Skocz do zawartości


Zdjęcie

trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

_marcin_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS
witam mam pytanie w sprawie trenadrolu oraz PROHORMONE STEROIDS. sa to produkty dostepne na allegro i pisze ze nie maj skotkow ubocznych tylko same korzysci. wiec mam pytanie jak mz nimi jest jakie sa skutku uboczne??? czy sa to dobre produkty czy nie warte do brania z powodu szkodliwosci na organizm?? sa one zaliczne do odrzywek czy do sterydow???
prosze sie wypowiadac....
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS

witam mam pytanie w sprawie trenadrolu oraz PROHORMONE STEROIDS. sa to produkty dostepne na allegro i pisze ze nie maj skotkow ubocznych tylko same korzysci. wiec mam pytanie jak mz nimi jest jakie sa skutku uboczne??? czy sa to dobre produkty czy nie warte do brania z powodu szkodliwosci na organizm?? sa one zaliczne do odrzywek czy do sterydow???
prosze sie wypowiadac....


skutki uboczne sa porownywalne jak na sterydach ale nie wiadomo co sie stanie za jakis czas czyli za 10,15 lat poniewarz to dosc mlody srodek jeszcze do konca nie przetestowany. calkiem mozliwe ze skutki uboczne znajda swe odzwierciedlenie dopiero po uplywie kilku lat. branie PH jest niebezpieczne poniewaz mieszaja w gospodarce hormonalnej. w nie ktorych panstwach sprzedaz jest zabroniona.
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS

skutki uboczne sa porownywalne jak na sterydach ale nie wiadomo co sie stanie za jakis czas czyli za 10,15 lat poniewarz to dosc mlody srodek jeszcze do konca nie przetestowany. calkiem mozliwe ze skutki uboczne znajda swe odzwierciedlenie dopiero po uplywie kilku lat. branie PH jest niebezpieczne poniewaz mieszaja w gospodarce hormonalnej. w nie ktorych panstwach sprzedaz jest zabroniona.

nie ma jak saa :dance6:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS
Tu masz fotki ( jestem wlasnie na cyklu na Trenadrolu ).
Moja opinia : jescze nigdy w zyciu nie mialem tak dobrze widocznych zył jak na cyklu z uzyciem Trenadrolu.
Skutki uboczne na poczatku mialem zgage i podwyzszone ciśnienie po uplywie 5dni wszsytko mineło obecnie podnisłem dawke do x2.
Nastepna sprawa moj Tren(PH) jest z firmy ALRI, ktora znana jest ze swoich produktow. Jednak ta własnie firma zrezygnowała z produkcji TRN i wysprzedawala ten PH jak to sie mówi za grosze moze pensy.
Wiekszośc osób miała podone efekty uboczne jak Ja, głownie to cisnienie i kłopoty ze zasypianiem.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS
Zapomniałem, czasami nie ma co porównywać TRN(PH) do TRN(SAA) to jest wielka sciemka.
Mam obecnie Trenbolone (SAA) 150mg ale TEST bedzie dopiero w połowie 2009r....

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS

Zapomniałem, czasami nie ma co porównywać TRN(PH) do TRN(SAA) to jest wielka sciemka.
Mam obecnie Trenbolone (SAA) 150mg ale TEST bedzie dopiero w połowie 2009r....


MaC406 mogl bys napisac jakie masz efekty silowe po trenadrolu? i czy poprawily Ci sie obietosci? masa? pewnie jestes w polowie cyklu ale chcial bym wiedziec bo w styczniu planuje cykl na PH i trenadrol tez mi chodzi po glowie :dance6: byl bym bardzo wdzieczny gdybys dal krótka relacje :nabita:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS

MaC406 mogl bys napisac jakie masz efekty silowe po trenadrolu? i czy poprawily Ci sie obietosci? masa? pewnie jestes w polowie cyklu ale chcial bym wiedziec bo w styczniu planuje cykl na PH i trenadrol tez mi chodzi po glowie :nabita: byl bym bardzo wdzieczny gdybys dal krótka relacje :dance6:


Pewnie że moge. Po TRN siła poszla mi maksymalnie identycznie jak na cyklach sterydowych.
Co z masa.... miałem ostatnio pare cykli na SAA 4ON 4OFF ( 4tyg na cyklu i 4tyg "odpoczynku" ).
Po ostatnim cyklu zrobilem sobie 8tyg OFF - odblokowanie i bardzo mocny cykl kretynowy ( CELL PUMP ) straty np w obwodzie ramienia 1cm-1,5cm.
Pamietaj ze Ja byłem po cyklach SAA i CELL PUMPy miały mi tylko zapobiegać spadką.
Jestem teraz na 5tyg cyklu PH ( 1-4 Methandrol 50 2-8 Trenadrol ) i znowu wrócił mi "1cm" w ramieniu.
Co z plusów to że cały czas mam tzw żyłke na bicepsie co przy mojej wadze wydaje mi sie rewelką.
Co z minusow zgaga przez pierwsze tydz i wysokie cisnienie ale juz jest OKi troche Lakcidu i Reni. Cisnienie opanowalem wyłączajać kofeine z diety.
Sam widzisz Ja osobicie na temat masy nie mogę sie wypowiedzieć. Gdybym był 3miesiace na OFF to inna sprawa.
Widzialem pare wypowiedzi na zagranicznych stronkach iż można zdobyc 2-3kg suchej masy na cyklu 6tyg ale tez oprocz wymienionych moich skutkow ubocznych rowniez łysienie i trądzik. Na samym TRN z ALRI jest informacja o takich skutkach ubocznych.
Pzdr

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS

Pewnie że moge. Po TRN siła poszla mi maksymalnie identycznie jak na cyklach sterydowych.
Co z masa.... miałem ostatnio pare cykli na SAA 4ON 4OFF ( 4tyg na cyklu i 4tyg "odpoczynku" ).
Po ostatnim cyklu zrobilem sobie 8tyg OFF - odblokowanie i bardzo mocny cykl kretynowy ( CELL PUMP ) straty np w obwodzie ramienia 1cm-1,5cm.
Pamietaj ze Ja byłem po cyklach SAA i CELL PUMPy miały mi tylko zapobiegać spadką.
Jestem teraz na 5tyg cyklu PH ( 1-4 Methandrol 50 2-8 Trenadrol ) i znowu wrócił mi "1cm" w ramieniu.
Co z plusów to że cały czas mam tzw żyłke na bicepsie co przy mojej wadze wydaje mi sie rewelką.
Co z minusow zgaga przez pierwsze tydz i wysokie cisnienie ale juz jest OKi troche Lakcidu i Reni. Cisnienie opanowalem wyłączajać kofeine z diety.
Sam widzisz Ja osobicie na temat masy nie mogę sie wypowiedzieć. Gdybym był 3miesiace na OFF to inna sprawa.
Widzialem pare wypowiedzi na zagranicznych stronkach iż można zdobyc 2-3kg suchej masy na cyklu 6tyg ale tez oprocz wymienionych moich skutkow ubocznych rowniez łysienie i trądzik. Na samym TRN z ALRI jest informacja o takich skutkach ubocznych.
Pzdr


wielkie dzieks :nabita: ja jakis czas temu tez mialem duze spadki wiec jak sie calkowicie odbuduje to bede zadowolony :dance6:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol oraz PROHORMONE STEROIDS
Jestem obecnie tylko na Trienbolone (PH) i mam tylko skoki cisnienie z efektow ubocznych ale dawka jest duza. Moja dawka to 8tab dziennie 4x 2tab co 3godz - zalecenie producenta 3tab/dziennie.
Co z pozytywów zyłka i duzy wzrost siły.
Do cyklu mam wlaczony Syntrax Matrix 5, NO-Burst, Anabolic Xtreme Perfect Cycles Liver Support, witaminy NOW ADAM, czosnek tab, EPA, Cod Liver Oil, Omega 3-6-9, Dymatize 4800, regenerator stawow czyli caly standard.
Pzdr



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024