+mono i nie wybrzydzaj i nie kombinuj z jakimis pier.dolami
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
wez se storma je bnij
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
storm to drogi jest, ale ja nie wiem jaki on ma prolem
pucha cp 450g na allegro kosztuje 40zł to niech kupi 2 i za 80zł ma stack

Creatine Microform 250.. rewelacyjna nie jest ale 42zł robi swoje

po co mono kupywac za te 42zl jak za niecale 40zł ma puche cp
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
no za 2 cell pumpy to mniej niz 100 zl z przesylka na ******* ale storm tam 165 z przesylka dostalem

po co mono kupywac za te 42zl jak za niecale 40zł ma puche cp

tu sie zdadzam ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
jak to juz Ramzes zauwazył to ten kolo jest niezle zakrecony :rotfl:
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

Mafijczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, motoryzacja, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
jak na pierwszy stack to moze storm to zbyt wielki skok narazie bym proponowal xpanda
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moje fotki (uwaga bardzo stare)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

jak na pierwszy stack to moze storm to zbyt wielki skok narazie bym proponowal xpanda

uzywales? wiesz ze trzeba 2 puchy xp na cykl? zapewne nie wiec nie gadaj glupot ma malo kasy to 2x cp jak chlopaki doradzili albo cp+mono przewiduje pytanie jego ktore bedzie lepsze wiec odpowiadam i to i to jest dobre polaczenie wal 2x cp i tyle
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

storm to zbyt wielki skok narazie bym proponowal xpanda


a xpand to jest slaby? ;d

ja odrazu wziolem storma nawet nie bralem mono i dobrze mi z tym wszystko idzie po mojej mysli
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?
staz 4 miechy i juz po stormie to ladnie
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

staz 4 miechy i juz po stormie to ladnie


ja nie wierze w to ze trzeba miec starz 6 mieechow zeby walic mono ...

ja sam walnelem mono po tygodniu czasu chodzenia na silke i napewno wiecej mi przyszlo niz na samej diecie ... dlatego nie uznaje tego ze trzeba miec starz na krete...
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

ja nie wierze w to ze trzeba miec starz 6 mieechow zeby walic mono ...

ja sam walnelem mono po tygodniu czasu chodzenia na silke i napewno wiecej mi przyszlo niz na samej diecie ... dlatego nie uznaje tego ze trzeba miec starz na krete...

nie musisz ale jakos ludziom rownie dobrze idzie bez krety jak i z kreta wiec po co kase wydawac znam osobiscie ziomow ktorzy cwiczyli rok na sucho i szlo im lepiej niz tym z kreta ludzie mysla ze jak wezma krete to jak koks ze odrazu 10kg wiecej na klacie i 20kg czystej masy a tak nie jest
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

staz 4 miechy i juz po stormie to ladnie

nie po tylko na poczatku storma ;p

bez krety jak i z kreta wiec po co kase wydawac

twoja kasa ze sie martwisz?? ;>

ja nie wierze w to ze trzeba miec starz 6 mieechow zeby walic mono ...

niezly jestes hipokryta :P

jak masz starz minimum 6 miesiecy to mozesz dopiero brac gain bolica bo ma w sobie kreatyne ...


specjalnie przeszukalem twoje posty :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stack jaki?

twoja kasa ze sie martwisz?? ;>

nie ale jestem tu po to by doradzic ludziom jak dobrze sie rozbudowac wiec gadanie twoja kasa ze sie martwisz jest glupie i bezsensowne po to to forum jest by ludzie mogli zajrzec zapytac i sie dowiedziec ciekawych rzeczy a nie glupich rad jakis mlodziak to przeczyta i wezmie odrazu krete co bedzie glupim posunieciem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024