Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + BCAA + L-GLutamina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
Witam. We wrześniu skończę 16 lat. Wcześniej jakiś rok temu trenowałem z 4-5 tygodni bez odżywek. Teraz trenuje już 6 tygodni, pierwsze dwa tygodnie ćwiczyłem na sucho, a kolejne 4 z kreatyną trec'a. Teraz miałem tydzień przerwy (wakacje) i od poniedziałku znowu zacząłem trening, oczywiście już bez kreatyny. W planie mam teraz ćwiczyć bez żadnych odżywek do końcówki sierpnia, różnie to będzie bo szykuje się jeszcze kolejny wyjazd 2-tygodniowy. A od początku września mam zamiar zacząć brać BCAA z tauryna, L-Glutamine z Tauryną no i jeszcze nadal monohydrat kreatyny. (zastanawiałem się nad jabłczanem, ale to może za rok) Nie wiem właśnie czy dobrze dobrałem te odżywki do mojego stażu treningowego i wieku?
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
no i wydales kase na zupelnie niepotrzebne dla ciebie suplementy

kreatyna ok

ale bcaa i glutamina to sie na nic ci nei przyda

trzeba bylo kupic duzo gainera za ta kase
  • 0
Anglia

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
Nie no spoko jeszcze nie kupiłem. No ale czy gainer da mi tak samo dobre efekty jak te aminokwasy? Na cyklu kreatyny przytyłem 5kg, no i teraz jak znowu będę coś brał chciałem przynajmniej osiągnąć to samo. W poprzednim cyklu do kreatyny kupiłem jeszcze białko ostrowii ale po 3 dniach przestałem brać - biegunka, po tygodniu spróbowałem jeszcze raz zacząć tą ostrowie ale biegunka znowu wróciła. (data ważności białka była OK).

Może jakieś inne jeszcze odżywki? Nie wiem czy kreatyna i gainer wystarczą. Chyba że wezmę Jabłczan kreatyny z Gainerem?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina

po 3 dniach przestałem brać - biegunka, po tygodniu spróbowałem jeszcze raz zacząć tą ostrowie ale biegunka znowu wróciła. (data ważności białka była OK)

negatywne skutki

No ale czy gainer da mi tak samo dobre efekty jak te aminokwasy?

jezeli klepiesz mase to aminokwasy ci nic nie daja wiesz o tym? a to czy przytyjesz 5kg to jest wiesz jak 1 na 10000000000000000000000000000 zalezy od 10000000 czynnikow i kupuj gainera ile przytyjesz my nie wiemy moze przytyc 1kg a mozesz i 10kg jaki masz wogole staz?
  • 0

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
Ramzes napisałem w pierwszym poście:

Wcześniej jakiś rok temu trenowałem z 4-5 tygodni bez odżywek. Teraz trenuje już 6 tygodni, pierwsze dwa tygodnie ćwiczyłem na sucho, a kolejne 4 z kreatyną trec'a.


No to czyli gainer i kreatyna tak?

A może jednak lepiej jeszcze wziąść ten jabłczan kreatyny nie byłoby lepiej?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina

No to czyli gainer i kreatyna tak?


nie bo za maly staz masz i wogole przerwy nie miales takze narazie se krete daruj bo ci chu.ja da gainer oczywiscie mozesz brac diete uloz i porzadny trening a nie suple suple to dodatek bez diety to masz nic

A może jednak lepiej jeszcze wziąść ten jabłczan kreatyny nie byłoby lepiej?

nie
  • 0

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
Ramzes przecież napisałem w pierwszym poście że te odżywki będe dopiero brał we wrześniu tylko teraz pytam. Nie pomagasz mi. Dlaczego nie jabłczan kreatyny? on jest gorszy czy za mocny?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
po pierwsze to waliles tera krete a wiec za wczesnie bo masz staz 3,5 miecha i tera chcesz nast we wrzesniu staz bedzie wynosil 5 miechow niecale wiec za male narazie zrob przerwe zeby wysycic organ9zm i zadnej krety nie biez myslisz ze jak wezmiesz to odrazu tyjesz i sila idzie narazie odczekaj tak ze 2-3 miechy i wtedy wal mono jakies

Dlaczego nie jabłczan kreatyny?

no bo chcesz masy
  • 0

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
No ok czyli kreatynke będę jechał jakoś tak w październiku, listopadzie. A teraz mógłbym jakiegoś gainera albo coś? (niegroźnego ale żeby brać :) ) bo jak biore coś to musze ćwiczyć a tak boje się że nie bede miał motywacji i przestane ćwiczyć ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina

A teraz mógłbym jakiegoś gainera albo coś?

ta gainera mozesz np mass xxl albo gainer 1 vitalmaxa

bo jak biore coś to musze ćwiczyć a tak boje się że nie bede miał motywacji i przestane ćwiczyć

no motywacja to zawsze jakas sie znajdzie np kobitki
  • 0

Quentin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + BCAA + L-GLutamina
ok dzięki za pomoc :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024