Skocz do zawartości


Zdjęcie

punkty za wyciskanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

punkty za wyciskanie
ma ktoś tabelkę do obliczania punktów w wyciskaniu sztangi leżąc?
bo tam sie jakoś punkty oblicza mając daną wagę zawodnika, uzyskany wynik i mnoząc to przez współczynnik z tabelki..

jesli ktos ma prosiłbym o wklejenie, lub podanie linku
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
nawet nie wiedziałem że jest coś takiego, ale chętnie to zobacze :)


ps.
mój cel do końca 07 to 80kg i 100 na klate :chytry:
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
a teraz ile wyciskasz?
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
90 :( ćwicze dopiero 8miechów, wcześniej naokrągło koszykówka ale wysiadło kolano i zmiana sportu. Obrałem dobry plan (ktoś mi dobrał) z odzywkami więc powinno teraz podskoczyć, ale to dopiero rusze z tym od wrzesnia bo teraz za duzo baletów i alko :). Jak do końca roq nie wycisne 95 to trzeba bedzie przykoksowac.
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
Wizard23, A po co Ci to wyciskanie na klate tak potrzebne ? ha koks bo nie wycisniesz tyle ile chcesz ? to troche smieszne. Chyba nie jestes w temacie.
  • 0

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
Nie jestem aż tak w tym temacie dopiero zaczynam przygode z kulturystyką, ale jeśli będe ćwiczył na dobrych suplach z dobrym treningiem zaangażowaniem i przez 6miesięcy ciągle będe stał na 90kg, to się ostro wqriwe... A pozatym to się ostatnio ostro wkręciłem w siłke i chodzi mi po głowie podrzucenie wkońcu stówy, a nic tak nie cieszy jak spełnienie czegoś do czego się dąży. Jeśli normalnie nie pójdzie to chyba z koksem powinno pójść łatwiej? chyba że się myle i od koksu sie słabnie...
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
Wizard23, Koksy czyt sterydy bierze się minimum po 2 latach dobrze przemyślanych treningów z dobrą dietą. Nie ma tak że sobie postawisz cel i zawsze go zrealizujesz, ja chce do konca roku wziąśc 100, i co ? jak nie wezmę to nie znaczy że mam sięgać po koksy, zresztą zrobisz jak uwazasz, twoje zdrowie.
  • 0

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
Stówka do końca roku to bardzo wygórowane rządania (tak mi się wydaje) dlatego jeśli podrzuce 95 to tragedii nie będzie i prędzej czy później 100 w góre poleci. Ale jeśli do końca roku ciągle będe stał na 90kg to zaczne sie zastanawiać...
pozdro.
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie

ale jeśli będe ćwiczył na dobrych suplach z dobrym treningiem zaangażowaniem i przez 6miesięcy ciągle będe stał na 90kg, to się ostro wqriwe.

jest to w sumie niemozliwe , bo sila do 100kilo na sztandze idzie szybciutko, nie martw sie pojdzie ci i to bardzo duzo sily;))

za koks to sie jeszcze nie lap nie rob tego bledu co ja ze od razu za koksy sie wziale m jak zaczalem cwiczyc, ale jak widac nadal zyje i sie dobrze trzymam i efekty tez nei sa zle;)

Stówka do końca roku to bardzo wygórowane rządania

:zalamany: spokojnie przy dobrym treningu odzywianiu itp 120 powinienes pocisnac;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: punkty za wyciskanie
heh, ja mam do końca wakacji cel 100kg na klatę i myślę że mi się uda, bo na sucho jak jestem w dobrej formie to ciskam 95 :D, a jak walnę kretę to setka powinna pójść :rotfl:
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024