Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna jak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?
6 miechow ostrego pakowania - no to przez ten czas masz zajebistą praktyke %)

6 dni temu pytałeś czy dobrze bierzesz kreatynę, a teraz jesteś już od niej ekspertem


i teraz to już zależy od organizmu?
Kurde, parę godzin wcześniej zależało od najnowszych badań.
%)
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?
boze koniu, a kto mowi ze jestem eksperetm?? ja tak mowie? poprostu bralem raz z nasyceniem o raz bez (jestem jeszcze w trakcie). a 6 miesiecy licze sobie po przerwie, wiec wychodzi wiecej! to forum jest od wymiany pogladow i wiedzy, chodzi o to, zeby sobie pomagac, nawet jak roznymi sie zdaniem nie? ja pisze, to co sadze, a akurat interesuje sie tematem kreatyny. chce pomoc tak jak ty, wiec przestan i nie licz mi stazu, czy praktyki, bo nie wiesz o mnie wszystkiego. pozdrawiam.

p.s pytalem sie jak brac kreatyne kilka dni temu i od tego czasu siedzialem ciagle przed kompem i czytalem wszystko co bylo o kreatynie zeby nadrobic informacje... chce tylko pomoc chlopakowi.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?
chcieć, a umieć pomagać.
2 różne sprawy.

pzdr/
eot.
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?
dobra koniu chce sie tylko podzielic swoimi pogladami i jak komus pomoge, to tylko na plus. ale rozumiem twoj stepcytyzm, bo jestes duzo bardziej doswiadczony:) pozdrawiam.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?
Tak wogóle cykl na kreatynie to sie robi dotąd aż będą efekty
a 4 czy 6 tygodni to jest tylko przybliżona długość cyklu
dla niekumatych zeby nie żarli krety przez pół roku non stop

jak masz mala wage ciala: 3g (na wode) przed treningiem i 5g (na sok) 1h po treningu. w dni nietreningowe 3g rano.
jak masz srednia lub duza wage: 5g przed i po 5g. w dni nieterningowe 5g rano.

nie pij dextrozy lub weglowodanow przed treningiem, bo oraganizm wykorzystuje wlasne zapasy weglowadanow i jak bedziesz wtedy bral, to pewne kway powstale w ciele ograniczaja transport kreatyny. bierz dex. po treningu z kreta.

cykl trwa 6tyg. (optymalnie). potem przerwa w zaleznosci od potrzeb. mozna 3 miechy albo 3 tyg. juz po takim czasie komorki odnawiaja zdolnosc do gromadzenia kreatyny. a i nie bierz z faza nasycenia jak pisza na opakowaniach. to tylko strata kasy, a mozesz sobie nadwyrerzyc nerki i watrobe. efekty beda troche pozniej, ale oszczedzasz kase i to, co ci dojdzie bedzie "stale". 1 czubata lyzeczka do herbaty to 5g, plaska 3g. duzych przyrostow:)


a to to juz zerżnięte i wklejone z jakiejś stronki

od takich rzeczy jest FAQ wystarczy przeczytać i nie trzeba zadawać głupich pytań.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna jak?

imisieki, reszte odloz dokup gainera wal 100g po treningu i to tyle reszta narazie nie potrzebna


Co to za glupie teorie sie przyjeły nierozumiem tego.. Jak gosc ma dobra diete, to te dodatkowe 500kcal z gainera tylko i wylacznie moze mu sie odbic na zwiekszeniu obwodu pasa, wiec po co takie teksty. Jakby mu brakowalo to niech wali gainera- nie to po co ??
Albo niech sobie kupie i ma pod reka, a je jak nie bedzie mogl posilku upichcic :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024